Kako postati...?

Milica_14:
Ja im ne bih preporucila UMS jer oni mnoooogo deru... imam ja brata koji veliki talenat, i kamera ga obozava isao je i na UMS, ali jbg nema se para

Deru samo u pocetku, posle jos i placaju za revije i slikanje za casopise i sl. Ako su stvarno talenti neka probaju, nista ne gube. Ostale agencije mozda manje kostaju ali tu ima dosta "zakulisnih radnji". U UMS-u si bar siguran da nema nekih eksploatatora, manijaka i sl. Moja drugarica je bila 2-3 godine kod njih i bila je bas zadovoljna ...
 
Ljudi, a mene sad zanima da li je neko ovde preduzeo nesto da postane poznat ? Mislim, svi mi to zelimo ali ni slava ne dolazi preko noci. Znaci, pitanje je : da li ste do sada osetili bar malo slave, znate li neke poznate licnosti, da li ste se pojavljivali negde u novinama itd.
I naravno, koji su vam planovi za buducnost. :)
 
Ru_bi_tch:
Ljudi, a mene sad zanima da li je neko ovde preduzeo nesto da postane poznat ? Mislim, svi mi to zelimo ali ni slava ne dolazi preko noci. Znaci, pitanje je : da li ste do sada osetili bar malo slave, znate li neke poznate licnosti, da li ste se pojavljivali negde u novinama itd.
I naravno, koji su vam planovi za buducnost. :)

Ja sam poznat. Mogu da se pohvalim da sam bio na Pinku, RTD-u i još nekim televizijama. Takođe sam izašao na nekoliko slika u Srpskom Navijaču, a o internetu da ne pričam ;)

Ne ležem keve mi sam izašao u ovim medijima :?
 
ma bolje da oni zaborave na to, ali iskreno....mnogi se zaludjuju time, a uglavnom ne bude nista....moja sestra se bavila i time i onda je skapirala da je to sve jedno veliko nista, a ne da je lepa, nego apsolutno svaka iole objektivna osoba koja ju je videla je rekla da lepsu devojku nije srela...tako da ne duzim, sve je to ogromna glupost....
ja sam se tako jednom setala gradom i pridje mi neki lik sa pricom" hoces da postanes poznata manekenka?"......ne, ajde pali!....cak su me moji vodili u UMS i kad su me primili tamo, ja nisam htela da se pojavim ni luda...
 
Ja iskreno nikad nisam imala neku posebnu zelju da se bacim u manekenske vode (a sumnjam i da imam predispozicije za tako nesto) ali postujem ljude koji vole time da se bave. Mene iskreno vise zanimaju gluma i pisanje. Za svojih skromnih 19. godina imala sam 4 predstave (mada vec 3 godine pauziram sa glumom), osvojila sam Pekicevu nagradu za knjizevnost, davala sam intervjue za www.colombia.tv i www.fotech.cl, meksicki casopis Tv Y Mas, pisala sam dijaloge za neke epizode sapunice "Heridas de amor" i to je uglavnom to ... i da, dajem intervju za iduci broj nase "Telenovele" :):):) Sve u svemu, nothing special ali ne odustajem, haha.
 
ja sam poznat ...

evo , zna me citav forum ;) .....

ma ebes ti taj shit , da izlazim na tv i u novinama ....

meni je to bezveze ...

a sto se tice para , imam ;) :mrgreen: .....

ali se ne hvalim kao ,,neki,, ......

i tako ....
 
Avet:
pf .........

i to ti je neka para ....

ja dobijam za baksis 100 e nedeljno , samo sto odem u radnju , i sunjam se 5 sati ...

Pa dobijam i ja od mame i tate ali nije isto. :)
A ti pomnozi : 150 epizoda x 50 dolara ... nije toliko lose. A dobijes ih vec gotove, samo treba da sredis dijaloge. Ako pises sam placaju puno vise.
 
Ja u svojih 13. godina poznata sam na svirkama po nekim rodjendanima gde me zovu da pevam, a bavim se pisanjem i glumom. Glumila sam u predstavi:"Tajni Dnevnik Adrijana Mola" u Valjevu Pandoru, glavnu glumicu...
 

Back
Top