Kako voditi ljubav sa devojkom a ne dobiti potomstvo?

To može eventualno vikendom ili praznikom. Ja sam imao i devojke koje su pokušavale da mi gurnu prst u doope što me nije zanimalo. Aj sad ti raskvači šta im to znači. To bih nazvao bizarnost ne perverzija.

I šta je to par stotina metara qrtza za čhmaaar u odnosu na kilometre gowana koje tu prođu? Šta će tu da se vidi kada omatorimo i neko nam bude menjao pelene?
P kazes med sestri: nista tjero, deda slusao hiphop kad je bio mlad.
 
Добро, можда је мени боље без секса, и не треба ми онда. Али како без секса доћи до нежности, женског тела које ме јако узбуђује само по себи (п ми је мање битна).. Услов је тај конвенционални секс и тај ризик. Како то некој то рећи а да не буде чудно..

Неће јој бити чудно.

Само напред
 
Naravno da postoji šansa, ako ćeš tako i kondom nije pouzdan jer ne čuva 100%, ni pipula, ni bilo šta.

Ali, isto tako koliko ljudi znaš da su na taj način zatrudneli? Čoveče, pa danas sve češća vantelesna, ljudi muku muče godinama, stres, ludilo, nezdrav način života... O čemu pričamo...

Ja i dalje tvrdim da pola tih koji se plaše da će im devojka ostati trudna svršavaju u nju i onda bude "ma, neće nama".

То је већи проблем од трудноће.

Повећање неплодности у Србији је проблем бр1, после је рак као проблем бр 2.
 
I ja sam znao lika koji je godinu dana stariji od mene i nikada nije imao odnos sa zenom, mislim da se on zamonasio kasnije.

Велика већина људи (оба пола) нису за то да јурцају за супротним полом по неким фенси местима мегалополиса.

90% њих би се данас задовољило да су бракови уговорени као некада пре 300.г.
 
Велика већина људи (оба пола) нису за то да јурцају за супротним полом по неким фенси местима мегалополиса.

90% њих би се данас задовољило да су бракови уговорени као некада пре 300.г.
Da li im neko brani da im neko drugi ugovara brak? :think:
Ostali neka sami sebi traze sta im odgovara.
 
Ovo su nekad koristile naše bake, one slobodnih shvatanja.
What Is Emko? Emko is a vaginal gel that minimizes the chance of an unplanned pregnancy

NMAH-AHB2013q073266.jpg
 
Ако имаш секс можеш да добијеш децу, кондом није скроз сигуран, абортус је лоша ствар а негде је и забрањен.

Да ли је нормално или да ли би девојке пристајале на то да, док воде љубав са неким, да има нпр. мажења, сексуалних играрија, баш све, само да нема баш оно конкретно к у п? Да ли је чудно избегавање тога да случајно не би дошло до зачећа које повлачи компликације, и каква је прилика тај мушкарац за жене? Како то лепо објаснити потенцијалној девојци?
stavis kondom i cepas.
nemam neka saznanja o tome da nije dovoljno siguran.
Ma ne, to prosto nije moguće, si čitao šta kaže Sveto pismo? :kafa:
 
Ja ne mogu da se spasem od poštenih studentkinja. Jedno vreme kada sam nešto pomagao ujaku sam i mirisao na znoj a one još više navalile ko gladna godina?!?? Ove starije od 30+ potpuno izbezumljene samo napadaju.

Još ja udarim priču nemam ništa mučim se ko crnac a ove starije 30+ samo guraju koverte. Stvarno nisam znao kako da se spasem.

Zar žene stvarno misle da mi alfa mužjaci imamo vremena za traćenje?!?? Otkud im ideje za to? Udate, razvedene, sa decom ili bez uvek ista priča.

Do skoro sam pričao da sam nevin e tek tu se izbezume i pomahnitaju 🙄
 
Ovo su nekad koristile naše bake, one slobodnih shvatanja.
What Is Emko? Emko is a vaginal gel that minimizes the chance of an unplanned pregnancy

Pogledajte prilog 1532967
Jedna s kojom sam bio je koristila, kao da proba. Bezvezan osećaj, kao da si ga ubacio u čašu sa Pepsijem ili Koka Kolom. Mislim znate osećaj u ustima kad pijete gazirano piće, sad zamislite taj osećaj dole.
 
Redovito prakticiraš analni sex?
Ne, samo povremeno, iy ydravstvenih rayloga.

To sam napisala za kontracepciju. Danas ima toliko vrsta tableta, a ako to neko nece onda spirala, hormonske, nehormonske, skupe, jeftine itd... Ynaci nauka je toliko uynapredovala, a ljudi ovde pisu kao da je srednji vek, vadi na vreme i slicno..
 
Ако имаш секс можеш да добијеш децу, кондом није скроз сигуран, абортус је лоша ствар а негде је и забрањен.

Да ли је нормално или да ли би девојке пристајале на то да, док воде љубав са неким, да има нпр. мажења, сексуалних играрија, баш све, само да нема баш оно конкретно к у п? Да ли је чудно избегавање тога да случајно не би дошло до зачећа које повлачи компликације, и каква је прилика тај мушкарац за жене? Како то лепо објаснити потенцијалној девојци?

Znaci, pitas je da li ti ides kod lekara? Ides li kod ginekologa mozda? Sta mislis da se raspitas kako najbolje da imas kontracepciju? Recimo da ti predlozi neku spiralu i slicno?

Ako je iy nekog drugog veka onda kazes cao zdravo.

A ako ipak zelis d umocis iako je iz drugog veka, onda nataknes preyervativ pa sta bude.
 

Back
Top