Kako zaboraviti nekog?

Ne mozes nikog da zaboravis koga si nekad iskreno voleo a taj isti odlucio da ode od tebe.
Ne mozes iz bilo kog razloga osim ako si osobu ostavio zbog neku drugu.

Mozes samo da zaboravis tj izgubis ta osecanja koja si nekad imao za tu osobu ali ne i nikad skroz jer uspomene i nesto uvek se uvuce u mozak kao kad se setis lepog ukusa hrane na nekom putovanju ali uz to lepo secanje obavezno dodje i onaj gorak ukus i takodje uspomene koje su nas povredile i na kraju samo gorcina ostane tj pomesana osecanja...
 
Onda smanji kriterijume za lepotu ako ti je personaliti kod muškaraca jako bitan.
Ne smanjujem ja ništa. Ima toliko lepih i dobrih, normalnih muškaraca u paketu tako da, ne.
Radije ću biti sama nego da smanjim kruterij
Pitanja:

Da li možeš da zamisliš sebe kako mu se vraćaš?
Da li je uradio nešto neoprostivo?
Da li on želi da bude sa tobom?
Kad imaš tako jaka osećanja možda je bolje ne odbacivati ih već prihvatiti i preći preko nekih grešaka ako ih je bilo u prošlosti!
Možda nikad više nećeš osećati ništa slično i tako moćno!
Možda ti to snovi i poručuju!
Razmisli dobro o svemu!

Ako on želi da bude sa tobom ja bih ga direktno muvao da sam na tvom mestu!
Šalji poruku na fejs, mobilni, gdegod da izađete na kafu/pićence.
Želim da ga ostavim iza sebe. Selim se u drugi grad u Septembru, on ostaje ovde. Ništa od toga.
 
Taman sam, znači taman sam zaboravila na njega, osobu koja mi je u glavi mnogo godina i koja mi je u srcu
I sanjam ga vec sedmu noć za redom, isti san.
Kako trčim niz stepenice neke zgrade, on je na dnu stepenice, ljut na mene, mršti se i sa prekrštenim rukama mi kaže da me neće nikada pustiti.
...
W T F ???

Tako da... pomoć? Help? Iskustva? Ljubi vas sestra.
А то онај што ниси имала никад храбрости нешто поводом тога учинити, иако у себи си имала таква осјећања да не знаш шта би са њима?
 
Tako da tebi nema pomoći sa takvim stavom. Ili startuj tog koji ti se jako sviđa ili pokušaj da ga zaboraviš.
Какво стартовање, не знам колико је познајеш на овом форуму, али она има такав став да никад не да би пришла, него то нема апсолутно некакав шансе. Какво стартовање болан?
 
Ima toliko muškaraca uključujući i njega koji s

Знао сам.
Не знам у потпуности причу и позадину односа, али лик те је буквално обиљежио за читав живот. Тешко оном ко покуша са тобом нешто, једноставно је то зид који се не може прескочити а ни срушити.
 
Знао сам.
Не знам у потпуности причу и позадину односа, али лик те је буквално обиљежио за читав живот. Тешко оном ко покуша са тобом нешто, једноставно је то зид који се не може прескочити а ни срушити.
Hvala ljubi sestra
 

Back
Top