Kako se osećate danas?

I Love You GIF by Taylor Swift
 
" Igram, pevam, lako mi je, niko ne zna kako mi je "- ex admin ex RTSF

Mislim da ni sutra neću moći da se naspavam..ili hoću. Ne znam.

Imala sam..pomalo čudno prepodne i rano popodne. U stranačkoj grupi sam umesto " Super je flajer" napisala " Super je frajer" 😇
 
Naspavala sam se, onda malo radila po kući i od kuće malo za stranku..i sada sam užasno pospana.

Volim ja izbore, ali jedva čekam da prođu i da prođu ti sastanci posle izbora. I taman to bude gotovo, već moram kod lekara na kontrole..i posle mi dolaze gosti-rođaci iz inostranstva.

Potrebna su mi samo dva-2 dana da se naspavam, pišem malo ovde, malo na blogu..i da bezbrižno čitam.
 
Tako ovih dana dodju pritisci javnosti , uzburkanih strasti, pa svi želimo da se toga što pre otarasimo - da iznesemo neko mišljenje na internetu , možda tačno -možda netačno , dok se svi ti pritisci se ne stišaju .
Na kraju mi nismo odgovorni ali smo konstantno izloženi pritiscima umesto da živimo takozvani ''američki san''.
Možda i taj san je jedino ostvarljiva java kod njih , jer nikada nam nije dopušteno baš od njih da ga sanjamo.
 
Umorna sam, ali i zadovoljna. Bio je ovo lep dan. Imam fotke na Viberu, Instagramu i na laptopu, to da dokažem. 😊 Malo mi je hladno, ali popiću Paracetamol čim vidim da kijam. Moram da budem dobro ovih i narednih dana.
 
Nikada cuo nisam da je jednorog ikada bio povezan sa satanizmom. Svasta..

Ne znam ni da postoji crtani film. Mislio sam da je to sa jednog od sajtova za avatare.
Koji je crtani u pitanju?
E, to je na sajtovima zato što dileje svaki šiljak tumače kao falusni simbol...

Ustvari, u Diznijevim filmovima, baziranim na mitovima, jednorozi su bili leteći konji, bogovi, ili
božanska bića... Ima jedan duži Diznijev crtani u kome se Bahus napije i pravi terevenke na nebu..
I tu su raznorazna bića na okupu, Kupidoni gađaju strelicama, pa nastaje haos...

https://www.youtube.com/results?search_query=fantasia+disney

Film je dugometražni crtani i rađen je na klasičnu muziku još 1940. godine...
Od srca ti predlažem da ga celog pogledaš...
Vidim da ima i u delovima, ali je svakako klasika fenomenalnog crtaća koji je malo ko gledao...
:heart2:
 
E, to je na sajtovima zato što dileje svaki šiljak tumače kao falusni simbol...

Ustvari, u Diznijevim filmovima, baziranim na mitovima, jednorozi su bili leteći konji, bogovi, ili
božanska bića... Ima jedan duži Diznijev crtani u kome se Bahus napije i pravi terevenke na nebu..
I tu su raznorazna bića na okupu, Kupidoni gađaju strelicama, pa nastaje haos...

https://www.youtube.com/results?search_query=fantasia+disney

Film je dugometražni crtani i rađen je na klasičnu muziku još 1940. godine...
Od srca ti predlažem da ga celog pogledaš...
Vidim da ima i u delovima, ali je svakako klasika fenomenalnog crtaća koji je malo ko gledao...
:heart2:
Javim ti utiske cim pogledam.
 
Na ovoj temi možemo da pišemo kako se osećamo, tužno, srećno, umorno...kako se osećamo danas.

Postoje slične teme na drugim potforumima, i mislim da je na ovom potforumu potrebna ovakva tema.

***
Danas se osećam umorno, ali i zadovoljno..

Kako ste vi?
uf danima se ne osjećam dobro, kućni poslovi me smaraju... Samo uključim mašinu za veš i kupam se... ne znam da raspremim I ne znam šta ću i gdje ću sa stvarima koje unesem u sobu... odjeću pogužvanu obučem i ne slažem u ormar... nemam ni snage ni nerava da peglam i slažem... takva ranije nisam bila... I ne znam nikog da je ovakav... Strašno
 

Back
Top