Kako pronaci osobu

[[Darko_91_]]:
@ivanana pa ne moze bas da postoji program da ukucas ime i prezime osobe i da ti on izbaci njegov mail yahoo,google,msn to je malo glupo znaci onda ukucas ime i prezime nekog politicara,glumca,pevaca i on ce da ti izbaci njegov mail?! postoje neki slicni programi kao ovaj Email Spider Easy 4.8 ali nije to to!

And here we go again:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I hvala ti za ovu informaciju, stvarno, nista bez tebe! :smile:
 
_Look_Of_Expectancy_:
dr_Bora, naravno da postoji nacin, preko icq sam vec pokusala i nasla nekoliko mailova. Ispostavilo se da ni jedan nije od te osobe. Ali verujem da moze preko drugih messengera.
Pa po čemu onda zaključuješ da može?
Ivanana:
Evo ja nisam cula za taj pojam :) . Mozes li da mi objasnis sta je za tebe u ovom slucaju pokusaj narusavanja necije privatnosti i odakle ti pretpostavke o tome?

Ili je autorka trebala da navede razloge zbog kojih trazi odredjenu osobu, pa da onda zasedne vece moralista sa foruma i da je makar upute u pojam moralnih nacela i postovanja istih, ako joj vec nisu pomogli u resavanju postavljenog problema.:?

Nemoj pogresno da skapiras, ali su mi licno ogavni ti natpisi koji nekom prosipaju pamet i pozivaju na moral u slucajevima kad ne postoje osnova za pretpostavke o necijoj losoj nameri.
Ja stvarno ne razumem zašto si se ti osetila prozvanom.

A tek ovakav komentar?
Veće moralista... Prosipanje pameti...

Šta reći, sem da ne vidim potrebu za takvom reakcijom.

Ja ne mislim da ovde postoji neka loša namera, već se prosto radi o tome da ljudi nemaju običaj da daju ( tačne ) podatke o sebi pri registraciji za neki web-mail servis, a što se tiče onih koji koriste mail account-e kod svojih provajdera - ti podaci nisu javno dostupni jer se većina provajdera obavezuje da će da, kol'ko-tol'ko, čuva privatnost svojih korisnika.

Da li sam sada bio dovoljno jasan/precizan?
 
E tebi stvarno ne vredi objasnjavati, pa cu ustedeti slova.

A za ono da "ko zna zasto ja nemam mail" mogu samo da ti kazem da gledas svoja posla i ako ne mozes da pomognes iskuliraj. Srecom, ima onih koji su raspolozeni da pomognu bez razmisljanja o teorijama zavere.
 
Dr_bora ona misli da postoji neki program da nadjes osobu kad ukucas ime ili prezime! ako ti pricas protiv toga kao ono "ne postoji program","zato bi postojao" ,"takvi programi ne postoje" ona ce odma da se ljuti! umalo da se naljuti na mene zbog toga ;) ako zna ime i prezime osobe zasto ne uzme "Bele Strane telekom srbija onu debelu knjigu" i nadje tog sto trazi ili ode na sajt http://www.belestrane.nadlanu.com/site/ pronadje ga i onda ga na telefon pita "izvinte koji je vas mail?" bolje joj je preko belih srana ja se toga i ne setih :D
 
_Look_Of_Expectancy_:
E tebi stvarno ne vredi objasnjavati, pa cu ustedeti slova.

A za ono da "ko zna zasto ja nemam mail" mogu samo da ti kazem da gledas svoja posla i ako ne mozes da pomognes iskuliraj. Srecom, ima onih koji su raspolozeni da pomognu bez razmisljanja o teorijama zavere.
Bože mili... Teorije zavere?
Jeste li vi devojke na nekim ''veselim'' tableticama možda?
Il' vam ih je možda ponestalo?
redsonia:
A da probas nazvati tu osobu i traziti email?
... ili postoji razlog sto ti nemas taj email???
Jesam li ovo ja napisao?

Boli mene **** za razloge zbog kojih ti tražiš nečiji mail, ime, prezime...
Prosto ti govorim da u opštem slučaju tako nešto nije moguće.
I ne znam što se buniš oko toga kad si i sama svesna da to baš i ne ide.
 
dr_Bora:
Bože mili... Teorije zavere?
Jeste li vi devojke na nekim ''veselim'' tableticama možda?
Il' vam ih je možda ponestalo?

Jesam li ovo ja napisao?

Boli mene **** za razloge zbog kojih ti tražiš nečiji mail, ime, prezime...
Prosto ti govorim da u opštem slučaju tako nešto nije moguće.
I ne znam što se buniš oko toga kad si i sama svesna da to baš i ne ide.

