kako do M59? [papovke]

evo danas sam imao tu teorijsku obuku,
saznao sam gde je streljana.

inace, ovde neko rece da se karabin ne moze odmah imati, isto neko rece da ga licno ima.
meni su danas na obuci rekli da se karabin moze posedovati tek posle 3 godine!

jesi siguran da treba da budem clan kluba? nisu mi spominjali to

ja kad sam zavrsavao obuku za neolucene cevi, rekli su mi da moram da budem clan lovackog drustva bar 5 godina... Sad kome verovati, nemam pojma... Neki kazu 3, neki 5, neki da uopste ne moras... Za karabin ne moras biti clan... Za malokalibarku moras... JBG, ne znam koji savet da ti dam... Mozda ipak murija pa da ti oni kazu za karabin... Pozz
 
mene nisu pitali za cega ce mi MK, niti su me pitali da li sam clan kluba nekog, niti su mi ponudili da se kod njih uclanim... nista... inace aranka binder me je upisivala, i kaze "ti ovo polozis, ja ti sutradan ili isti dan dam papir i ti dalje radis sta hoces, oces kupovati oces neznam ni ja sta znaci sve je na tebi, ti kako hoces..."
:lol: onako pocela odma da pere ruke kao da sam rekao hocu da kupim karabin da stavim optiku i poubijam neke ljude, pa ona kao sva se ne mesa u moja posla :D
 
zavrsio sam obuku danas, polozio sve naravno kako treba.

nego, mnogo pitanja oni postavljaju meni oko te MK puske. pogotovu onaj pandur sto mi je drzao ispit pravnog aspekta.
izgleda da moram da se uclanim.
jel ima ovde neko da je ili je bio, clan nekog kluba i bavio se ?
 
zavrsio sam obuku danas, polozio sve naravno kako treba.

nego, mnogo pitanja oni postavljaju meni oko te MK puske. pogotovu onaj pandur sto mi je drzao ispit pravnog aspekta.
izgleda da moram da se uclanim.
jel ima ovde neko da je ili je bio, clan nekog kluba i bavio se ?

Clanstvo nije skupo, za mk je mislim obavezno posto osim u klubu i nemas gde da pucas. Isto je za ne-olucene cevi lakse se dobija dozvola ako si clan LU
 

Back
Top