Kako zene reaguju kada im se udvara intelektualno inferioran muskarac?

Na ovu temu me je potakla tema "Da li se muskarci plase pametnih zena"

Kako pametne zene reaguju kada im se udvara zgodan, ali priglup muskarac?

Spustaju li se na njegov nivo?

Ignorisu ga?

Ismevaju?

Prave se da ne primecuju razliku u intelektu?

Koliko traju takve veze?


"Drvoseca da sam ja , a ti da si dama, da l i tada bi zelela ljubav medju nama?"

Mislim da si pobrkao pojmove. Jedno je intelektualni inferiorna osoba, a nesto drugo neobrazovana, a zanimanje ima malo veze sa tim (doduse kod intelekutalno inferiornih ima u nekim slucajevima).
 
Na ovu temu me je potakla tema "Da li se muskarci plase pametnih zena"

Kako pametne zene reaguju kada im se udvara zgodan, ali priglup muskarac?

Spustaju li se na njegov nivo?

Ignorisu ga?

Ismevaju?

Prave se da ne primecuju razliku u intelektu?

Koliko traju takve veze?


"Drvoseca da sam ja , a ti da si dama, da l i tada bi zelela ljubav medju nama?"

možda se šale s njim, možda ga istrpe, možda ignorišu, ali svakako u ništa se ne upuštaju s njim
 
sminka, garderoba i vickraft koliko ja znam upravo sluzi da se privce muskarac, a ne zena
te nam to govori o intelektualnim kvalitetima i jednih i drugih :malav:




nem pojam bucka ali šminkom i kinđurenjem se sigurno ne gađa u glavu, intelekt potencijalne žrtve već dosta južnije

- - - - - - - - - -

a pošto ženske pred izlazak ne čitaju ničea i šopenhauera već gledaju da se namažu što bolje konkluzija je self nametljiva
 
nem pojam bucka ali šminkom i kinđurenjem se sigurno ne gađa u glavu, intelekt potencijalne žrtve već dosta južnije

ne, bre brate tenzi, nismo se razumeli
sminka i kindjuerenje sluzi da se napecaju muski u dovoljnom broju, bez obzira na intelektualne kapacitete, jerbo na tu notu svi isto pevate, samo vam treba potrefiti lestvicu, koliko i kakva sminka i kindjurenje, finese su u pitanju
a, onda ce zena u tom intelektualnom buckurisu, ako ima imalo soli u glavi da odabira na osnovu intelekta ili cega vec oce
ko na pijaci kad prebiras jabuke
ili krastavce, ako cemo plasticnije :malav:
 
a pošto ženske pred izlazak ne čitaju ničea i šopenhauera već gledaju da se namažu što bolje konkluzija je self nametljiva

m, da...bas cudno...ja inace najbolje frajere navatam kad stavim nichea pod misku, pa sednem vako debeljuskasta, samo ladnom vodom umivena i prstima rascesljana u eminetni beogradski kafe i citam li, citam, a oni samo prilaze, ne mogu da se odbranim :malav:
 
ne, bre brate tenzi, nismo se razumeli
sminka i kindjuerenje sluzi da se napecaju muski u dovoljnom broju, bez obzira na intelektualne kapacitete, jerbo na tu notu svi isto pevate, samo vam treba potrefiti lestvicu, koliko i kakva sminka i kindjurenje, finese su u pitanju
a, onda ce zena u tom intelektualnom buckurisu, ako ima imalo soli u glavi da odabira na osnovu intelekta ili cega vec oce
ko na pijaci kad prebiras jabuke
ili krastavce, ako cemo plasticnije :malav:




ne kapiraš
ajmo primer, šta bi više volela da si - lepa ili pametna?
 
ne kapiraš
ajmo primer, šta bi više volela da si - lepa ili pametna?

da znas da me je oduvek mucilo to pitanje, tako cesto postavljano tokom ljudske istorije i sa raznim namerama i pobudama
ali, avaj, ne mogu objektivno odgovoriti
jer da bi dao iskren odgovor na to pitanje, moras proci kroz dva iskustva-da si lepa, a glupa i da si pametna, a ruzna
tek usporedbom mozes otkriti sta je bolje/gore
a, posto ja nisma prosla ono gore navedeno, mogu ti dati samo hipoteticki odgovor
vise bih volela da sam lepa



sad cenim da ide analiza :malav:
 
