Kako se postaje urednik?

Betty:
Truman:
Ljudi nije fer.'Ocu i ja malo da osetim slast vlasti.Sta treba da uradim da bi' post'o urednik nekog podforuma?Koga i koliko da potplatim,kako da zasluzim...?
:lol: :lol: :lol:

kresneš se sa UREDNICOM.... :lol: :lol: :lol:

A, ti si vec namirisala neku novu aferu? ;)

Ih, Betty... Nema te sto godina, ali to sve nadoknadis kad dodjes. :lol: Super si. ;)

P.S. Imam jedno pitanjce u vezi tvog nicka... Hoces da ga postujem javno ili na PP?
 
Kad_LupimLupim:
Pazi ovako, ja sam se bio raspitivao kod admina pre neki dan!
Prvo moras da imas bar 2000 postova, od toga moras bar jedanput da imas 75 postova u toku jednog dana.
Moras da budes prisutan (kontrola preko logova) bar dva puta dnevno po 20 min. minimum 30 dana uzastopce.
Onda postovi u toku jednog dana moraju da se nalaze na vise od 10 podforuma!
Dalje u profilu moraju da ti stoje svi podaci.
Onda moras licno da poznajes bar 5 osoba na forumu od toga bar jednog admina i dva moderatora.
E da, bitan stvar, moras da dokazes pozrtvovanost, tako sto ces da pratis hackerske napada na server Krstarice i da preusmeris potencijalno opasan napad na svoju masinu.
Masina sa koje radis mora da ima minimum 120 Tflopsa.
Da obezbedis poseban mobilni (od bar 300 E) i broj na kome ces biti dostupan 24 sata.
Soba u kojoj sedis, ne sme da bude vidljiva sa prozora okolnih zgrada (kao preventiva spijunazi i snajperistima)
I mora da spavas bar sa tri forumasice, koje se interesuju na Ljubav & Sex.
To je to mislim, mozda ima jos neka stinica koju sam zaboravio... ali ako jesam ili gresim neko ce me vec ispraviti, jelte...
....ma nisi mnogo pogresio.....samo si izostavio par stvari...Prevideo si pitanje....sta dobija moderator kao protiv uslugu? :D ...
Odgovor:da leci komplekse,i da se ku rci... :lol: ...(cast izuzetcima...Gazdarici i Milojku.....) :wink:
 
SINDI:
gigule:
nisam ništa videla jer sam tražila tebe iza svakog žbuna...drveta...buljila u svakog prolaznika...
sam kurate sreće
gigo, pa sad sam zavodljivoj cestitala! ajd kazi nam gde uredjujes da dodjemo i nas malo da uredis, totalno smo se raspustili :lol: :lol:
e pa traži traži pa ćeš naći
šala Sindi
Kućni ljubimci bre... tamo baš ima da vas sve sredim!!! samo svrati da vidiš šta je čelična lejdi što bi kazli...
mislim jak sam ja mod ...i nisam sama da ne bude zabune!!! Smeh mi je kompanjon.

Smeh čestitam!!!
 
gigule:
SINDI:
gigule:
nisam ništa videla jer sam tražila tebe iza svakog žbuna...drveta...buljila u svakog prolaznika...
sam kurate sreće
gigo, pa sad sam zavodljivoj cestitala! ajd kazi nam gde uredjujes da dodjemo i nas malo da uredis, totalno smo se raspustili :lol: :lol:
e pa traži traži pa ćeš naći
šala Sindi
Kućni ljubimci bre... tamo baš ima da vas sve sredim!!! samo svrati da vidiš šta je čelična lejdi što bi kazli...
mislim jak sam ja mod ...i nisam sama da ne bude zabune!!! Smeh mi je kompanjon.

Si subjekt ili objekt ?!?


Smeh čestitam!!!
 

Back
Top