Kakvog bi partnera zeleli a kavog partnera "dobijamo"..

ja zelim jakog,samostalnog muskarca koji me ne sputava ,ali da je veran i naravno voli samo mene.Skoro da sam takve i dobijala...samo vremenom oni se pretvaraju u one koji bi da vladaju,sputaju me,postaju posesivni..i onda nastaje sukob.
Mars vladar sedmog u konjukciji sa Jupiterom(u Jarcu)opozicija Mesec u Raku.
Jupiter i Neptun vladari petog u konjukciji.
Venera konjukcija karmicki cvor,sve moje ljubavi su sudbonosne ,jake....prema tome i teske.
Uvek izvucem deblji kraj i osecam se ostecenom ....vise dajem nego sto dobijam.
Mada realno gledano mozda i nije tako
Takodje kod mene postoji tendencija da biram partnere ispod svog nivoa..kako dustveno,intelektualno,finansijski...
 
Poslednja izmena:
Kakav bi meni tip odgovarao???:D
astro2gw01anahp76995201xg2.gif
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
I ja sam uvek zelela onakvog tipa muskarca kakvog opisa "maricicak" bas takvog normalnog, porodicnog, postenog ( ne volim ljude koji ne veruju u posledice svojih " dela" ili ih nije sada briga za to ), volela bih da bude prijatnog izgleda i finog ponasanja, dobrocudnog ali ne i glupog - volim kad muskarac ima stav, karakter a uvek dobijem lazova, iskompleksiranu i frustriranu osobu za uzvrat, koja jos pokusava mene da omalovazi na svaki moguci nacin i ostvari potpunu kontrolu nad da mnom, kao nad kakvim vlasnistvom bolje da ne pricam! I uvek mi dolazi isti takav tip muskarca koji u pocetku ne deluje tako, ili ja nisam znala da prepoznam " to nesto "u njemu od pocetka, mada nije... polako se osoba otvara i pokazuje onakvom kakva zaista jeste, kad se opusti i prouci te ( ili barem misli da te je dobro proucio u svakom slucaju uvek me podcene :D )


 
Poslednja izmena:
Želim pouzdanu osobu,koja me neče varati i kojoj mogu vjerovati jer sumnja naznačava i kraj ljubavi.Osoba s kojom bih želela provesti život treba da je romantik i da ima ciljeve u životu.Međutim nalazim na slabe muškarce:ili je mamin sin,ili je uvek loše finansijski,što me strašno iritira.Jer ako smo jednopravni očekujem i to u finansijskom smislu.Međutim ne nalazim nekog ko bi sa mnom deio i dobro i zlo i stvarao nešto u životu.Gubim nadu da za mene još postoji neka prava ljubav Imam godine a i dvoje dece iz prvog braka.
I što je naiteresantnije za mene se lepe samo mlađe osobe,i muž mi je bio mlađi.Dali je to moja sudbina ne znam ni ja ,znam samo da nemam sreče ,da nađem pravog...
 

Prilozi

  • ja.jpg
    ja.jpg
    65 KB · Pregleda: 19
I ja sam uvek zelela onakvog tipa muskarca kakvog opisa "maricicak" bas takvog normalnog, porodicnog, postenog
izvini na seckanju tvog posta ali mi je najlakse ovako da se ubacim..gledaj kako planete govore iz tebe.. 5 kuca u Raku rece ono boldirano...

( ne volim ljude koji ne veruju u posledice svojih " dela" ili ih nije sada briga za to ),
Mesec otisao u produhovljenog Strelca u 9 polje...bas te nerviraju oni koji ne vode racuna o tome...

volela bih da bude prijatnog izgleda i finog ponasanja, dobrocudnog ali ne i glupog - volim kad muskarac ima stav, karakter
kombinacija Mesec i Strelac..dodala bi mozda i sposobnog, otresitog i samostalnog, snalazljivog...

a uvek dobijem lazova, iskompleksiranu i frustriranu osobu za uzvrat, koja jos pokusava mene da omalovazi na svaki moguci nacin i ostvari potpunu kontrolu nad da mnom,
pa tuzni Mesec je u konjukciji sa Neptunom..lazna predstava, idealizacija, projekcija, zelis da bude to nesto sto ti se ucinilo na prvi pogled, a ono..

