Kako ozenjenog muskarca zavesti za jednu noc?

Ne znam da li on hoce ili nece.Nikad nisam pokusala.Kazem meni predstavlja problem to sto je on ozenjen.

Da ti ne bi imala glavobolje , nadji ti nekog drugog a on neka je zdrao .
Jer kad je vec tako da se ne odvaja od zene , ne mozes iskljucit ni tu
mogucnost da ga ti nedje startujes a on da se pozali zeni .
Nije jedini na svijet . Covjek treba iskoristit ono sto moze jer dok ti
cekas njega prodje voz .
 
Sex sa tudjim (cini mi se vernim) muskarcem, a koga odlicno znas i koji ti izludjuje (privlaci te mnogo), uz to da ne pokvaris nista. HMMM,
Dovoljno samo jednu noc. Kako izvesti, ali bez alkohola i drugih aditiva :lol:

Узевши у обзир у ком делу године је ова тема отворена, изгледа да је лето заиста сезона... :)
 
pa nisi zivotinja ako si muskarac, i zene zele druge muskarce, jel to znaci da treba da varaju svoje muzeve i da je to bas normalno?
potrcati za svakim iskusenjem kao degenerik?

Ma danas retko ko može kao CPU tačno jednu osobu imati samo na umu i samo jednu osobu gledati. Fora je u poverenju i u vernosti. A evo, možemo i da se poturimo kao uzorci, pa da vidimo ko je baš toliko željan neverstva.
 
Ma danas retko ko može kao CPU tačno jednu osobu imati samo na umu i samo jednu osobu gledati. Fora je u poverenju i u vernosti. A evo, možemo i da se poturimo kao uzorci, pa da vidimo ko je baš toliko željan neverstva.

ma sve je to ok, i muskarci i zene mogu da pozele druge nisu slepi ako imaju nekog, ali opet mi nije jasna ta lakoca kojom su u stanju da rizikuju raspad svoje porodice,
zbog neke yebachine, da li to zaista vredi, kad u vecini slucajeva ostaju sa svojom zenom i pokusavaju da poprave pakao koji su napravili...
znam te primere ridanja i plakanja i pakla,.pa to je idiotluk
 
ma sve je to ok, i muskarci i zene mogu da pozele druge nisu slepi ako imaju nekog, ali opet mi nije jasna ta lakoca kojom su u stanju da rizikuju raspad svoje porodice,
zbog neke yebachine, da li to zaista vredi, kad u vecini slucajeva ostaju sa svojom zenom i pokusavaju da poprave pakao koji su napravili...
znam te primere ridanja i plakanja i pakla,.pa to je idiotluk

Sve su to trenuci slabosti. Primer, koji ja poznajem je moj pašanac. Taj što svira kurrcu, to je za medalju. Kenjja kako ima i dalje komunikaciju sa nekom bivšom, koja je boli glava, a svi mu se i inače smeju iza leđa. Ova neće ni da čuje za njega garant, jer je 500km udaljena i ima svoj život, a ovaj zapenio da objašnjava nešto kako je on sa svojim bivšima u kontaktu i dalje. Onda čujem kako mu žena flertuje sa instruktorom za vožnju, jer joj je dopizzdilo. A on to ne zna. Pa mislim, brale, ako ćeš da kenjjaš, ova može bre pet puta i brže da se da i deset puta više od tebe da ih ima.
 
ma sve je to ok, i muskarci i zene mogu da pozele druge nisu slepi ako imaju nekog, ali opet mi nije jasna ta lakoca kojom su u stanju da rizikuju raspad svoje porodice,
zbog neke yebachine, da li to zaista vredi, kad u vecini slucajeva ostaju sa svojom zenom i pokusavaju da poprave pakao koji su napravili...
znam te primere ridanja i plakanja i pakla,.pa to je idiotluk

one su zavisne od menjanja kurrca a muski od menjaja pice guze sisa pusackog stila ..etc :malav:

Nisam za to ..ali takvi su ybg :mazi:
 

Back
Top