Kakve devojke privlace vasu paznju?

macak willy:
Ne sme da pusi(cigare,mislim)niti da joj od istih stvari smrdi iz usta(a ja jos treba da je poljubim),a ako to vec radi-onda nikad u mom prisustvu.
Neverovatno koji procenat žena puši, a koji procenat muškaraca mrzi kad žena puši, pa se opet ženu i udavau...

Ae da skapiram da ne voliš i da ih izbegavaš, ali ono "u tvom prisustvu" je više nego patetično... Ustvari tim pre što poznajem par žena koje su u braku i do 5 godina, a još kriju od muža da puše ili to ne rade pred njim :lol:
Kakvo je žena jadno biće bez volje i slobode to je neverovatno..... same smo krive.
 
Lexa:
Neverovatno koji procenat žena puši, a koji procenat muškaraca mrzi kad žena puši, pa se opet ženu i udavau...

Ae da skapiram da ne voliš i da ih izbegavaš, ali ono "u tvom prisustvu" je više nego patetično... Ustvari tim pre što poznajem par žena koje su u braku i do 5 godina, a još kriju od muža da puše ili to ne rade pred njim :lol:
Kakvo je žena jadno biće bez volje i slobode to je neverovatno..... same smo krive.

:confused: :confused: :confused: :confused:

A sto Ti pusis( ako si pusac ), i smrdi iz usta , to nikom nista .
nezaboraavi postoje paste za zuybe , osvezivaci daha i mnogo stao sta sto ublazuje ili umanjuje zadah nas pusaca .

Licno meni nesmeta kad zena pusi, samo da pazi (kao ija ) da zar cigare ne padne na itison ili u krevet pa da se izazove pozar .

Licno bolje da pusi obicnu cigaru nego nesto iz sastava droga.

:lol: 8-) :grin:
 
Da , privlače me nepušačice.
A opet, za kres mi to nije bitno.
Baš kao što volim pikantna jela, ali dva puta mesečno.Da razbijemo monotoniju.

A travarke , to je već posebna priča.....Svi travari i travarke imaju tezu da to nije droga , da nije štetno, a eto ja gledao kako jedan po jedan travar odlaze na kliniku za odvikavanje...

A ove *** rated pušačice, e to je već specijalitet mog druga, meni nije nešto. Bar nekoliko puta mi je sladje da sve završi tamo gde je prirodno namenjeno. Ne vidim prednost ili je mala i u većem izgledu i u lakoći odrade i u igranju i napaljivanju (kad kod prirodnog tek može da se igra i napaljuje) , ni u dominaciji, ni u poniženju, ni u pomoći pri podizanju (mislim da je to jedna od metoda za postizanje ful erekcije).

A minusi, bar dva, poljubac i deformacija grla (čuveno pušačko grlo , podvaljak drugačijeg izgleda od masnog).
 
Lexa:
Neverovatno koji procenat žena puši, a koji procenat muškaraca mrzi kad žena puši, pa se opet ženu i udavau...

Ae da skapiram da ne voliš i da ih izbegavaš, ali ono "u tvom prisustvu" je više nego patetično... Ustvari tim pre što poznajem par žena koje su u braku i do 5 godina, a još kriju od muža da puše ili to ne rade pred njim :lol:
Kakvo je žena jadno biće bez volje i slobode to je neverovatno..... same smo krive.

Meni djeluje da je mislio na to da on ne želi i ne pristaje da udiše dim, ako se ona već truje...
A možda se i varam, pošto su to otprilike moje riječi kad smo skoro pričali o tome.
 
laa-laa:
Meni djeluje da je mislio na to da on ne želi i ne pristaje da udiše dim, ako se ona već truje...
A možda se i varam, pošto su to otprilike moje riječi kad smo skoro pričali o tome.
Pa naravno, valjda je mislio na to. Ali to je malo sadistički, zar ne? Evo ja sam odrasla sa pušačima i navikla sam na dim, samo me iziritira kada neko baš ne vodi računa da li gura nekome dim u oči, a takvi su retkost.
Pa sad zamisli momak se zaljubi i hoće da bude sa njom, ali da bude - on ili cigare :lol:
Mis' stvarno... ja bih odabrala cigare. A čak i ne pušim... Bar još uvek ne.
"Da to ne radi u njegovom prisustvu" e svašta ću ovde pročitati...
Pa nemoj ni ti onda da pališ svog dizelaša u njenom prisustvu pošto to smrdi koliko 100 cigara istovremeno, a nemoj ni da pečeš roštilj jer taj dim izaziva rak.
Meni ovo njegovo više smrducka na onaj trip kako "devojke moraju da budu čiste i negovane", sa cigarom teško da mogu da budu takve.
Ima baš naročit broj tipova (u zadnje vreme) koji kanda ni nokte ne odseku jednom u dva meseca, viri im med iz ušiju jer je prskanje po glavi neprijatno... ali im eto smetaju cigare.
 
Hoće li ikada tvoja svest dozvoliti da vidiš da si i ti sadistički diktator koji zahteva ili ja ili kopija mene.

