Kakva Rusija, koja Rusija.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi Srbi glupo shvatamo politiku.Imamo stalnu potrebu da govorimo o nekim narodima koji su nam prijatelji i koji nas vole.
U politici nema ljubavi vec postoje samo interesi kazu pragmaticni Englezi!

Један од најбољих постова,али када је у питању постављач теме није чудо ако сада постави тему како је најбоље да ЗИМЗАМБЕ буде ваш највечи пријатељ:hahaha:Али кад човек боље размисли и се врати неколико год.уназад па и то је било.Док су паметни стварали пактове и уније ми смо правили братство и јединство и бирали за пријатеље Зимбабве,Нигер,Етиопију............:hahaha:
 
Један од најбољих постова,али када је у питању постављач теме није чудо ако сада постави тему како је најбоље да ЗИМЗАМБЕ буде ваш највечи пријатељ:hahaha:Али кад човек боље размисли и се врати неколико год.уназад па и то је било.Док су паметни стварали пактове и уније ми смо правили братство и јединство и бирали за пријатеље Зимбабве,Нигер,Етиопију............:hahaha:

Чек бре јел ово болдовано значи да себе Србином сматраш?
 
Чек бре јел ово болдовано значи да себе Србином сматраш?

Чек бре ти одмах.Па живели смо заједно.Зар нису наши највечи пријатељи били оне који сам набројао?Зар нисмо некад(кад смо стварали братство и јединство)били гуз и гаче?:rotf::rotf:
 
Eto prof. Grof sa lakocom i u svom virtuoznom stilu vam je razbio iluziju oko Rusa...
Knjige u sake i pogledajte istoriseke veze i saveznistva Srbije sa Englezima i Francuzima....

Ja gledo i nema nista da nije ruski car zapretio nebi dosla ta cuvena francuska ladja u pomoc srbima prezivelim albanske golgote .I nema bre nista nista ,nisu ucinili ni dok smo se oslobadjali od turaka ni kasnije nista.
 
AMERIKA I EU.............nam je spas i bliža...................Ko voli Rusiju, zašto bi je voleli................, hoćemo više da njih volimo od Grka i Španije koji nas vole toliko da seku vene zbog Srbije...........pa svi ti prijatelji nam i nisu prijatelji nego samo one najobičnije pi..čkice.............

AMERIKA I ENGLESKA SU SILE I NAŠI PRIRODNI SAVEZNICI ZAJEDNOSA NEMAČKOM POSLE NJENE KATARZE..........., UVEK BILI I BIĆE !!!
Jesi li ti lud, ili se samo praviš? Svakako da nam je Grčka bliža od gotovo svih drugih, pa i Rusije, ali reći ovo za Ameriku i Englesku...
Idi se igraj u pesku sa Chavesov... Ako nisi njegov klon... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top