E ova tema je urnebesna..........:lol: :lol: :lol: .

@dr_Bora
'Ajde onda makar meni reci kako da preko nekog programa nadjem mail bilo koje osobe po njenom tacnom imenu i prezimenu, hoces? :lol: :lol: :lol: 'Ajde budi drug........:sad: .....moze i na PP.........:) .
Sto se tice pojma privatnost oboje smo u pravu, samo su nam polazne osnove bile razlicite, so I rest my case.......ali ipak cu zadrzati svoje pravo da te jos koji put
image052-1.gif
, ako se ne ljutis, naravno.

Ne znam sta vi mislite, ali ja bih zavrsnu rec prepustila @[[Darko_91_]].......u drugom slucaju tema ce biti potpuna propast.8-)
 
Ivanana:
E ova tema je urnebesna..........:lol: :lol: :lol: .

@dr_Bora
'Ajde onda makar meni reci kako da preko nekog programa nadjem mail bilo koje osobe po njenom tacnom imenu i prezimenu, hoces? :lol: :lol: :lol: 'Ajde budi drug........:sad: .....moze i na PP.........:) .
Sto se tice pojma privatnost oboje smo u pravu, samo su nam polazne osnove bile razlicite, so I rest my case.......ali ipak cu zadrzati svoje pravo da te jos koji put
image052-1.gif
, ako se ne ljutis, naravno.

Ne znam sta vi mislite, ali ja bih zavrsnu rec prepustila @[[Darko_91_]].......u drugom slucaju tema ce biti potpuna propast.8-)
Alo bre , ti nisi kako treba , kako misliš da možeš da nađeš nečiji mail , tačno određene osobe koja nije upisala svoje pravo ime i prezime. Prvi koji izmisli takav program će zaraditi milijarde dolara.
 
snejks:
Alo bre , ti nisi kako treba , kako misliš da možeš da nađeš nečiji mail , tačno određene osobe koja nije upisala svoje pravo ime i prezime. Prvi koji izmisli takav program će zaraditi milijarde dolara.

:shock: :shock: :shock:
Alo bre, kako ti ne provaljujes da se ja zayebavam!!!

Snimi ovo:

Ivanana:
E ova tema je urnebesna..........:lol: :lol: :lol: .
@dr_Bora
'Ajde onda makar meni reci kako da preko nekog programa nadjem mail bilo koje osobe po njenom tacnom imenu i prezimenu, hoces? :lol: :lol: :lol: 'Ajde budi drug........:sad: .....moze i na PP.........:) .

iguman stefan:
Shta je bre sa tobom???:???: Chovek fino kaze da je to neizvodljivo...
a zatim sledi moj odgovor:
Ivanana:
Ja mislim da su smajliji upotrebljeni u kontekstu te izjave dovoljni za razumevanje njene poente!!

A onda mi jos ti nastupas sa komentarom............

Ako ti ovi smajliji :lol: koje sam stavila na kraj te recenice govore o tome da ja ozbiljno mislim da takav program postoji onda ti nisi kako treba! 8-)


Sad mislim da je ova tema urnebesno-tragicna! :lol:
 
E pa ljudi jedino sto ja mogu da zakljucim je da ste (cast izuzecima) potpuno kompjuterski neobrazovani. Il se samo pravite glupi. Pa pobogu skinite icq pa vidite. Ukucas ime i prezime osobe i izadje ti mail, NARAVNO pod uslovom da je ta osoba stavila svoje tacno ime i prezime, sto nije retkost. Jel sad jasnije ili da probam da nacrtam u Paintu pa da zakacim :roll: :roll: :roll:

Jedino sto sam ja ovde trazila je da mi kazete sta pored icq-a moze da pokaze neciji mail a vi razvili citavu teoriju kako je to NEMOGUCE :shock:
 
_Look_Of_Expectancy_:
E pa ljudi jedino sto ja mogu da zakljucim je da ste (cast izuzecima) potpuno kompjuterski neobrazovani. Il se samo pravite glupi...
U pravu si. Ja sam potpuno kompjuterski neobrazovan a uz to i glup.
To mi stalno svi govore na svim forumima na kojima sam član.
Dobro si to primetila. Svaka čast. Kada odrastem želim da budem kao ti...

@Ivanana: ja mislim da je suđeno da se snejks i ja ''zakačimo'' sa tobom u svakoj temi u kojoj se nađemo svo troje... 8-)
Zanimljiva izjava... ona sa sličicom...
 

Back
Top