Bilo kakva sitnica koja ti je nepodnošljiva kod tebe će uzrokovati isti ultimatum samo drugim rečima.
Hoćeš li molim te da to ne činiš (u mom prisustvu ili van mog prisustva ) jer mi smeta?
Ili varijanta: "Pa kako možeš da budeš takav, nemoj to "

----------------------------------------------------------------------
Možda se krije u pušenju i to da ne mogu da budu čiste i negovane.
Možda se krije i to da će vrlo mali broj žena ostaviti pušenje kad se dete rodi.
Možda se krije i to da više muškaraca ostavlja pušenje zbog deteta i pritiska majke.
Možda se krije i to da su osobe koje puše , javno opredeljene da priznaju i poštuju poroke.
To naginje agresivnom hedonizmu.


Mislim takodje da je čista banalizacija i projekcija da su ljudi kojima smeta pušačica oni koji ne seku sebi nokte i ne peru uši.
Veliki broj takvih tipova danas je posledica odbijanja onih koji nisu takvi.
Da oni koji nisu takvi lako prolaze , da vidiš kako bi svi sekli nokte i prali uši.....
Nego kakva rupa , takav i poklopac....
 
Tuzni_patak:
Hoće li ikada tvoja svest dozvoliti da vidiš da si i ti sadistički diktator koji zahteva ili ja ili kopija mene.
Hoće li ikada... ikada? O čemu ti? Šta bre ikada?
Bilo kakva sitnica koja ti je nepodnošljiva kod tebe će uzrokovati isti ultimatum samo drugim rečima.
Nepodnošljivo mi je da mi neko duva dim u lice ili ignoriše situaciju kada dim cigarete ide pravo nekome u oči. Da, dobiće takvu reakciju. Ali kada neko tvrdi da je zdravstveno ugrožen jer druga osoba pali cigaretu ispred otvorenog prozora (postalo pomodarstvo da se neko zgražava na takve situacije), iako pije vodu iz česme i živi pored gazaže, kuća mu se raspada od buđi sa plafona i da ne nabrajam... to je obično proseravanje.
Mislim takodje da je čista banalizacija i projekcija da su ljudi kojima smeta pušačica oni koji ne seku sebi nokte i ne peru uši.
Nigde nisam napisala da su ljudi koji ne peru uši i ne seku nokte oni kojima smeta pušačica. Pročitaj pažljivije.
 
Lexo,kenjash na kvadrat.
Pasivno pushinje ISTO ubija.
A da ne spominjemo koliko je nezdravo da deca ili josh gore bebe rastu u tako nezdravom okruzenju.
Npr.kad sam ja bio mali poshto sam imao problema sa alergijom&disajni putevi,cale koji je data bio pushach pushio je uvek na terasi..i nije mu smetala ta "zrtva".Zena koja bi insistirala da truje i sebe i muza a ne samo sebe je pre svega samoziva sebichna osoba i takvu mushkarac i treba da odyebe.
Da ne spominjem shto mi je cale od 35 godina konstantnog udisanja duvana dobio tumor od koga se jedva izvukao nakon n operacija.
 
Koliko samo stvari radimo koje su nezdrave, pa niko ne kaki.
Izuzetno je lako primetiti da ljudi koji se opredeljuju za marihuanu pljuju po duvanu, alkosi pljuju po duvanu i travi, Internet frikovi uglavnom kake po svim porocima, a svoj tako ne kategorišu... Da ne govorim o bolesnom praćenju sporta iz fotelje ili kladionicama.....

Živi i pusti druge da žive.
Postoji granica pristojnosti i sa cigarom koju ljudi prelaze redovno, ali pušenje samo po sebi se ne tiče nikoga drugog osim onog ko se truje. Cigani u vozu uvek izađu u hodnik i ko sam ja da im kenjam, kada on za to i služi?! Eto, legalno je... bilo do sada. Ali sad se (odjednom) digla hajka na pušače, pa se vi malo primate, nije bitno..... i da bar kakite industriji, nego budalama koji je nesvesno podržavaju, a njene su žrtve blabla.....
 
Lexa:
Koliko samo stvari radimo koje su nezdrave, pa niko ne kaki.
Izuzetno je lako primetiti da ljudi koji se opredeljuju za marihuanu pljuju po duvanu, alkosi pljuju po duvanu i travi, Internet frikovi uglavnom kake po svim porocima, a svoj tako ne kategorišu... Da ne govorim o bolesnom praćenju sporta iz fotelje ili kladionicama.....

Živi i pusti druge da žive.
Postoji granica pristojnosti i sa cigarom koju ljudi prelaze redovno, ali pušenje samo po sebi se ne tiče nikoga drugog osim onog ko se truje. Cigani u vozu uvek izađu u hodnik i ko sam ja da im kenjam, kada on za to i služi?! Eto, legalno je... bilo do sada. Ali sad se (odjednom) digla hajka na pušače, pa se vi malo primate, nije bitno..... i da bar kakite industriji, nego budalama koji je nesvesno podrzavaju, a njene su zrtve blabla.....
zm..bzzz...zmmm....hm...bzzzz

Men'se chini da je valjda tema shta se kome svidja, tj, ako moze da bira shta bi radije izabrao, a ako nekog volish shta je problem i ostaviti cigarete...otrov
...znachi shto ne bi bili sa nekim ''koji kanda ni nokte ne odseku jednom u dva meseca i viri im med iz ushiju...shta ima veze, ima chovek pravo, treba ga voleti i sa mednim ushima, shto bi se menjao...
ja ne kapiram sve ovo, ali bi voljela da skapiram
 
gezondelongen.jpg

smokers%20lung.jpg

Case closed.
 
