Kako sam upoznao vašu mamu

Serija me je maksimalno razocarala. Prvi i drugi serijal su mi super, posle smooor! Ona mala sto lici na hrcka je uzasno iritantna. Jedina serija koja mi je drzala paznju cak svih sedam serijala cini mi se bila je Two and a half men sa Charlie Sheenom. :klap:
 
Ide i na Fox life petkom u 22h.

Ovo nisam znao, hvala. Bas sam cekao da neko pusti od prve sezone (iako ce rtl verovatno kad zavrsi sa premijerom pete sezone pustiti sve ponovo)

EDIT: Inace, ovo mi je najbolja humoristicna serija svih vremena. "Prijatelji" mi se nikad nisu svidjali, a "Mucke" su ok, ali nista vise. HIMYM je bas po mom ukusu. Prica, likovi, dijalozi, sve je na mestu, cak i glumci za koje ranije nisam cuo (osim Alyson Hannigan) vrlo pristojno rade svoj posao.
 
Poslednja izmena:
Je li neko gledao kraj 7.sezone sinoc??? Naravno da nista jos nije definitivno objasnjeno, ali ne daj Boze da moramo da cekamo i sezonu 9 ili 10. Nekako mi se cini da su ono "wait for it" namerno naglasavali u fazonu "pa, cekajte sledecu sezonu". Takodje, ako se neko seca epizode "Bad news" kada Marsal saznaje da mu je otac umro, na kraju ima odbrojavanje (5,4,3,2,1) u sitnim znacima koje retko ko i primeti, tako mi se cini nesto i da je ova epizoda imala puno nekih "znakova na putu", samo je potrebno obratiti paznju na detalje.
 

Back
Top