Kako ubiti mrava?

Jbte ovo je sada moja tuzhna prica....


Imam ti ja jedan veliki zajebn mravikanj u dvorishtu.....Usred travnnatog polja....I sad **** sam i kevu
prekopavao ih palio tj. sa dizelom polivao pa shibica pa ih polivao blatom a oni uvek sutra naprave mravinjak i to mene jako nervira da sam uzeo svu onu zemlju iz mravinjka sa mravima i zakopo ih
u sred noci u komsijino dvoriste :D :D :D


ps. ovo je istina...
 
Mislim da je za zmije efikasno ovo: poneses 2 velke igle il 2 kolca i sekiru ili motornu testeru...Zmiji
nabijes kolceve ili igle na njene krajeve iznad neke velike rupe samo njeni krajevi nisu nad rupom
pa motornom testerom cepas na eci-peci-pec....


Ipak prvo moras da je primamis....Uzmes komsijinu macku ili malog psa i stavis ga odma pored legla
da bezi i onda izadje zmija :D :D :D
 
U_R is back AGAIN!:
e a kako ubiti zmiju i jel neko do sada ubio koju ili probao da je ubije ali pod uslovom da nisu oni slepici(njih jedem za dorucak)?
Ps.Korisnik svaka ti cast za onaj mravinjak...jesi lud keve mi
Ja sam jednu ubio petardama...zaglavila se u panju i ja bacio celu kutiju na nju....
 
sjebao sam laste zato sto su mi se iskenjale u kafu..i to prvu jutarnju i posrale mi se preko dorucka
Na terasi u apartmanu smo imali 2 gnezda.....a kafa i dorucak bili na stolu lasta se zajebala i posrala mi se na sve to i eto.........ona mene govancetom ja nju brenerom...muhahahahhahaaaa
Ps.ako neko od vas hoce da mi se posere u kafu neka razmisi 2 puta :)
 

Back
Top