  • Podržavam
Reactions: Em.
da znas da me je oduvek mucilo to pitanje, tako cesto postavljano tokom ljudske istorije i sa raznim namerama i pobudama
ali, avaj, ne mogu objektivno odgovoriti
jer da bi dao iskren odgovor na to pitanje, moras proci kroz dva iskustva-da si lepa, a glupa i da si pametna, a ruzna
tek usporedbom mozes otkriti sta je bolje/gore
a, posto ja nisma prosla ono gore navedeno, mogu ti dati samo hipoteticki odgovor
vise bih volela da sam lepa



sad cenim da ide analiza :malav:

Ja zaključih da misliš da su muškarci glupi.:lol:
 
m, da...bas cudno...ja inace najbolje frajere navatam kad stavim nichea pod misku, pa sednem vako debeljuskasta, samo ladnom vodom umivena i prstima rascesljana u eminetni beogradski kafe i citam li, citam, a oni samo prilaze, ne mogu da se odbranim :malav:



aduti koje najviše ističeš su samo projekcija onoga što želiš od/na muškarcu
što ne znači da su žene koje preferiraju decentnost pojave spoljašnjosti produhvljene unutrašnjosti. to zapravo najčešće znači da nemaju šta da ponude fizike apropo :lol:
 
Ja zaključih da misliš da su muškarci glupi.:lol:

zasto to bre?
zakljucak mi mogao biti i da sam pametna i ruzna, pa bi volela da budem lepa, da vidim kako je to
ili da bih volela da sma lepa, jer mislim da je lepim zenama lakse u zivotu
ili da mislim da je pamet precenjena, te da je nebitno dal sma pametna ili glupa, vazno da sma lepa
ih, mogucnosti zakljucka su neogranicene, a ti odmah oplela po muskarcima :lol:

btw, ja muskarce obozavam, ali obozavam, ubila bih se da zivim u svetu bez njih, plus sto smatram da sam imala srece (ili pameti :malav:) te sam retko imala posla sa intelektualno inferiornim muskarcima, narocito tamo negde nakon moje 25te-30te godine...
 
zasto to bre?
zakljucak mi mogao biti i da sam pametna i ruzna, pa bi volela da budem lepa, da vidim kako je to
ili da bih volela da sma lepa, jer mislim da je lepim zenama lakse u zivotu
ili da mislim da je pamet precenjena, te da je nebitno dal sma pametna ili glupa, vazno da sma lepa
ih, mogucnosti zakljucka su neogranicene, a ti odmah oplela po muskarcima :lol:

btw, ja muskarce obozavam, ali obozavam, ubila bih se da zivim u svetu bez njih, plus sto smatram da sam imala srece (ili pameti :malav:) te sam retko imala posla sa intelektualno inferiornim muskarcima, narocito tamo negde nakon moje 25te-30te godine...



to ti verujem :mrgreen:
 
aduti koje najviše ističeš su samo projekcija onoga što želiš od/na muškarcu
što ne znači da su žene koje preferiraju decentnost pojave spoljašnjosti produhvljene unutrašnjosti. to zapravo najčešće znači da nemaju šta da ponude fizike apropo :lol:

majkumu :lol:
sta sada zakljuciti?
da i bimbice i damice podjednako nemaju sta da ponude jednom pravom muskarcu koji traga za potpunim, kompaktnim, zadovoljavajucim, privlacnim zenskim bicem?!? :malav:
 

hahhaha, znala sam da ce neko na ovo da odreaguje, samo sma se pitala ko (bravo tenzi!) :lol:
a u ime moje sirokogrude prirode, evo jedna anegdota iz mog reala
pre jedno desetak godina sedi na poslu neka kao elitna ekipa, i pricamo o musko-zenskim odnosima i stavrcicama
i pitaju mene zasto se ne smuvam sa jednim tipom (inace najpametniji muskarac u ovoj zemlji koga ja upoznah, ali zaheban do koske, a ruzan i nikakav u pm, a lozila sma se na njega strasno u tom periodu), a koji se tog trenutka ne nalazi u toj prostoriji, vec u sobi pored i ja sad znam da moz da me cuje i znam sta ce da mu prija da cuje i kazem nesto vako:
"zato sto ne volim muskarce pametnije od sebe"
na sta ce tip koji me je to i pitao da se izlane:
"pa, ti ces tesko onda da nadjes tipa"
:rotf:
ja ga pogledam, kazem "mooooolim????"
a, on onda skapira sta je rekao i kren "ma, ne mislim obrnuto, tebi lako onda, bla, bla"
al do dan danas nisam sigurna dal je mislio prvo, ili drugo, a nisam ga ni ispitivala dalje :malav:
 

Back
Top