Kako ste izabrali svoj pseudonim, nadimak, nik na forumu?

Džudi S

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.972
nik nik.jpg
Kada se registrujemo na neku društvenu mrežu na kojoj nismo u obavezi da ostavljamo svoje prave podatke ( online ankete na primer ) biramo svoj pseudonim, nadimak, nik.

Kako biramo taj nik? Da li ga biramo podsvesno ili dugo razmišljamo kako da se zovemo na mreži X, na forumima, blogovima?

Da li taj nik ima neke veze sa našim željama da budemo drugačiji, ili nam se eto dopalo neko ime?

Da li taj nik u sebi ima i značenje kakvi smo van neta?

Dakle, kako ste izabrali svoj pseudonim, nadimak ili nik?

****
Ja sam ovaj nadimak izabrala pre mnogo godina, i blog se slično zvao..i direktno je vezan za moju najveću životnu grešku.

Planiram da zamolim admine da ga promene jer sam stavila ogromnu tačku na tu svoju grešku.

Sada da čujem i vas 🙂
 
Pogledajte prilog 1543797Kada se registrujemo na neku društvenu mrežu na kojoj nismo u obavezi da ostavljamo svoje prave podatke ( online ankete na primer ) biramo svoj pseudonim, nadimak, nik.

Kako biramo taj nik? Da li ga biramo podsvesno ili dugo razmišljamo kako da se zovemo na mreži X, na forumima, blogovima?

Da li taj nik ima neke veze sa našim željama da budemo drugačiji, ili nam se eto dopalo neko ime?

Da li taj nik u sebi ima i značenje kakvi smo van neta?

Dakle, kako ste izabrali svoj pseudonim, nadimak ili nik?

****
Ja sam ovaj nadimak izabrala pre mnogo godina, i blog se slično zvao..i direktno je vezan za moju najveću životnu grešku.

Planiram da zamolim admine da ga promene jer sam stavila ogromnu tačku na tu svoju grešku.

Sada da čujem i vas 🙂
Тако се зовем. Волим конкретно.
 

Back
Top