Kako ostati nevin?

Moja tema ima osnova da se treba zenski svijet vaspitati i podati postenje koje je nuzno za muskarca.
Na primjer jedan musliman je otjerao zenu kada je vidio da nije prokrvarila i odmah sutradan je vratio nazad kod kuce jer je ustanovio da se ona prije braka razdevecila.
 
Cao,

Sta mislite kako u ovim vremenima da osoba ostane nevina i da ne ima, prije braka seks jer to je po moralnom pravu osudljivo.Da li mislite da su takve djevojke koje ocuvaju nevinost postenije od ovih drugih?

ćao!
Moraš se svim silama truditi da ostaneš nevin. Sex je jedna prljava, grešna i pre svega, nemoralana i nepoštena rabota! Ali, ako se oženiš i sexaš se da praviš decu, onda više nije greh.
Ja ti predlažem da ponavljaš 100 puta dnevno - ja ne želim sex i meni sex ne treba. Sigurno ćeš uspeti.
Ove devojke što se ebu pre braka su strašno nepoštene, lažu, kradu, piju, drogiraju se , a i sede na ladnom betonu. To je za svaku osudu!
 
Unaprijed se muskarac informira od drugih ozenjenih ljudi da ona stvar je tijesna i da mora prokrvariti tako da se muskarac pripremi da to realizuje i da dokaze roditeljima da je sve u redu.
Muslimani prije ulaska u sobu kod mlade informiraju mladog mladozenju o osnovima seksa i kako se treba sta pipati.
 
Samo djevojke su osjetljive kada se muskarac zahukta i kada se nakostresi i pocne da se ponasa kao budala da se pipa i da mijesi sise.Tada mora zena da padne i da, da muskarcu ono sto zeli i to se zove nesretnim slucajem.Ipak to se moralo jer tesko se muskarcu odbit.
 
Unaprijed se muskarac informira od drugih ozenjenih ljudi da ona stvar je tijesna i da mora prokrvariti tako da se muskarac pripremi da to realizuje i da dokaze roditeljima da je sve u redu.
Muslimani prije ulaska u sobu kod mlade informiraju mladog mladozenju o osnovima seksa i kako se treba sta pipati.

Pa da, žena se razlikuje od kamile i koze, sa kojima je do tada opštio, pa moraju da ga malo upute
 

Back
Top