Kako sam ja lep

jasveznam:
jasveznam:
anna16:
samo mi odtada malo smeta sunce... 8)
Pa kao i sve u životu predpostavljam da se ovom reklamom i ova tema završava.Ana srećo ako ne lažeš za ono 16 "keva"si.Ko da su te mama i tata pravili u cirkusu.Voleo bi da te upoznam ali obavezno da dođeš sa roditeljima (može i neka strina ,ujka ako su u poseti),Možemo da se nađemo kod mene-
JA SVE ZNAM
Aleja Procvetalih Božura br.7
parcela 12
11 233 Novo Groblje
Svakiom radnom noćom od 00 - 06h.
Preko dana nismo kod kuću,za lakšu komunikaciju evo ti moj mail umreoodsmrta@adnet.yu.prc.com :twisted:
PS-Kebdo dete dođi i ti (možeš i s'babu)kad već mala dovodi femili..Uh zaboravih,ponesite svoje zdrastvene kartone sa upisanom krvnom grupom.

eejj.. gde si komso!!! sve ocu da ti kazem da si mi nesto poznat po lepoti naravno a ono komsa, ja imam gajbu tri reda ispred tebe, nemoj da te zbuni ono 16 znaci vekova... ustvari retko sam kod kuce cesce boravim u nekoj od svojih vila znas obozavam da putujem a vremena napretek uostalom sta ti objasnjavam... a sto se tice ostaloga ne igraj se duhom da mi spominjes familiju ja sam jedina dobronamerna od svih nas i dok se ja zanimam za blago prokravljevene do punokrvne oni se ne ustezu ni od sveze pokopanih dusa. ako imas nekog zivog i krvavog da preporucis ok garantujem ekstazu do odumiranja i bogat zagrobni zivot pisi na e-mail anna16@transilvanija.com
 
DA DOZIVOTNI oces i adresu?
cika gorane mora da imate tezih dusevnih oboljenja kada se natezete sa "devojcicom" (anna16) i decakom (kebda).
ukoliko nastavite da se ponasate kako se ponasate bicu prinudjen(ja gore potpisani kebda) da vas prijavim nadleznim ustanovama u Guberevcu,Padinskoj Skeli ili Kovinu.

S'nepostovanjem samosvesni kebda

p.s. ciko sisajte mi **** :!:
 
kebda:
DA DOZIVOTNI oces i adresu?
cika gorane mora da imate tezih dusevnih oboljenja kada se natezete sa "devojcicom" (anna16) i decakom (kebda).
ukoliko nastavite da se ponasate kako se ponasate bicu prinudjen(ja gore potpisani kebda) da vas prijavim nadleznim ustanovama u Guberevcu,Padinskoj Skeli ili Kovinu.

S'nepostovanjem samosvesni kebda

p.s. ciko sisajte mi **** :!:
Inteligencija nekog čoveka se ogleda u tome koliko je sposoban da na neke stvari odgovori duhovito a da pri tome ne bude vulgaran što je odlika kromanjonaca .Ti dečko znaš da pišeš naučio si azbuku svaka čast, što je vidim sada, za nivo tvoje inteligencije očaravajuće, a to što su u obližnjoj trafici ukinuli kesice sa lepkom ja ti nisam kriv.Jednostavno OLADI SINKO :wink: JOŠ SI GREENWHO
 
anna16:
jasveznam:
-Eva-:
A gdje ti je slikica da te mi ocijenimo?
Šta će ti slikica veruj mi lepši sam od tvog Adama a imam i veći list :oops: Pitaj Forum :twisted:
a oglasavas se sa kreek!
ti si cudo: Zaba koja ume da pise,
pardon najlepsa zaba na najvecem listu lokvanja koja ume da pise! Da ne znas mozda i da pevas ili makar da stepujes?
the best of :lol: :D :lol:
 
jasveznam:
kebda:
DA DOZIVOTNI oces i adresu?
cika gorane mora da imate tezih dusevnih oboljenja kada se natezete sa "devojcicom" (anna16) i decakom (kebda).
ukoliko nastavite da se ponasate kako se ponasate bicu prinudjen(ja gore potpisani kebda) da vas prijavim nadleznim ustanovama u Guberevcu,Padinskoj Skeli ili Kovinu.

