Kako zamišljate likove sa Foruma?

Đenka:
Solution:
Đenka:
Solution:
danas vas gledam ali nisam imao vremena za komentare 8)
nisam uspeo bas sve da vas vidim ali ono sto jesam utisak je sledeci:
meni najlepsa je chokolada sledi nina, queen i mishica
wet look me razocarala izgledom
ali najvise me izgledom razocarala gazdarica :?
zamisljao sam je kao rasnu cicu a ono........
naravno, sve je to pitanje ukusa 8)
znaci da proglasimo lepoticu foruma a? 8)
****chokolada**** 8)
Čeka, čekaj! Kako ti to sam da proglašavaš lepoticu? To je tvoja favoritkinja, ne i moja.

Meni je, recimo, najlepše iznenađenje bila mishica. Jedino je ona nadmašila neku moju predstavu od ranije.

I kako to misliš Gazdarica - razočaranje? Ko je tebe učio manirima, yebote? Hemičar Ali? Zar se u javnost izlazi sa negativnom kritikom na račun izgleda jedne dame?

Sve devojke koje sam uspeo da vidim ovde bile su umereno do veoma lepe, nije bilo "razočaranja". :)

ej ne kenjaj previse, uvlaci se curicama u svoje slobodno vreme to jest nemoj preko mene keve ti 8)
malo je ljigavo 8)
ja sam rekao da je to zakljucak po mom ukusu ako se tebi ne svidja tvoj problem 8)

Ljigavo je tvoje odsustvo lepih manira i laskanje nekim devojkama na račun drugih. Istakao si lepotu chokolade, Nine, queen i mishice istovremeno ističući nekakav, navodni nedostatak lepote wet look i posebno apostrofirane Gazdarice. To je odvratno i nešto što se u društvu nikada ne radi.

Sad ja moram da naglasim da su chokolada i ostale koje si pohvalio sasvim OK, ali da je njihov doprinos kvalitetu ovog foruma otprilike jednak trećini onoga čime je doprinela Gazdarica. Ona je kreirala izgled ovog foruma u glavnim crtama i mnoštvom detalja, posebno na podforumu LJiS, i zaslužna je za ostanak mnogih ljudi na forumu, uključujući i mene. Zato sam joj bio dužan ovu malu "odbranu časti".

I na kraju da primetim da je taj tvoj tako neukusno plasiran kompliment prihvatila samo chokolada, mada ga ni jedna nije otvoreno odbacila (jer verovatno nisu htele da se antagonizuju s tobom i kvare zabavu). Pošto su meni principi važniji od imidža, ja nisam imao takav problem.

i ti i dalje kenjas 8)
slusaj drugar, ovde se nije ocenjivao doprinos forumu vec izgled ljudi koji u njemu ucestvuju.
ja imam pravo na svoju procenu i ti nisi neko ko to moze da mi ospori 8)
gazdarica je sama rekla da je nekom lepa nekom ruzna.
svi smo mi nekom lepi nekom ruzni i sta je lose u tome sto sam istakao nekog ko mi je posebno lep i ko mi se dopada na stetu nekih koji mi uopste nisu lepi.
mene cene u drustvu bas upravo zbog moje otvorenosti, nikad u zivotu nisam zayebao ni drugara ni devojku vec sam uvek iskren bio prema svima.
a ti mi licis bas na one uvlakuse svima koji nakon izvesnog vremena umeju dobro da zayebu ili drugara ili devojku 8) zato si mi ljigav.
a i da ti kazem posteno zvucis mi prilicno ocajno, kao neko ko odavno nije imao to zadovoljstvo da ima cicu 8)

i prestani da se toliko uvlacis gazdarici, nece moci da te izvuce iz du peta 8)
 
ja kada bi se svima svidela(bilo fizicki bilo psihicki) mogla bih da umrem na mestu,ko kaze da ja zelim da se svidim ljudima (koji se meni ne svidjaju)?!

JA SAM JA

I SEBI SAM LEPA

I ZELIM DA SE SVIDIM ONIMA KOJE JA VOLIM,A ZA OSTALE(uz svo duzno postovanje)ME BOLI ONO STO NEMAM 8)


na osnovu svega toga,nikada nikome ne zameram ako mu se ne svidim...

toliko :wink: 8) :lol:
 
wet look:
ja kada bi se svima svidela(bilo fizicki bilo psihicki) mogla bih da umrem na mestu,ko kaze da ja zelim da se svidim ljudima (koji se meni ne svidjaju)?!

