KAKVA JE VAŠA VEZA U NATALNOJ KARTI?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samantha Jouns:
a jel moze sad jedno malo malo obajsnjenje ...
Sta si tu ustvari sad gledao i sta je sad tu dobro?:?:? Ok Pozitvini i negativni aspekti mi je jasno..ali jel to dobra kombinacija ili nije...jer ce biti nesto ili ne? Plavusa...sta ces....;)


Stvar je vrlo prosta, vas dvoje po sinastriji niste jedno za drugo..
Ništa ja nisam gledao,samo sam objasnio položaje planeta i šta njihov međusobni
položaj znači..Pročitaj više puta i onda me ponovo pitaj šta ne razumeš..
 
kylie

Sunce 23' 55' u Blizancima
Mjesec 02' 43' u Ribama
Merkur 12' 01' u Raku
Venera 04' 42' u Blizancima
Mars 22' 29' u Biku
Jupiter 07' 48' u Lavu
Saturn 08' 16' u Djevici
Uran 17' 34' u Škorpionu
Neptun 18' 57' u Strijelcu
Pluton 16' 24' u Vagi


on


Sunce 17' 02' u Vagi
Mjesec 08' 45' u Biku
Merkur 29' 30' u Djevici
Venera 17' 11' u Škorpionu
Mars 00' 56' u Škorpionu
Jupiter 00' 26' u Blizancima
Saturn 14' 51' u Lavu
Uran 06' 11' u Škorpionu
Neptun 11' 47' u Strijelcu
Pluton 11' 47' u Vagi


SUNCE trigon SUNCE. Pozitivan aspekt: Ovo je izvrsna usporedna kombinacija za zajednicu. Obostrana kompatibilnost. Osobe imaju mnogo sliènih vrednosti i one će verovatno biti prirodni prijatelji. Koristan aspekt za romantične veze i brak..


SUNCE kvadrat MERKUR. Negativan aspekt:
Ovaj aspekt prouzrokuje u vezi poteškoće u komunikaciji.

MESEC trigon MARS. Pozitivan aspekt:
Ovo je povoljan aspekt koji povećava saradnju u biznisu, te u profesionalnim i obiteljskim nastojanjima. Aspekt označava obostrane poteškoće i napredovanje u svakom korisnom projektu. Velika fizička strast i žudnja. Seksualna privlačnost. Ovaj aspekt deluje najbolje u ovom odnosu
kada je žena Mesec a muškarac Mars.


MESEC kvadrat JUPITER. Negativan aspekt:
Ova usporedna kombinacija nagovešta mogućnost dvoliène ili donekle licemjerne veze.



MJESEC trigon URAN. Pozitivan aspekt:
Ovaj usporedni aspekt èesto nagoveštava seksualnu privlačnost. Uran uveliko pobuðuje zanimanje i pruža uzbuðenje u vezi. Oboje možete imati velik krug prijatelja, a svoj dom možete koristiti kao mesto za sastanke, za društvena okupljanja, organizacije i neuobičajene aktivnosti. Osobe potiču jedna drugu na veću kreativnost i individualnost. Ostavljaju slobodu u emotivnom izražavanju.
Obe će osobe biti privučene jedna drugoj. Imat će život koji će biti daleko od monotonog, ponekad potpuno izvan uobičajenog, zahvaljujući Uranu.
Život bez sumnje pun iznenaðenja i ne uviek prikladan za jednog od njih.

SUNCE kvadrat MERKUR. Negativan aspekt: Ovaj aspekt prouzrokuje u vezi poteškoće u komunikaciji. Osobe teže tome da imaju zadnju reč.
Nagoveštaj glavnih razlika u intelektualnim stavovima..
 
MESEC sekstil MERKUR. Pozitivan aspekt:
Povoljan aspekt za sve vrste obiteljskih veza zbog sposobnosti da se izraze osjećaji i emocije.
Idealan aspekt za par koji će imati puno zajedničkih interesa i projekata, savršeno će razumeti jedno drugo, osjećajući što drugi osjeća. Dobra emotivna empatija i komunikacija.

MERKUR trigon VENERA. Pozitivan aspekt:
Ova usporedna kombinacija nagoveštava kompatibilne ideje u području društvenih aktivnosti i kulture.


MERKUR trigon URAN. Pozitivan aspekt: Ovo je dobar aspekt za stvaranje vrlo interesantnog i kreativnog prijateljstva. Obe su osobe u mogućnosti pomoći jedna drugoj sa originalnim zamislima.


VENERA konjukcija JUPITER. Pozitivan aspekt:
Snažno obostrano poštovanje prema religioznim, obrazovnim, estetskim i društvenim vrednostima.

MARS konjukcija JUPITER. Pozitivan aspekt:
Ova usporedna kombinacija nagoveštava dinamičnu, entuzijastiènu saradnju u poslovnim, profesionalnim, religioznim, obrazovnim, političkim ili društvenim poduhvatima.
Obe osobe verovatno obostrano uživaju u sportovima, istraživanju i aktivnostima pod vedrim nebom.


