Kako pričati u bučnoj diskoteci ili klubu

to je malo gubljenje vremena. Jer si na fejsu kao onih 1000 njenih prijatelja
A oces da skratis,pa onda moras da je nasmejes u jednoj recenici i izvedes napolje,kazes izvini da pomeris auto blokirala si me,ona ce ali dosla sam busem,ti ces e ali vracas se bmwom, izvoli das joj kljuceve,ocel svaka izaci,oce,kad izadje kazes to je samo privezak neam auto,samo sam teo te smuvam,tako vidis i jel gold diggerka
 
A oces da skratis,pa onda moras da je nasmejes u jednoj recenici i izvedes napolje,kazes izvini da pomeris auto blokirala si me,ona ce ali dosla sam busem,ti ces e ali vracas se bmwom, izvoli das joj kljuceve,ocel svaka izaci,oce,kad izadje kazes to je samo privezak neam auto,samo sam teo te smuvam,tako vidis i jel gold diggerka
brate to ti je čitava vojna operacija
 
Rukama, kao sa gluvonemim ljudima.

C3Xs.gif
 
Romantika i zavodjenje. Nekako je sve dugačije kad muzika trešti.
Ljudi su izašli da se provedu, ali zanima me kako vi ukomponujete izlazak sa bukom i spajate sa udvaranjem ?
katastrofa vid provoda, muzika preglasna, nema gde da se sedne, a bogami ni stane jer su svi ko sardine tamo, trebas satro da upoznajes i smuvas nekog tako sto mu se dernjas na uvo... i to je mejnstrim, uzas
 
katastrofa vid provoda, muzika preglasna, nema gde da se sedne, a bogami ni stane jer su svi ko sardine tamo, trebas satro da upoznajes i smuvas nekog tako sto mu se dernjas na uvo... i to je mejnstrim, uzas
da, ali u toj atmosferi bar mozes na uvo ili da joj se priblizis. U staticnoj atmosferi kakav je kafić glupo je prilaziti. Klub ili diskoteka se vode kao mesta gde je normalno prići. U kafiću gde nije jaka muzika svi sede i teže je prići. Devojke u kafiću smatraju da su izašle da se ispričaju bez da ih iko muva.
 
Drago mi je da sam davno batalio klub fazon. Znas gde je dobro? Hibrid. Kafici s bastom gde imas na pr dj-a. Obavezno tu izadju napolju i tu ti je glavno startovanje.
Ovo klubovi? To zaboravi. Buka, sepurenje i naravno da nista od toga, osim ako ne skrcas eks i taman kad te ponese talas u stomaku prilece i hoce da djuska i da se trlja. Pod uslovom da je dobar klub. Ako je neka seljana, sta znam, uleti u znoj i ti kaci ves, tu je cesanje. Licno ne podnosim toliko vrucene i kad svi krenemo da se gromilamo pijani. Ne zna se ko koga dohvata i zasto. Dal zenska hoce da me grli? Njen decko da me grli? Ljubi? Yebe? Ona da me bije? Ili da mi on proda polovni auto?
 

Back
Top