Како уопште упознати девојку?

Skroz ga kapiram. I ja krindžujem kad vidim da devojke pišu kako nema dobrih momaka, a zabavljaju se sa nekim klošarima. Samo što se meni više ne hebe za tako nešto. :kafa:
Такође, али идаље ме боли. Ипак и ја у себи имам љубави коју би да поделим, колко год то "њањарски" звучало
 
Šta da ti kažem, osim: nema finih momaka :zcepanje:
Бојао сам се да се из овог текста не избије нека фрка... Али стварно је дечко све у праву. Тако ненападно је изнео као што рекох чињенице, болне чињенице које стварно исфрустрирају човека, и заболе
 
На местима где се окупљају људи који деле иста интересовања. Ако волиш уметност у музеју, галерији. Ако волиш природу на планинарењу. Ако волиш плес или сликање, упиши курс.
Ја бих, иако нисам млада :lol: да сам сама најпре нашла типа на протестима :lol:
Да, то бих и ја другоме препоручио. Али ево погледај статус Емира горе, што је @Kćerka Direktora Cirkusa изложила :(
 
Да, то бих и ја другоме препоручио. Али ево погледај статус Емира горе, што је @Kćerka Direktora Cirkusa изложила :(
Mislim da je tada oborio rekord, za prekratko vrijeme je imao 7500 lajkova, mahom od mladića istomišljenika. Znači, nije bez osnova ono što je napisao.
 
Бојао сам се да се из овог текста не избије нека фрка... Али стварно је дечко све у праву. Тако ненападно је изнео као што рекох чињенице, болне чињенице које стварно исфрустрирају човека, и заболе
Ne lupaj, finih devojaka ima, nego što se razgrabe dok radite analizu vršnjakinja koje bi da se provode. Naučićeš kad više ne budeš mlad. A onom što je pisao tekst samo potres mozga da poželim, ne znam šta bi mu moglo pomoći.
 
Да, то бих и ја другоме препоручио. Али ево погледај статус Емира горе, што је @Kćerka Direktora Cirkusa изложила :(
Ако могу бити искрена а мислим да могу а да те не увредим јер имам најбољу намеру- ти си малодушан. Несигурност је природна у твојим годинама али не смеш се бојати живота. Не можеш се ни сачувати од лоших искустава. Не треба срљати као мува без главе, али и када се разочараш, када заболи све је то лекција, степеник ближе сазревању.
Срећа прати храбре. Паднеш па се дигнеш. Усуди се!
 
Mislim da je tada oborio rekord, za prekratko vrijeme je imao 7500 lajkova, mahom od mladića istomišljenika. Znači, nije bez osnova ono što je napisao.
Тако је, стварно је све то прелепо написао. Баш се осети разочараност али на тако неинвазиван и неагресиван начин
 
Ne lupaj, finih devojaka ima, nego što se razgrabe dok radite analizu vršnjakinja koje bi da se provode. Naučićeš kad više ne budeš mlad. A onom što je pisao tekst samo potres mozga da poželim, ne znam šta bi mu moglo pomoći.
Ниси скроз у праву. Наравно да има финих ал очигледно мало, у данашње време, кад од свих још не налећесмо на исте
 
Ако могу бити искрена а мислим да могу а да те не увредим јер имам најбољу намеру- ти си малодушан. Несигурност је природна у твојим годинама али не смеш се бојати живота. Не можеш се ни сачувати од лоших искустава. Не треба срљати као мува без главе, али и када се разочараш, када заболи све је то лекција, степеник ближе сазревању.
Срећа прати храбре. Паднеш па се дигнеш. Усуди се!
Ма нема шта да се вређам све си у праву. Устанем се ја увек, наставим даље. Ал не умем да кажем да не боли, кад заболи. Све тако што разочара, не само девојке
 
tenor.gif
 
Ниси скроз у праву. Наравно да има финих ал очигледно мало, у данашње време, кад од свих још не налећесмо на исте
Знаш ли колико ће девојака, финих и нормалних данас прошетати кејом са истим ставом- нема финих младића. И тако се мимоилазите усамљени и празни.
 

Back
Top