Kako zavesti muskog LAVA?! :)

Ja sam totalno razocharana u ovaj horoskopski znak. Mnogo sam vishe ochekivala, na osnovu priche o njihovoj "savrshenosti"...I sve shto sam mogla da zakljuchim na osnovu dosadashnjeg iskustva o mushkarcima koji su karakteristichni predstavnici ovog znaka je da vole zene koje su jache od njih, da su lenji, da bukvalno vole kad imaju pored sebe konstantno osobu koja im je po bilo kom pitanjunedostizna, i onog momenta kada je osvoje opuste se. Surovije recheno sve je ok dok ih neko zajebava u slabijem ili jachem smislu te rechi.
Chini mi se da ih ne krasi uopshte karakterna jachina, i da se ispod stava (spoljashenjeg) kriju jako slabe lichnosti.
Jako veliki hedonisti.
Ja kao strelac u znaku bi trebala sa njima da se slazem savrsheno, a recimo uopshte nisam fascinirana.
Sve u svemu odgovor na temu bi bio, (nazalost), bitno je da si u svakom smislu jacha od njega,i da si nedostizna. To mu valjda budi neku sujetu ili shta god da je...***** li ga...kako ogd ali mi se uopshte ne svidja.
Totalna suprotnost karakteru shkorpija.
 
Lavovi nista posebno,
vecina lavova - mozda svaki drugi ima ili ljubavnici ili se vise puta zene.
Njihov egoizam ne znam ko moze podneti, nadmenost i misljenje "ja sve znam", niko nije zavrsio tako tezak fax.kao ja, postacu milioner itd. Razmazeni ljudi, lenji, aljkavi, gotovo nisu u stanju da sebi operu soljicu kada popiju kafu, misle da sve zene gledaju samo njih,jos ako je situiran bezi(to je potpun promasaj) definitivno ne znaju da vole druge.
sex. sa njima - isto nista posebno, vise su koncentrisani kako sta rade tako da nema nekog uzivanja, romantike i sl.:worth:

samo ih treba kulirati :whistling::whistling:
 
Poslednja izmena:
Kako zavesti muskog Lava?
Laskanje, laskane i samo laskanje:)
Izuzetno ih cenim zbog njihove inteligencije, prirodne superiornosti, velikog srca itd. Ali, sa njima nemoj se nadmetati. Na pocetku priznaj da je najbolji, i sve ce doci na svoje.
 
Ma kakvo laskanje bre zene.
To mozda pali kod lavova sirovina i prostaka po prirodi.
Oni drugi provalice vas da laskate dok ste rekle keks
I nece im biti nimalo privlacno to sto radite.
Mrzimo licemerje i ulagivanje, volimo da nam se dive, ali nadjite mi nekoga ko to ne voli i ko voli da ga omalovazavaju
 
Ipak, pohvale pale. Samo da su prave.
Ima važnija stvar: kod Lavova prolazi samo kvalitet. Ona mora biti kraljica, pošto je on kralj. Znači da je rprezentativna u svakom pogledu - lepa, pametna, da ima manire i držanje prave dame - jer kako bi neka lujka mogla biti kraljica?
Ako hoćete da vas ostavi muški lav, samo jako lupetajte, naročito pred njegovim prijateljima ili ljudima koji su mu važni i - slobodni ste, nećete ga više videti.
Kritika ne dolazi u obzir. Nikada.
 

Back
Top