Kako zaustaviti prenaseljenost planete zemlje ?

U svetu bi 2011. moglo da bude sedam milijardi ljudi kažu ovi dole:


Uz stopu od 267 rođenja svakog minuta i istovremenih 108 smrtnih slučajeva, broj stanovnika u svetu bi, kako se procenjuje u naučnim istraživanjima, sledeće godine mogao da dostigne sedam milijardi, objavljeno je na sajtu Svetske banke.




P.S. Neki kažu da se ovaj trend prenaseljenosti planete može zaustaviti 3 svetskim ratom, nekim katastrofama itd.
Ja medjutim kao ljubitelj čiste, mirne i miroljubive planete, cenim da ako bi pola gej populacija u svetu dostogla broj ne-gejeva, to usporili broj stanovnika, koji pret zbog prenaseljenosti da nas sve zajeno prevrne u neku crnu rupu u vasioni.
Imate li vi ideju bolju od mene šta uraditi, da bi se zaustavilo preneseljavanje planete zemlje ?

Da se mi srbi vratimo na Sirijus, za pocetak.
:)
 
U svetu bi 2011. moglo da bude sedam milijardi ljudi kažu ovi dole:


Uz stopu od 267 rođenja svakog minuta i istovremenih 108 smrtnih slučajeva, broj stanovnika u svetu bi, kako se procenjuje u naučnim istraživanjima, sledeće godine mogao da dostigne sedam milijardi, objavljeno je na sajtu Svetske banke.

P.S. Neki kažu da se ovaj trend prenaseljenosti planete može zaustaviti 3 svetskim ratom, nekim katastrofama itd.
Ja medjutim kao ljubitelj čiste, mirne i miroljubive planete, cenim da ako bi pola gej populacija u svetu dostogla broj ne-gejeva, to usporili broj stanovnika, koji pret zbog prenaseljenosti da nas sve zajeno prevrne u neku crnu rupu u vasioni.
Imate li vi ideju bolju od mene šta uraditi, da bi se zaustavilo preneseljavanje planete zemlje ?

:zcepanje::zcepanje::zcepanje: poslati rvate ,da zavrse stvar i smanje populaciju
,oni bar znaju kako se cistke brzo rade i imaju iskustva

:kafa:
 
plan novog svetskog poretka je da se populacija svede na 500 000 do milijardu, što je oko 90% ljudi manje na planeti, putem ratova, gladi, bolesti, virusa...
U novom svetskom poretku su sve bitne svetske organizacije finansirane od strane Rokfelera, Rotšilda, Warburga, i još nekih aristokratskih porodica...
U novom svetskom poretku su U.N. Savet bezbednosti, MMF, Svetska zdravstvena organizacija, Svetska banka, Bilderberg grupa, svetska organizacija za resurse ishrane, Hollywood produkcija, obrazovni i naučni sistem... Cilj novog svetskog poretka je jedna svetska vlada, jedna svetska religija, jedna svetska vojska, potpuna kontrola nad ljudima, razni eksperimenti nad ljudima itd itd


Ево зашто су убили Кенедија 1966, разоткрио је игру Великога Брата, који је мислио да га има у шаци због разних компромитација младога Кенедија, и нико није очекивао да овај популарни амерички председник неће играти како богати новцем и скверном свирају. МОРАЛИ СУ ГА УБИТИ, ЈЕР ЈЕ КЕНЕДИ И НАЦИОНАЛНУ ОБАВЕШТАЈНУ МИСЛИО ДА РАСФОРМИРА АКО СЕ ОНА БАВИ ПРОТИВНО ВОЉИ ГРАЂАНА. Убили су га ритуално у бесу на унапред планираном месту и све исконструисали до перфекције....


Читао сам и ја о тим теоријама завере, али оне не функционишу.
Константно расте број популације и једино неким масовним ратом би се то могло коригиовати, с тим што одмах после великих ратова ненормално расте број популације.
 
Nadprosecni prirastaj stanovnistva najvise smeta drzavama i narodima koji ga imaju.
Povecanje broja ljudi na Planeti,posebno u gusto naseljenim zemljama,ugrozava sav zivi svet a na duze staze i celo covecanstvo.
Mnoge zemlje i sada uvoze velike kolicine hrane,ali i pored toga milioni ljudi u svetu gladuju.
Neki ljudi ocekuju da se na Grenlandu i u Saudijskoj Arabiji uspesno moze proizvoditi psenica?
Pojedinim Forumasima izgleda nije uopste jasno da na zemlji nema toliko sirovina da svaki stanovnik Planete moze imati potrsnju koju sada imaju Amerikanci!
 

Back
Top