Како и зашто се неко одлучује за војни позив?

Жеља ми је да будем официр !То је верујем најчасније занимање које постоји,јер само најплеменитији људи стављају свој живот у опасност зарад добробити нације и људи који живе у њој !


e da nam je vise takvih u VS gde bi nam bio kraj svaka cast to je pravi stav, a ne ovi metiljavci sto traze civilno sluzenj pa kad su bile poplave oni kazu pa nismo vezbali punjenje peska u vrece. katastrofa
 
То је верујем најчасније занимање које постоји,јер само најплеменитији људи стављају свој живот у опасност зарад добробити нације и људи који живе у њој !


e da nam je vise takvih u VS gde bi nam bio kraj svaka cast to je pravi stav, a ne ovi metiljavci sto traze civilno sluzenj pa kad su bile poplave oni kazu pa nismo vezbali punjenje peska u vrece. katastrofa

Pre neki dan isao sam u opstinu da me uvedu u vojnu evidenciju.
Dosao sam 2.
Dosao sam u 8:50 a u 9:00 su poceli da prozivaju.
Svi koji su dosli posle mene,garantujem da se zaokruzili 3.Civilno sluzenje vojnog roka
Zasto? Pa recimo jedan je imao izbusenu obrvu,drugi nos,treci imao mindjuse na oba uha,cetvrti 170cm-100kg............strasno koliko nam je i omladina zatrovana ! ! ! ! ! !
 

Back
Top