Kako volite

lujka:
Stvarno slobodan:
Zasto vecina muskaraca misli da velika vecina zena vole jako, do kraja i brzo, kada je stvarnost sasvim suprotna?? :wink:

Kakva ruzna generalizacija...jedna te ista zena moze da voli razlicite muskarce od mnogo, mnogo najvise na svetu do veoma malo...sve zavisi
Nije se mislilo na ljubav vec na, naravno, sex, kao i sve ostale teme na podforumu LJUBAV i sex... :?
 
S_K_V_O:
Stvarno slobodan:
Zasto vecina muskaraca misli da velika vecina zena vole jako, do kraja i brzo, kada je stvarnost sasvim suprotna?? :wink:

Pa ja volim i tako ponekad,zasto da ne?
Otkud tebi da je stvarnost sasvim suprotna???

Davno sam ja to rekao na nekoj slicnoj temu ovde: Zavisi od situacije... Nekad brzo, nekad polako i nezno... Ja sam uglavnom za polako i nezno... No, brzo i snazno je ponekad u stvari i pozeljnije...

U ustvari u tom "polako i nezno", penetracija moze trajati jako kratko... Kao sto je neko vec rekao... U tom delu "dugo" ili "polako" se odnosi na predigru... "Brzo i snazno" je za situacije kad je uzbudjenje (kod oba partnera) toliko da predigra nije ni potrebna...
 
iluzionista:
Davno sam ja to rekao na nekoj slicnoj temu ovde: Zavisi od situacije... Nekad brzo, nekad polako i nezno... Ja sam uglavnom za polako i nezno... No, brzo i snazno je ponekad u stvari i pozeljnije...

U ustvari u tom "polako i nezno", penetracija moze trajati jako kratko... Kao sto je neko vec rekao... U tom delu "dugo" ili "polako" se odnosi na predigru... "Brzo i snazno" je za situacije kad je uzbudjenje (kod oba partnera) toliko da predigra nije ni potrebna...
Zbunjujes me... Da li moze "polako i snazno"? "Brzo i nezno"?
 
O ovome moze da se prica u beskonacnost.Ko kakav sex voli.Brzo,sporo,jako,lagano.... to mi lici na ono: jel vise volis crno ili belo od eurokrema?Ne trosite reci i vreme vec se prilagodjavajte situaciji i partneru.Budite flexibilni :) (kako sam ovo lepo srocio,prosto ne mogu da verujem 8)
 
snoshaj efendija:
lujka:
Stvarno slobodan:
Zasto vecina muskaraca misli da velika vecina zena vole jako, do kraja i brzo, kada je stvarnost sasvim suprotna?? :wink:

Kakva ruzna generalizacija...jedna te ista zena moze da voli razlicite muskarce od mnogo, mnogo najvise na svetu do veoma malo...sve zavisi

...koliko zeli da otalja sex i odglumi orgazam. 8)
 
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Davno sam ja to rekao na nekoj slicnoj temu ovde: Zavisi od situacije... Nekad brzo, nekad polako i nezno... Ja sam uglavnom za polako i nezno... No, brzo i snazno je ponekad u stvari i pozeljnije...

U ustvari u tom "polako i nezno", penetracija moze trajati jako kratko... Kao sto je neko vec rekao... U tom delu "dugo" ili "polako" se odnosi na predigru... "Brzo i snazno" je za situacije kad je uzbudjenje (kod oba partnera) toliko da predigra nije ni potrebna...
Zbunjujes me... Da li moze "polako i snazno"? "Brzo i nezno"?

Hehe. :lol: I to sam vec ovde rekao nebrojeno puta:

U sexu je sve dozvoljeno...
 
Stvarno slobodan:
Zasto vecina muskaraca misli da velika vecina zena vole jako, do kraja i brzo, kada je stvarnost sasvim suprotna?? :wink:
zavisi sa kakvim si devojkama imao sex: ja bas volim da bude tako-jako, do kraja i brzo, i cak ni redosled prioriteta ne bih menjala :wink:
 

Back
Top