Kako do Avganistana???

Pravo da vam kazem nije mi bash svejedno shto idem... ali dosta sam razmisljalja o svemu i eto.... polako se priblizava dan mog odlaska... :)

Pokusacu da vam shto relnije i zivopisnije prenesem svoje utiske, a nadam se da ce biti pozitivni :?

U svakom slucaju videcu, a vi cete procitati... ;)
 
Moram da priznam...na mene ne racunaj...:)

Sto bi reko neki lik Emiru Kusturici,kad mu je ovaj objasnjavao nesto o Akropolju...bolan,profesore ,dosta mi je rusevina...daj nesto drugo ...
Tako i ja...svaka cast i Avganistanu i slicnim zemljama,svugdje se ima vjerovatno nesto vidjeti zanimljivo ...ali nikad ne bih pozeljela otici u neku zemlju gdje se ratuje,pa makar zvucalo ne znam kako egzoticno...:roll: Zato sledeci put biraj makar Havaje,da ti se pridruzim...:wink:
 
Hmmm...razmislicu o Havajima.. i meni zvuci primamljivo... :p

Avganistan sam izabrala jer se vec dugo vremena bavim etikom u muslimanskim zemljama, za sada sam samo imala priliku da slusham sta mi CNN servira a sada cu sama da vidim shta se zapravo tamo desava.. Znam da nije sjajna situacja, ali verovali ili ne, i ljudi shirom sveta misle da je Srbija u rusevinama, da tu zive vandali i sl...
A ukazala mi se priilka za stvarno odlicnu praksu, u Avganistanskoj nacionalnoj banci, za prilicno lepu sumu... :)

ima tu josh par razloga, al da vas ne davim... (treba da otvorimo novu temu.... ;) )
 
mangatrip:
Hmmm...razmislicu o Havajima.. i meni zvuci primamljivo... :p

Avganistan sam izabrala jer se vec dugo vremena bavim etikom u muslimanskim zemljama, za sada sam samo imala priliku da slusham sta mi CNN servira a sada cu sama da vidim shta se zapravo tamo desava.. Znam da nije sjajna situacja, ali verovali ili ne, i ljudi shirom sveta misle da je Srbija u rusevinama, da tu zive vandali i sl...
A ukazala mi se priilka za stvarno odlicnu praksu, u Avganistanskoj nacionalnoj banci, za prilicno lepu sumu... :)

ima tu josh par razloga, al da vas ne davim... (treba da otvorimo novu temu.... ;) )


....zavisi kakva si zenska osoba.......plate tamo ne daju uopste ili amerikanci daju 1200$ platu plus pasos da kada te lepo izjebu i zakolju proglase da je americki drzavljanin poginuo na tom tvom CNN......bosanci to najbolje znaju.....klasicna prica o kojoj novine ne pisu.....ali ne siri ovo dalje.....jer sam dobar sa amosima.....
 
e super chovek pishe...zaista osvezhavajutje prochitati neshto o nekoj zemlji a bez shminkanja medija...zvuchi uzhasno jbte...ova tje u banq valjda njoj netje bit frka...e dal ima neshto ovako o iraq?...dole je tek haos...il o laosu...kambodzi...uuu shto bi reko david "the more you know"...

ovo je piso branko pevach goblina...makar bio pevach goblina...tj branko golub pevach goblina...
 
mangatrip:
Hmmm...razmislicu o Havajima.. i meni zvuci primamljivo... :p

Avganistan sam izabrala jer se vec dugo vremena bavim etikom u muslimanskim zemljama, za sada sam samo imala priliku da slusham sta mi CNN servira a sada cu sama da vidim shta se zapravo tamo desava.. Znam da nije sjajna situacja, ali verovali ili ne, i ljudi shirom sveta misle da je Srbija u rusevinama, da tu zive vandali i sl...
A ukazala mi se priilka za stvarno odlicnu praksu, u Avganistanskoj nacionalnoj banci, za prilicno lepu sumu... :)

ima tu josh par razloga, al da vas ne davim... (treba da otvorimo novu temu.... ;) )

upoznah chopor engleza an exitu...ne da su bili zachudjeni kako eto mi znamo engleski i sve...nego su bukvalno ochekivali kalashnjikove i slichno...na chatovima...ako kliknesh nekog koreanca i kazhesh mu da si iz srbije...il tje kazhe ubice...il neshto kao jaaao jadni vi umirete od gladi...oni bre ne znadu da smo mi visoko razvijena zemlja sa vishe od 20 modela lampeka za pechenje rakije..
 

Back
Top