kao nad kakvim vlasnistvom bolje da ne pricam! I uvek mi dolazi isti takav tip muskarca koji u pocetku ne deluje tako, ili ja nisam znala da prepoznam " to nesto "u njemu od pocetka,
to se zove "prokletstvo umesanih Neptunovih prstiju u polje emocija ili u vezi sa vladarem polja emocija"
mada nije... polako se osoba otvara i pokazuje onakvom kakva zaista jeste,
cinjenica je da Neptun daje jednu sliku koja nije ispravna u pocetku, i ako je slutimo ili vidimo, ne prihvatamo je u tom obliku odmah ali je nuzno i osnovno kod njega da on mora da pokaze ono sto jeste, da ne moze da ostane sakriveno i idealizovano jer naocare moraju da spadnu..milom ili silom...
kad se opusti i prouci te ( ili barem misli da te je dobro proucio u svakom slucaju uvek me podcene :D )
e sad, to je dvostruko lice tog Neptuna..kad se on odnosi na tebe, misle da si slaba i nisi im jasna jer su ti Ribe u podznaku a Neptun i taj Mesec obgrlili MC i cinjenica je da oni imaju laznu predstavu o tebi, jednostavno je to slika koju vide i maska kojom krijes svoju ranjivost, osecajnost ili potrebu da se emotivno vezes a da taj neko ipak ostavi tebi slobodu i da te prihvati tako neobicnu kakva jesi..mislim da si vec prosla jednu udarnu fazu u kojoj si sama sebe "razbila na komadice" i analizirala i trazila problem u sebi pa shvatila da je "ipak ceo svet malo poludeo" a da tebi bas toliko ne fali u glavi koliko si mislila da samo ti nisi u redu..pa samo jos da Saturn odradi svoje , svoj povratak i slika ti je kompletirana.



mislim, nisam ulazila u detalje ali ti je prica tako bila ocaravajuce iskrena i direktna i meni tako tipicna za planete i kuce da je svaka rec bas na svom mestu, uz svoju planetu i svoje aspekte...jednostavno nisam mogla da ti odolim...:oops:mislim da i sama to vidis u svom horoskopu
 
Ovo pitanje sam vec postavila, ali mi niko nije odgovorio:( Valjda sad hocete:D
JA imam utisak da stalno nailazim na pogresne tipove. Ja u sustini koliko sam primetila volim da dominiram u vezi, i predpostavljam da uvek zbog toga i upadam u veze gde mi je dozvoljeno podsvesno da ja vozim traktor a on da otvara kapiju:D E sad, ja bih volela da neko bude odlucan(da zna sta hoce),a ne kao uvek da ja odlucujem, i da moram da podsticem da se nesto uradi. Da li cu ikada naci tako nesto!?? aaaaaa... Ili sam osudjena da se lepim za vodenjake?

 
mislim, nisam ulazila u detalje ali ti je prica tako bila ocaravajuce iskrena i direktna i meni tako tipicna za planete i kuce da je svaka rec bas na svom mestu, uz svoju planetu i svoje aspekte...jednostavno nisam mogla da ti odolim...:oops:mislim da i sama to vidis u svom horoskopu

Naravno da vidim, zato sem vam i dala zivi dokaz ;) Da od sudbine ne mozes pobeci.

Samo mi sad daje nadu takozvana moc podsvesti i tutorijali na tu temu iz poznatog filma dokumentarca " The Secret " Koga su probali brojni poznati Opra Winfri ostali pa poznati psihijatri, filozofi, fizicari i metafizicari itd. Koji su se ne svesno bavili time pa su se posle godinama stvari popravile. Meni se desavalo ranije isto da ( nesvesno)izazovem ono sto sam jako zelela. Stvar je u tome da su planete kako nase posledice iz proslog i ovog zivota tako i stanje nase svesti sada - i dok ne promenimo obrazac razmisljanja ( sowtver u nasoj glavi ) uvek dozivljavamo one stvari ispocetka i ispocetka dok smo u toj ravni, tog stava itd.
Nesto kao sto pricaju Zoran iz Zemuna i Spasoje Vlajic ustvari to je to. Samo za to ti treba dosta energije, nade i poverenja u sebe sto je ocito nemam bas dovoljno, zato stagniram. ;)
 
Poslednja izmena:
Ovo pitanje sam vec postavila, ali mi niko nije odgovorio:( Valjda sad hocete:D
JA imam utisak da stalno nailazim na pogresne tipove. Ja u sustini koliko sam primetila volim da dominiram u vezi, i predpostavljam da uvek zbog toga i upadam u veze gde mi je dozvoljeno podsvesno da ja vozim traktor a on da otvara kapiju:D E sad, ja bih volela da neko bude odlucan(da zna sta hoce),a ne kao uvek da ja odlucujem, i da moram da podsticem da se nesto uradi. Da li cu ikada naci tako nesto!?? aaaaaa... Ili sam osudjena da se lepim za vodenjake?


