Kako do Kanadske iseljeničke vize?

Eeeeejjj!!!! I mi smo dobili poziv u petak:klap::klap::klap:!!!! Da li je to onda gotovo stvarno a? Jeste nesto zakazali za pregled? Eto ti, i vi i mi iz aprila!!! BICE SIGURNO KAKVI VALJDA!!!:super::super::super::super::super::super::super::super:

BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO!

Pa, to je to, ja mislim SIGURNO. Neko kaze da sada idu jos neki checks, da li security, sta li, ali mislim da Bec to ranije zavrsi jer vrlo brzo nakon poslatog lekarskog stize passport request. Valjda svaki vo ima svoj modus operandi.

DA, to je to. Samo sada da nam udare vizice u pasoscice:) Da ne poverujes... wow!

uh, krenulo je kao lavina, samo da ne izgubi ubrzanje i da sto pre stigne do svih:)

ps poslala sam ti poruku na priv
 
hvala svima! jedva cekam da uzvratim onima kojima ove kovertice jos nisu stigle. ne brinite, na putu su:)

a sada jedno pitanjce: na onim formularima zalepljene su nase slike koje smo poslali sa prvom turom jos aprila prosle godine - spajalicom su zakacene jos po tri iste takve. ali, na samom formularu pise da slike ne smeju da budu starije od 6 meseci - da li da idemo ponovo da se slikamo ili samo da ponesemo slike koje su oni poslali?

mi necemo tako skoro u drzicevu - meni se sledece nedelje tek zavrsava nastava pa onda igranka bez prestanka sa ispitima. pise da imamo 90 dana da zavrsimo tu obavezu, pa cemo se polako organizovati. kad se doslo do ovde, sada samo opusteno:)

bravoooooo medusaaaa i bicevaljda, cestitke, cestitke :orkestar::vatromet::orkestar::vatromet: vauuu kakve vijesti... reci mi samo medusa koliko je to mjeseci od kako ste sve poslali u Bec????? da znamo sta nas ceka.... pozzzzzzz.. cini mi se da je to bilo priblizno u isto vrijeme kad smo i mi poslali, ali nisam sigurna....
 
Poslednja izmena:
bravoooooo medusaaaa i bicevaljda, cestitke, cestitke :orkestar::vatromet::orkestar::vatromet: vauuu kakve vijesti... reci mi samo medusa koliko je to mjeseci od kako ste sve poslali u Bec????? da znamo sta nas ceka.... pozzzzzzz.. cini mi se da je to bilo priblizno u isto vrijeme kad smo i mi poslali, ali nisam sigurna....

prijava 04.2010., bec svi papiri 07.2010. dopune 09.2010. i 01. 2011...ja sam jos u soku, prosto mi je neverovatno kako nema vise prepeka:klap::klap::klap:
 
Zakazali smo pregled, ali kazu da ce da poskupi slanje jer je bilo za Bec 1800din do sada a od sada se ti obrasci salju u London pa ce biti 3-4000. Inace je cena 115evra po osobi, plus ti troskovi DHLa, moze i u EUR. Nadam se da ce biti bar vremenski brzi kao i do sada i da ce zahtev za pasose i placanje biti u roku od 2-3 nedelje. :worth::worth::worth:
 
Necu da budem bezobrazan, ali vi koji imate nameru da se prijavite za FSW da li citate uputstva koja su postavljena na imigracionom sajtu?
Sve informacije imas na
http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/EG7.pdf

Ti imas L5,5 R5 W7 S6
Prevedeno sa tablice to je 2+2+4+2 = 10. Do 16 poena imas jos uvek dosta lufta.
Prva stvar koja se ovde trazi jeste engleski, Moj iskljucivo licni savet, sedi i nauci i polazi ponovo dok ne dodjes do prihvatljivog nivoa za sebe i za njih.

Pozdrav

Prvo, čestitam od sveg srca svima koji su dobili poziv za medicals, iskreno se nadam da ćemo i mi koji krećemo ovim putem, jednog dana osetiti isto što i vi sad - još samo jedan korak :) i tu smo.

Drugo, na prvu mi je bilo malo krivo zbog ovog komentara... Ja sam zaista pročitala skoro sve što je moguće o FSW, PNP, QSW...ali eto, propustih nešto. Nekako mi je najlogičnije da ono što ne znam ili mi nije jasno, priupitam ovde. No, sa druge strane, znam koliko slična pitanja mogu biti iritantna za one koji su prošli proceduru...
 
Cestitke redapple, medusa i bice valjda na dobijenim pozivima za medical :)))))))))

jako me raduje jer smo ostali jos nekolicina sa ovog foruma, ali koloje pocela da se okrece i bas se radujem :)))

ako vam nije tesko, napisite samo da li vam se status na e-case promenio?

pozdrav i sve najbolje saborci :)))
 

Back
Top