Uh.....
E a šta je sa onima koje idu sa ovim modernim džemperićima koji dolaze samo do iznad pupka.
Sine ala tu stradaju krsta i ledja.....Ali kukaće za 10-20 godina kako su joj deca i rad na poslu i kući odnele zdravlje i kičmu.....

Nevezano za ovu kuknjavu, recimo mene stvarno odbijaju ovakve trbušne devojke, a još ako joj kipi stomak ili bok , onda nema šta da dodam....a vidim da je moda....bar po knezu.....
 
Lexa:
Neverovatno koji procenat žena puši, a koji procenat muškaraca mrzi kad žena puši, pa se opet ženu i udavau...

Ae da skapiram da ne voliš i da ih izbegavaš, ali ono "u tvom prisustvu" je više nego patetično... Ustvari tim pre što poznajem par žena koje su u braku i do 5 godina, a još kriju od muža da puše ili to ne rade pred njim :lol:
Kakvo je žena jadno biće bez volje i slobode to je neverovatno..... same smo krive.
Pazi ovako,ja licno ne pusim(jer mi skodi,a znas zasto),tako da mi smeta dim od cigare i svaki drugi oblik dima(osim ciste kuhinjske pare,).Ja licno nemam zadah,a sta ti mislis kako je to kad treba da poljubis decka/devojku,a doticna osoba je malo pre toga popusila cigaru.Mislim,strasno.Ja se licno toga uzasavam.A jos ako joj ruke smrde na cigare-e to je vec dno dna.Mislim,mogu ja da budem sa takvom osobom,ali samo ako nebi imala zadah od cigare,ako preda mnom nebi pusila(i da joj ruke ne smrde na cigare),itd.......
 
Gljiva zjalelovka:
zm..bzzz...zmmm....hm...bzzzz

Men'se chini da je valjda tema shta se kome svidja, tj, ako moze da bira shta bi radije izabrao, a ako nekog volish shta je problem i ostaviti cigarete...otrov
...znachi shto ne bi bili sa nekim ''koji kanda ni nokte ne odseku jednom u dva meseca i viri im med iz ushiju...shta ima veze, ima chovek pravo, treba ga voleti i sa mednim ushima, shto bi se menjao...
ja ne kapiram sve ovo, ali bi voljela da skapiram
Pa u tome i jeste poenta. Prihvati čoveka onakvog kakav je ili ga ostavi. Imamo slobodu izbora. Ali postavljati nekome ultimatum - cigare ili ja (ne pušiti u mom prisustvu, još jadnije (ne podrazumeva da se on davi u njenom dimu, nikako)) jer je njemu to "gadno videti"), to je deo njene ličnosti i ako ti smeta, brate, ostavljaj. Nije samo ona ta koja bira, ako mu cigare toliko smetaju neka je ostavi... ucena je odvratna, a jedino odvratnije od ucene u ovom slučaju je muško pičarenje kada je u pitanju ostavljanje, svaki bi radije da to prepusti njoj.
Mislim, ako je zbog cigara dotle došlo :lol: a izgleda da jeste... jbna propaganda.
 
macak willy:
Mislim,mogu ja da budem sa takvom osobom,ali samo ako nebi imala zadah od cigare,ako preda mnom nebi pusila(i da joj ruke ne smrde na cigare),itd.......
Pa dobro, mačak, ali ti ja preporučujem da onda jednostavno tražiš nepušačicu, ono što bi ti od nje može i ona sutra tražiti od tebe i to rečima "ja sam ostavila pušenje zbog tebe, a ti ne možeš ??? zbog mene. A mislim da nisi bezgrešan.
P. S. Žvaka je čudo.....
 
Interesantno je do koje sam mere nekad bolesna u pranju ruku, mirisima, čistoći... ali mi nije nešto strašno ako drugarica prdne preda mnom ili dođe prljava ili znojava, ili ja to uradim pred njom, ili neki tip smrdi na cigare, ili se neka baba ukenjala u vozu... Tako me iznenađuje ova iznenadna navala čistunstva, i to mahom muškog. Jbemu miša koliko mi ustvari smrdimo, i sad treba da glumimo neko ludilo tu, jer se pojavila Nivea ili ne znam šta... niste mi jasni, opustite se malo..... OK čisti ste i vodite higijenu, veruju vam ljudi, ne morate to dokazivati preteranim odglumljenim reakcijama. Sve se to prevazilazi, ustvari, i bolje je tako. Kao strah od buba, gađenje na gusenice ili žabe... priroda :D
 

Back
Top