E nasmeja me, za ovu izreku prvi put cujem, covek svaki dan nauci nesto novo :lol:
Pa, pa od sada kada dodjete do kapije , ti okreni drugi list i kazi : "Ne, ja cu da otvaram kapiju a ti malo vozi traktor ! " ;) Ne stvarno, videces svidece mu se. Muskarci se u stvari osecaju ponizenima kada je zena tako otvoreno dominantna, srami ih to. Ne, mogu umreh od smeha dok kucam ovo. :rotf:
Salu na stranu - dobro si primetila da volis da dominiras i ne samo u vezi nego bilo gde se nadjes. U podznaku si Lav kao sto znas i sama ( dominacija im je bolest ) a i vl. Sunce otislo je ravno u X polje, sefovanja, i dominacije. Pa se cini da je tvoja bolest ne izleciva. Ali nije. Sve je to u znaku Blizanaca promena - znaci mozes se promeniti ( samo naizgled - sto se ponasanja tice ) ali kako ti je vladar tih Blizanaca ostao tu u sedistu i dalje u X kuci ti samo glumis da ne drzis stvar pod kontrolom ili i dalje dominiras a kao pustas njega da odlucuje. Al ti si tu i dalje glavna samo posmatras situaciju sa visine i cekas da preuzmes kontrolu nad kormilom ako nesto krene naopako.
Ne stvarno trebas pokusati da igras igre (u pozitivnom smislu te reci) sa njima da im das dovoljno slobode da dodju do izrazaja. Znam par dominantnih zena ( jedna od njih je moja majka) koje ceo zivot nose pantalone u kuci i braku a istovremeno se zale da su njihovi muakarci ( pazi bas samo njihovi) ne sposobni za bilo sta. A kad ih posmatras sa strane one se stalno "trpaju" mesto njih da odrade cak i neki tezi, muski posao, ( sa konstatacijom skloni se ja cu! ) same donose odluke, i druge samo obavestavaju o tome ili postavljasu sugestivna pitanja ( opet bolest dominacije ) . A ovi jadnicci pored njih navikli da budu niza vrsta i digli ruke vremenom. Samo jako ruzno izgleda kad se posmatra sa strane kako ih je sramota u drustvu.
A ovi tvoji nisu bas tako losi imas VII polje u vodoliji i nisu to bas neki papucari sa oba vladara u konj, na vrho V polja i dispozitor toga u Ovnu . Imaju liderski duh i karakrer samo ih treba "osloboditi" tako sto im pokazes da se ponosis kad su oni glavni , inace dis. Ovna ode u znak Raka i zavuku se u svoju ljusturu od ponizenja i postaju papucari ( Rak + Rakovi su najveci papucari zodijaka).
 
Poslednja izmena:
Mene stalno prozivaju kako sve mora da bude "po mome" cemu sam se ja stalno smejala. No, kako vreme prolazi, cini mi se da tu ima istine... Ali nije to ona klasicna dominacija (tipa Lav), ne znam ni sama kako bih to objasnila, to je na nekom "krupnom planu". Mora da je to zbog Jarca u podznaku ili Venere u Lavu.. A u svakodnevnom zivotu vrlo rado prepustam drugoj polovini kormilo, ipak mi je donosenje odluka najveci problem :) Zbog toga nikada nisam sebe shvatala kao nekog tiranina-dominatora!
Odoh ja u off-topic, no necete zameriti :) Moram malo da se ispraznim....
 
Evo ja cu krenuti od sebe..
Zapravo,ja mastam o izuzetno strastvenom muskarcu koji ce mi pri tom biti potpuni oslonac i podrska u svemu,o hrabrom ali pri tom i veoma osecajnom i neznom muskarcu(ovo me podseca na one likove iz diznijevih crtaca :mrgreen:),ali ono na sta ustvari nailazim u realnom zivotu to su tipovi koji na prvi pogled deluju strastveno ali kad dodje do spajanja..:sad2:ni "S" od strasti,pri tom su uglavnom agresivni i sadisticki tipovi,ljubomorni i posesivni,i uvek se ispostavi da im nesto fali-ili su ozenjeni,ili alkoholicari,ili su neverni,itd.
Vecinu veza sam pokusavala da drzim u tajnosti,ali na kraju uvek sve izadje u javnost..
Evo i moje karte:

][/URL]

xixi Ribe a masta o princu na belom konju .... pa nego sta! Strastven muskarac moze da bude od ovog tvog trigona VE i MA, a ja bih dodala jos i zanimljiv i duhovit(venera u vodoliji) , problem pravi uran koji je u kvadratu sa vladaocem VII pa daje nagle i iznenadne raskide (ubi me ako budes imala samo 1 brak). Jos je na tvom asc - daje ti da si lepa i zanimljiva, neobicne pojave, i da si glavni zabavljac u drustvu.
Kvadrat sunca i meseca koji vidim da imaju mnogi koji su se javili na ovu temu, daje koliziju izmedju ega i emocija i to da se ili tvoji roditelji ne slazu (razvedeni) ili su dva potpuno razlicita sveta pa ti i odatle vuces sliku lose zajdenice. Rekla bih da ces imati 3 braka (ili varijantu zajednickog zivota) merkur gradi 3 aspekta, od kojih ce treci da bude najbolji a pritom ce i taj da bude tezak.
A vec ti je jos neko dao odgovor pa samo se nadovezujem...
 
Poslednja izmena:

Back
Top