Kako uspostaviti idilicni odnos sa zenom

nek vam skuva ona kaficu ujutro, gledajte da se ne smarate ko koliko dugo ostaje u kupatilu jer ovaj drugi zuri, kad je ona nervozna umiri je, kad si ti nervozan neka te pusti, redovno se smejte svim drustvenim-socijalnim-familijarnim-internim stvarima - to da se smejete je pod jedan, neka ti kuva sta volis, ti njoj ispunjavaj sve realne zelje i malo preko toga, kad se svadjate, lepo se izvichite, posle ce vam biti sladje. i da gledajte da imate barem jednu zajednicku aktivnost van redovnih obaveza, tipa planinarenje, skijanje, itd. i dajte si malo slobode :)
idila <3
 
Znaci ja treba da trazim nekog doktora nauka, posto sam magistar, il da ceo zivot budem sama? Svasta. A poentu teme msm da ne zna ni sam postavljac, koji je napravio gresku u samom naslovu teme.
@ postavljac: kaze se uspostaviti idilican, ne "uspostaviti idilicni".

sto volim snobovske formaliste koji iz nekog razloga izjednacavaju papir sa inteligencijom :)
 
Pa u tome i jeste stvar. Mi ne zivimo u pecinama, ali sustina ljudske prirode se ne menja; nama i dalje upravljaju najprimitivniji nagoni. Muskarci odabiraju zenke prema reproduktivnoj vrednosti. Zene odabiraju muzjake prema statusu.


Pa pojednostavljeno receno - da. Jer zena ne moze da oseti privlacnost prema muskarcu u odnosu na kog se ne oseca inferiorno. Sta mislis zasto na primer vecina zena ne zeli da bude sa muskarcem koji nije bar desetak cm visi od nje. Bas nedavno sam se malo bavio provodadzisanjem i povezao jednu drugaricu i druga; jako joj se dopao, ali kada ga je upoznala uzivo, opisala ga je kao 'niskog' iako je prosecne visine i 'svega' 2cm visi od nje. I sad ja ne smem to da objasnim tom liku. U stvari, ne znam ni ja sta da mu kazem ***. Ali ja ni nju ne krivim, ne moze ona sebe terati da joj se neko dopadne. To je ono iskonsko u zeni. Dakle, kada zena muskarca dozivljava kao sebi jednakog, ona ne moze da oseti nista prema njemu i kada mora da bude s takvim ona je stalno nesrecna i nezadovoljna. Medjutim to ne znaci automatski da ako si ti magistar on treba da bude doktor. Postoji mnogo pokazatelja statusa, to nije samo obrazovanje (mada ono zenama jeste bitno). Materijalni status je da se ne lazemo daleko najbitniji.

jao sine...jao sine
inferiornost je jedna kompleksna stvar koja ima veze samo s tvojim dozivljajem sebe a ne sa drugim ljudima
inteligentan covek moze nesto da te nauci da te usmeri da ti prenese nesto dragoceno..
ta tvoja prica moze da pije vodu donekle samo u kontekstu tog koda za ukrstanje genetike
mada ja ne znam sto sad uopste komentarisem tvoj post nije kao da cu te ubediti da zagrebes ispod povrsine..al tuga je to vredonovanje sebe i drugih ljudi na osnovu novca i statusa...tuga coveka svedes na sitan novac za potkusurivanje
 

Back
Top