MESEC trigon SATURN. Pozitivan aspekt:
Ova usporedna kombinacija je od pomoći za saradnju u ozbiljnim odgovornostima, poslovnim
pitanjima i obiteljskim prilikama.


VENERA konjukcija URAN. Pozitivan aspekt:
Ova usporedna kombinacija ima načina za stvaranje neočekivanih i uzbudljivih romantičnih privlačnosti; malo je aspekata koji su snažniji u području seksualne privlačnosti. Ovde je odreðena meðusobna romantična opčinjenost, i ako su drugi pokazatelji u karti povoljni to se može održati, ali često neće. U bilo kojem slučaju, unutar veze je puno uzbuðenja i avantura. Zajednica ili ljubav će biti vrlo jaka, ne posve intelektualna, ali svakako senzualna i puna romantizma i originalnosti.
 
Samantha Jouns:
a jel moze sad jedno malo malo obajsnjenje ...
Sta si tu ustvari sad gledao i sta je sad tu dobro?:?:? Ok Pozitvini i negativni aspekti mi je jasno..ali jel to dobra kombinacija ili nije...jer ce biti nesto ili ne? Plavusa...sta ces....;)

Ovako tumaci samantha , daj Suncu , Mesecu , AC-iju i MC-iju po 3 poena,
Merkuru, Veneri i Marsu 2 poena
Jupiteru, Saturnu Neptunu i Plutonu po 1 poen, i a ko su ukljuceni cvorovi po 1 poen

onda saberi poene svakog aspekta posebno....ako imas 2 kontradiktorna aspekta, pobedjuje jaci...ili saberi poene pozitivnih i negativnih aspekata, pa ces tako da vidis otprilike da li veza ima smisla ili ne
u sinastriji su najvazniji sunce i mesec
 
putzaraj:
i ja sam sad nesto proveila tj. podaci koje si napisao su za datum 10.11. a ja sam poslala za 10.10. ali nema veze nemam zivaca da idem dalje sa istim. ubedjena sam da kad je neko rodjen 10m oktobra ima sunce u vagi a ne u skorpijonu i ne moze me niko razuveriti.pozz svima

Imam tvoje ime i prezime i njegovo..
Napisi sve podatke ostale ovde...
Jos jednom cu ti uraditi ili zapaliti sve ovo sto imam..
 
za HELENA33

SUNCE kvadrat JUPITER. Negativan aspekt:

Sa ovom kombinacijom prirodne sklonosti prema ispadima, izražene od obe strane su verojatno uveĆane i napuhane. Prekomernost, prevelika samo- uverenost i pre- uveliČavanje će biti dvostruki produkt u vezi. Vi težite tome da podstičete svaku sklonost onog drugog za ugaðanjem vlastitim sklonostima i nepraktičnostima. Ovo nije dobra veza za podizanje obitelji jer postoji sklonost da zanemarujete odgovornost i previše sve prihvaćate zdravo za gotovo. U romantičnim vezama poteškoće iskrsavaju zbog razlika u fiozofskim, religioznim ili moralnim stajalištima.
Dok veza dobro napreduje nakon upoznavanja, deleći iste ideje i ukuse, sa godinama će se njihove ideje promjeniti i oni se više neće razvijati na isti način. Oni se više neće razumeti, postoji mogućnost da se raziðu jer više ne vole jedno drugoga i više nemaju ništa zajedničko.

MARS sekstil URAN. Pozitivan aspekt:
Dobar aspekt za zajednički posao...samo posao...

MERKUR kvadrat SATURN. Negativan aspekt:
Ovde postoji tendencija da se Saturn osoba doživljava kao previše konzervativna, samouverena ili negativna, a često i da reagira negativno i nameće teške zahteve prema Merkuru u uvetima mentalne discipline i u poslu. Merkur će imati poteškoća da tolerira Saturn. Ovo je težak aspekt za sve vrste veza. Često je prisutna ljubomora i zameranje. Teškoće u meðusobnom razumevanju.


SUNCE kvadrat MERKUR. Negativan aspekt:
Ovaj aspekt prouzrokuje u vezi poteškoće u komunikaciji. Osobe teže tome da imaju zadnju reč.
Nagoveštaj glavnih razlika u intelektualnim stavovima. Osobe nemaju jednake intelektualne interese, iste ukuse, što će rezultirati problemima jer oni nemaju razumevanja jedno za drugo.
Nedostatak razumevanja izmeðu oba partnera može voditi u konflikte i laži.
Neslaganje se temelji na nekompatibilnosti izmeðu ega Sunce osobe i potreba za nametanjem ideja i komunikacije kod Merkur osobe. Sunce osoba može ponekad gledati što Merkur osoba govori ili piše buduæi da ponekad zna pretiti ili izazivati. Pa ipak, ovo verovatno neće biti zaista problematičan aspekt osim ako ima nekoliko drugih, jačih negativnih faktora u usporednoj karti.
Ako je tako, ovaj kvadrat će ih još pogoršati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top