S'nepostovanjem samosvesni kebda

p.s. ciko sisajte mi **** :!:
Inteligencija nekog čoveka se ogleda u tome koliko je sposoban da na neke stvari odgovori duhovito a da pri tome ne bude vulgaran što je odlika kromanjonaca .Ti dečko znaš da pišeš naučio si azbuku svaka čast, što je vidim sada, za nivo tvoje inteligencije očaravajuće, a to što su u obližnjoj trafici ukinuli kesice sa lepkom ja ti nisam kriv.Jednostavno OLADI SINKO :wink: JOŠ SI GREENWHO
P.S.Čitaj malo više i pažljivije ann-u16 možda nešto i naučiš :?: :!: :?:
 
jasveznam:
jasveznam:
kebda:
DA DOZIVOTNI oces i adresu?
cika gorane mora da imate tezih dusevnih oboljenja kada se natezete sa "devojcicom" (anna16) i decakom (kebda).
ukoliko nastavite da se ponasate kako se ponasate bicu prinudjen(ja gore potpisani kebda) da vas prijavim nadleznim ustanovama u Guberevcu,Padinskoj Skeli ili Kovinu.

S'nepostovanjem samosvesni kebda

p.s. ciko sisajte mi **** :!:
Inteligencija nekog čoveka se ogleda u tome koliko je sposoban da na neke stvari odgovori duhovito a da pri tome ne bude vulgaran što je odlika kromanjonaca .Ti dečko znaš da pišeš naučio si azbuku svaka čast, što je vidim sada, za nivo tvoje inteligencije očaravajuće, a to što su u obližnjoj trafici ukinuli kesice sa lepkom ja ti nisam kriv.Jednostavno OLADI SINKO :wink: JOŠ SI GREENWHO
P.S.Čitaj malo više i pažljivije ann-u16 možda nešto i naučiš :?: :!: :?:
A ono za sisanje ako ga uopšte imaš daj mami i tati :wink: koji su te tako vaspitali.Katastrofa koliko si glup. :shock:
 
jasveznam:
anna16:
jasveznam:
-Eva-:
A gdje ti je slikica da te mi ocijenimo?
Šta će ti slikica veruj mi lepši sam od tvog Adama a imam i veći list :oops: Pitaj Forum :twisted:
a oglasavas se sa kreek!
ti si cudo: Zaba koja ume da pise,
pardon najlepsa zaba na najvecem listu lokvanja koja ume da pise! Da ne znas mozda i da pevas ili makar da stepujes?
the best of :lol: :D :lol:

prvo hvala na kontepelamentima, mucos gracias senjor!

"nemojte ljudi ko boga vas molim!!!"

bolje da se nisam ni oglasavala, prosli put se nisam tri nedelje javljala dok se ne smire strasti, ali evo ponovo mi se to desava... da razjasnimo ko je kakav:
1)tvrdoglava sam
2)provociram
3)bezobrazna sam
4)klinka sam
5)slabo tipkam
6)dosadna sam
7)smeta mi sunce
8)jednolicno se hranim
9)spavam preko dana...
sad vidite da sam ustvari ja najgora...
dakle momci greska je u meni a ne u vama...
izvinjenje za oba-trojicu, iskreno. :oops:
 
anna16:
jasveznam:
anna16:
jasveznam:
-Eva-:
A gdje ti je slikica da te mi ocijenimo?
Šta će ti slikica veruj mi lepši sam od tvog Adama a imam i veći list :oops: Pitaj Forum :twisted:
a oglasavas se sa kreek!
ti si cudo: Zaba koja ume da pise,
pardon najlepsa zaba na najvecem listu lokvanja koja ume da pise! Da ne znas mozda i da pevas ili makar da stepujes?
the best of :lol: :D :lol:

prvo hvala na kontepelamentima, mucos gracias senjor!

"nemojte ljudi ko boga vas molim!!!"

bolje da se nisam ni oglasavala, prosli put se nisam tri nedelje javljala dok se ne smire strasti, ali evo ponovo mi se to desava... da razjasnimo ko je kakav:
1)tvrdoglava sam
2)provociram
3)bezobrazna sam
4)klinka sam
5)slabo tipkam
6)dosadna sam
7)smeta mi sunce
8)jednolicno se hranim
9)spavam preko dana...
sad vidite da sam ustvari ja najgora...
dakle momci greska je u meni a ne u vama...
izvinjenje za oba-trojicu, iskreno. :oops:
Da imam sina nikad mu ne bi dozvolio da se oženi sa tobom :wink: PS-Važno je da radiš domaći :!:
 
jasveznam:
anna16:
jasveznam:
anna16:
jasveznam:
-Eva-:
A gdje ti je slikica da te mi ocijenimo?
Šta će ti slikica veruj mi lepši sam od tvog Adama a imam i veći list :oops: Pitaj Forum :twisted:
a oglasavas se sa kreek!
ti si cudo: Zaba koja ume da pise,
pardon najlepsa zaba na najvecem listu lokvanja koja ume da pise! Da ne znas mozda i da pevas ili makar da stepujes?
the best of :lol: :D :lol:

prvo hvala na kontepelamentima, mucos gracias senjor!

