KAKO VAS VASI LJUBIMCI POZDRAVLJAJU

Мој пас, пошто је био купираног репа и није могао да маше са њим, од среће млатио задњицом на све стране, то је стварно смешан призор! А када би био баш срећан, онда би се "ћешкао" о панталоне и тиме би нам остављао трагове од балица! А то је било стварно невероватно. Знам да ће многи рећи "бљак", али ко је видео, схватио је.

mili koja je to rasa, jeli rottweiler?
 
Мој пас, пошто је био купираног репа и није могао да маше са њим, од среће млатио задњицом на све стране, то је стварно смешан призор! А када би био баш срећан, онда би се "ћешкао" о панталоне и тиме би нам остављао трагове од балица! А то је било стварно невероватно. Знам да ће многи рећи "бљак", али ко је видео, схватио је.

xexexexexe....preslatko:D:D:D:D....a ovo sa "ceskanjem" jako mi je poznato...to rade moji ludaci samo oni pored bala ostavljaju i dlaku;)....:);):)
 
O било је и длака, посебно кад остави "громуљицу украшену длакама", највише кад обучеш нешто светло или чисто ... мом мужу је то редовно радио кад би овај, рецимо, тај дан обукао чисте фармерке. Као да је знао!

Лаки, немој да ти буде жао, имао је више него квалитетан живот, а и не морамо сад о томе посебно не на овој теми. Имао је 8 година.
 
Ovaj moj ludak skace na mene, lize, gricka sta dovati, cvili i proizvodi zvuk slican groktanju ko prase!!!!!
Dok sve to radi istovremeno, uspesno mase i repom kao da ce celo du pe da mu otpadne i uvija ledja levo desno...... Strasno!!!!! HEHEHE da samo vidite na sta to lici...... A hodnik uzak pa se polomi ziv!!!!!!
Jedno je sigurno: KOLIKO GOD DA SAM LOSHE VOLJE ILI UMORNA OVAJ MALI STVOR MI VRATI SNAGU I VOLJU I PODSETI ME ZASTO JE ZIVOT LEP!!!!!!!

xexexexexe.:D:D:D....bas ti je lud pas;)....za ovo poslednje si potpuno u pravu a i isti je slucaj samo sto kod mene su dva;) ......:);):)
 
O било је и длака, посебно кад остави "громуљицу украшену длакама", највише кад обучеш нешто светло или чисто ... мом мужу је то редовно радио кад би овај, рецимо, тај дан обукао чисте фармерке. Као да је знао!

prvo da ti kazem Mili da ti je pas bio zaista lep....znaju oni znaju...moji npr. cim sam jednom izasla u dvoriste sa cistom odecom oni su me odmah isprljali i od tada uvek imam odecu kad se igram sa njima i odecu koju nosi u kuci;)...
p.s.molim vas da ne pricamo o tuznim stvarima jer je ova tema otvorena radi smeha i zabave.....hvala:);):)
 
evo je
 

Prilozi

  • tika_2.jpg
    tika_2.jpg
    19 KB · Pregleda: 6
e da samo da dodam. KOd mojih pasa, a narocito Baje postoji opravdana zabrinutost da im od silnoh mahanja repovi ne otpadnu.
Inace i ui setnji vrlo cesto i Dona i BAja pridju nam do ruku i liznu, onako iz cista mira.
Kad bi i grdila Baju sto ke stetnik *ou delice je pretvorio cekic, pregrizo kosilicu i sl. o on sedne gleda me i sapom pokrijwe oci. Ako pridjem i kao podignem ruku on uzme pa me lize tu istu ruku. I ajde sad vaspitaj ga.
P.S. Na pravom vaspitanju ima ko da radi. Psi odmah osete ko je alfa muzijak, a mene me odmah provale da sam tamo neka poslednje slovo, neka teta
 
e a ja sam mislila da samo moj vrti celim dupetom kada nas doceka :D vidim ima ih puno! pored mahanja celim zadnjim delo i sibanja repom, skace pokusava da lizne lice, gricne uvo... dok je bio manji nisi mogao da prodjes pored njega a da se ne spustis da te poljubi... ako cucnes penje se onako veliki u krilo, stavlja sape na ramena, njegova njuska ti uvek nekako zavrsi u faci... donosi igracke... nkada se mazi kao macka...

najsmesnije mi je kad ga pustim u hodnik da doceka nekoga pa onda silazi niz stepenice i vrti dupetom i skroz se spusti kao da puzi niz stepenice...

kada je bio mali voleo je da mi gricka kozu na vratu onako nezno kao i uvo...
 

Back
Top