kako smanjiti broj poslatih bajtova

mirosl-@-v

Početnik
Poruka
25
Ljudi imao bih jedno pitanje.Kada se diskonektujem sa interneta,primetim da pise u prozorcetu broj poslatih i broj primljenih bajtova.Stim u vezi primetijo sam da kada je broj primljenih bajtova mnogo veci od poslatih tada internet mnogo brze radi,ali kada su ti brojevi relativno ujednaceni,tada je veza jako spora,sto mi uopste ne odgovara.Ako neko ima neko resenje neka odgovori.Znaci,kako da smanjim broj poslatih bajtova.Drugarski pozdrav
 
ok, izvini, malo sam istripovano napisao ali nisam hteo da te uvredim.

evo malo pametnije:
ti samo imaš utisak da ti internet brže radi, jer si ustvari preneo manju količinu podataka. sajt koji ima samo tekst će se mnogo brže učitati od nekog koji je pun slika, jer je tekst mnogo manji i stvara manji protok.

inače kao što ti je joockey već napisao ti tu nemožeš ništa direktno da menjaš, jer to zavisi od količine skinutih podataka.

ps. još uvek mi nije jasno kako više šalješ nego što primaš.
 
Sasvim je moguce da ti se uvukao neki spyware u komp. i da ti je zbog toga povecan odlazni saobracaj.

Moj savet ti je da skeniras komp. sa nekim spyware programom (npr. Search&Destroy, Ad-aware i sl.), mada ne bi bilo lose da ga precesljas i sa nekim antivirus programom, kao sto su kaspersky, norton i sl.

P.S. Nadam se da ce ti to bar malo pomoci!
 
becke021:
Sasvim je moguce da ti se uvukao neki spyware u komp. i da ti je zbog toga povecan odlazni saobracaj.

Moj savet ti je da skeniras komp. sa nekim spyware programom (npr. Search&Destroy, Ad-aware i sl.), mada ne bi bilo lose da ga precesljas i sa nekim antivirus programom, kao sto su kaspersky, norton i sl.

P.S. Nadam se da ce ti to bar malo pomoci!
E hvala ti.To je pravi savet.Skinuo sam neke programe,ad-aware i spyware doctor.I nasli mi cuda ziva.Sad mi je internet mnogo brzi.Imam avast anti virus,azuriran.Hvala ti.
 

Back
Top