"nemojte ljudi ko boga vas molim!!!"

bolje da se nisam ni oglasavala, prosli put se nisam tri nedelje javljala dok se ne smire strasti, ali evo ponovo mi se to desava... da razjasnimo ko je kakav:
1)tvrdoglava sam
2)provociram
3)bezobrazna sam
4)klinka sam
5)slabo tipkam
6)dosadna sam
7)smeta mi sunce
8)jednolicno se hranim
9)spavam preko dana...
sad vidite da sam ustvari ja najgora...
dakle momci greska je u meni a ne u vama...
izvinjenje za oba-trojicu, iskreno. :oops:
Da imam sina nikad mu ne bi dozvolio da se oženi sa tobom :wink: PS-Važno je da radiš domaći :!:

???domaci??? sta je to domaci???
!!!ja ne razumeti ni glagol raditi!!!

ali i da imas sina on bi sad vec imao praunucice i tesko da bi mogao da mu naredjujes da li da se zeni ili ne osim ako u tvom krek svetu ne vladaju praistorijski ortodoksni patrijarhalni obicaji -"idem da nalovim rucak, a kad se vratim nemoj da bi mi neko nesto pisnuo dok gledam tekmu!!!" 8)
 
anna16:
jasveznam:
anna16:
jasveznam:
anna16:
jasveznam:
-Eva-:
A gdje ti je slikica da te mi ocijenimo?
Šta će ti slikica veruj mi lepši sam od tvog Adama a imam i veći list :oops: Pitaj Forum :twisted:
a oglasavas se sa kreek!
ti si cudo: Zaba koja ume da pise,
pardon najlepsa zaba na najvecem listu lokvanja koja ume da pise! Da ne znas mozda i da pevas ili makar da stepujes?
the best of :lol: :D :lol:

prvo hvala na kontepelamentima, mucos gracias senjor!

"nemojte ljudi ko boga vas molim!!!"

bolje da se nisam ni oglasavala, prosli put se nisam tri nedelje javljala dok se ne smire strasti, ali evo ponovo mi se to desava... da razjasnimo ko je kakav:
1)tvrdoglava sam
2)provociram
3)bezobrazna sam
4)klinka sam
5)slabo tipkam
6)dosadna sam
7)smeta mi sunce
8)jednolicno se hranim
9)spavam preko dana...
sad vidite da sam ustvari ja najgora...
dakle momci greska je u meni a ne u vama...
izvinjenje za oba-trojicu, iskreno. :oops:
Da imam sina nikad mu ne bi dozvolio da se oženi sa tobom :wink: PS-Važno je da radiš domaći :!:

???domaci??? sta je to domaci???
!!!ja ne razumeti ni glagol raditi!!!

ali i da imas sina on bi sad vec imao praunucice i tesko da bi mogao da mu naredjujes da li da se zeni ili ne osim ako u tvom krek svetu ne vladaju praistorijski ortodoksni patrijarhalni obicaji -"idem da nalovim rucak, a kad se vratim nemoj da bi mi neko nesto pisnuo dok gledam tekmu!!!" 8)
vvvvnice,sori tu bizi tu ansver (Sladžo) :P
 
za : anna16
- SMEKER SI ODAVNO (ZNAS I SAMA)
za : jasveznam
- tata i mama nece znaci ti ga ljubish i dalje, ne moralisi nego za z.e.z.a.j! a da li sam glup ili ne to tebe nezanima.
- METUZALEME GAJI DECU I NE TEAZI ISTU NA PRICAONICI
 
tacno!
brzo pisem pa se omakne i poneka greska.

EVO BICU TOLIKO "VASPITAN" DA POSTO ME MRZI DA SE PREPUCAVAMO IZVINIM I POZELIM DA ZAPOCNES NEKU NOVU TEMU GDE CE SE OSIM "NAS" JAVITI I NEKO DRUGI.
EVO VIDIS KAKO SI LEPO UTICAO NA MENE.
DA LI JE SADA SVE O.K.?
:?:
 
kebda:
tacno!
brzo pisem pa se omakne i poneka greska.

EVO BICU TOLIKO "VASPITAN" DA POSTO ME MRZI DA SE PREPUCAVAMO IZVINIM I POZELIM DA ZAPOCNES NEKU NOVU TEMU GDE CE SE OSIM "NAS" JAVITI I NEKO DRUGI.
EVO VIDIS KAKO SI LEPO UTICAO NA MENE.
DA LI JE SADA SVE O.K.?
:?:
svaka čast povlačimo sve napisano :wink:
 
anna16:
kakve pvimadone...
kakvo bve povlacenje???
pao je i 14-ti kilometav ali nikad nece kadinjaca!!!
napved bve cetnici!!!
juuvvvissss!!!!!!!!!!
Jesi li bje ti nojmalna ,šta tjeba da jatujemo.No,no,no du not jat ( go by train)mejk pis(baba)Šo me iritira ka se neko mutav javi za konverzišku.Prso bi ko kontejnerke od muke 8)
 

Back
Top