JA SAM JA

I SEBI SAM LEPA

I ZELIM DA SE SVIDIM ONIMA KOJE JA VOLIM,A ZA OSTALE(uz svo duzno postovanje)ME BOLI ONO STO NEMAM 8)


na osnovu svega toga,nikada nikome ne zameram ako mu se ne svidim...

toliko :wink: 8) :lol:


eto, jedna prava dama 8)
 
da li i u rl komentarisete izgled ljudi sa kojima se upoznate?ja pocela na pp sa jednim forumasem i poslao mi fotku.i ja cutim,mislim sta sad ima da mu kazem "ala si lep" ili "bas si bezveze"i on cutao cutao i na kraju nije izdrzao "pa kazi mi nesto bar da sam ruzan"nesto tako.
pitanje:"da li obavezno komentarisete?"
 
hanibal77:
da li i u rl komentarisete izgled ljudi sa kojima se upoznate?ja pocela na pp sa jednim forumasem i poslao mi fotku.i ja cutim,mislim sta sad ima da mu kazem "ala si lep" ili "bas si bezveze"i on cutao cutao i na kraju nije izdrzao "pa kazi mi nesto bar da sam ruzan"nesto tako.
pitanje:"da li obavezno komentarisete?"

niko te uzivo i ne pita "a, sta mislis, kako izgledam a?"
drugo je kad ti neko posalje sliku i zna se da ocekuje komentar
uvek kazem sta mislim i one nesamouverene mi uvek zamere
cice koje cene sebe nikad ne zamere jer znaju da su ukusi razliciti
 
To Solution:

i ti i dalje kenjas 8)

A ti si i dalje uvredljiv i nekulturan. Neko pametniji bi uvideo grešku i izvinio se, a ti se samo još više ukopavaš.

slusaj drugar, ovde se nije ocenjivao doprinos forumu vec izgled ljudi koji u njemu ucestvuju.

A ko to ocenjuje izgled, osim tebe? Naslov teme glasi "Kako zamišljate likove sa Foruma" a ne "Kako ocenjujete likove sa foruma." I ko to radi na tako nekulturan i uvredljiv način? Samo si ti dovoljno glup da devojke s kojima pričaš nazivaš ružnima.

ja imam pravo na svoju procenu i ti nisi neko ko to moze da mi ospori 8)

Ti imaš pravo da budeš i nekulturan i, koliko vidim, to pravo maximalno i koristiš. Međutim, ti nemaš pravo da budeš nepristojan i da vređaš ostale učesnike foruma.

gazdarica je sama rekla da je nekom lepa nekom ruzna.

To nije istina. Navedi gde je rekla da je nekome ružna? I zašto bi tako nešto uopšte rekla?

mene cene u drustvu bas upravo zbog moje otvorenosti, nikad u zivotu nisam zayebao ni drugara ni devojku vec sam uvek iskren bio prema svima.

Ko te to ceni kad si otvoreno uvredljiv i bezobrazan? Ko ceni tvoju nepristojnost i nekulturu? Jadno je to što pokušavaš samog sebe da hvališ...

a ti mi licis bas na one uvlakuse svima koji nakon izvesnog vremena umeju dobro da zayebu ili drugara ili devojku 8) zato si mi ljigav.

Ti meni ličiš na jednog balkanskog neotesanca koji ne ume lepo da se ponaša u društvu.

a i da ti kazem posteno zvucis mi prilicno ocajno, kao neko ko odavno nije imao to zadovoljstvo da ima cicu 8)

Ja tebi zvučim očajno, a ti stalno visiš na podforumu ljubav i sex? Na LjiS ti imaš 86 poruka (od ukupno 171) što je preko čak 50% svih tvojih poruka. Ja na LJiS imam 36 poruka (od ukupno 1262), što je oko 3 posto svih mojih poruka. Ti provodiš više od 50% svog vremena razglabajući o ljubavi i sexu, a ja samo 3%. Pa ko je tu, verovatno, očajan? Ko non-stop razglaba o ljubavi i sexu jer, verovatno, ne može da uživa u tim stvarima?
Ti možeš da izmišljaš i projektuješ šta hoćeš, ali činjenice su na mojoj strani.

i prestani da se toliko uvlacis gazdarici, nece moci da te izvuce iz du peta 8)

Ako neće moći da me izvuče, to je zato što sam mnogo velik, mališa.

I na kraju savet: dečače, uzmi Bonton u ruke i nauči kako se razgovara sa pripadnicama lepšeg pola u javnosti. Nema smisla da praviš budalu od sebe i da se blamiraš toliko.
 
hanibal77:
jao djenka pa i ja dosta visim na ljubav i sex!
Ali ti nikog ne nazivaš očajnikom, zar ne?
Osim toga, možda ti je to potrebno... Ja ljubav i sex praktikujem i nemam potrebe da razglabam o tome javno.

I zašto podržavaš tog neotesanca (ako ga uopšte podržavaš)? Javno se negativno izjasnio o tvom izgledu, omalovažio te... Jel ti tako voliš da se postupa prema tebi, il šta? :shock:
 
Solution:
wet look:
8)











(mada sam ubedjena,da kada bi me video komplet uzivo,svisnuo bi jer si se prevario),hihihihihiih... :lol:

kad bi mi videla sliku svisnula bi od zelje za mnom a kamoli komplet uzivo 8)
ne kazem ja, slika moze da prevari 8)
ajde brisi! 8)


eto,onda ti je jasno zasto ja ovde besim samo najgore slike...zamisli da mi horda fasciniranih krene na mene...to ti se decko,zove t.a.k.t.i.k.a

ovako,molim lepo,zovite me bjork ...

(a lepa cu da budnem svetu u realu)

:lol: 8) :lol:
 

Back
Top