kako da sredim stvari sa malim govnetom

Ni ja ne bih spremala i namerno bih se inatila onom ko me naziva govnetom (garantujem da njemu direktno još gore stvari govoriš).
Drugo, ti si histeričan, zvocaš, postavio si se kao da si mu mama, a to njega garant nervira.
Treće, provalio je da si popustljiv i da može da te šeta samo tako...imaj malo svoje ''ja'' i isteraj svoje do kraja, iskuliraj ga, nemoj da se treskaš i živčaniš, nego ga nonšalantno spusti i nemoj ni u kom slučaju da radiš njegove poslove....Malo se ponašaj onako kako se on ponaša prema tebi, dakle kul, sa ''ne znam'' i ''ko te j...'' stavom.
Inače ne podržavam takav odnos među braćom, ali tebi će baš prijati- muka mi je kad vidim koliko ne umeš da isteraš svoje, kako te drugi vuku za nos i ismevaju, a ti ne znaš da se odbraniš, i ovde na forumu i uopšte. A ako se braniš to uglavnom bude napad i to još onako popaljenički....aj malo spusti loptu i nauči da se smiriš i da reaguješ opušteno, ali pametno.
 
Što ta mlađa braća (i sestre) mogu da budu bezobrazni, čudo jedno i to između vas je samo godinu dana razlika, a on očekuje da ga ti opslužuješ! Nemoj prstom da mrdneš, osim da uradiš ono što tebi lično treba. Nek bude svinjac u kući, nek nema klope, strpi se jedi napolju neko vreme, peri samo svoj veš (staviš mašinu na pola)... Pa obrni malo uloge, kad ste nasamo digni sve četiri uvis, a kad se neko pojavi, glumi vrednicu, pa da vidimo, dokle će da izdrži. To je rat živaca i samo treba imati strpljenja, treba izdržati jedan dan duže od brata.
 
E pa nije samo da suu mladji takvi. Ja imam brata od 27 god, ja imam 19, i ista prica je sa nama; sa tim sto ja sve za njim moram da cistim. Al list se obrnuo. Sad ili pocisti ili kaze tim njegovim cickama da pociste. Njegova prljavstina vise nije moja stvar. Rekla sam im: ili ti ili ona tvoja, vise me ne zanima.

Cisti samo za sobom, a njegovo ostavi njemu i gotovo.
 
Luciferko:
ostavim ja kuhinju recimo da vidim dokle ce da izdrzi, i onda kad krene da se siri smrad kucom, znaci bukvalno kada krenu da prljavi tanjiri smrde bas smrde znaci, ono nesnosan smrad onda operem posto ne mogu da izdrzim.
Hahaha tako ja sa mojim bratom samo što je on operisan od sudova (pošteđen, ustvari) ali kad treba da se usisa, dok bubašvabe ne počnu da šetaju kulira, i onda ipak opet ja :?
Iritira, ali nađeš neki način da mu vratiš bar za svoju dušu (osetiš se manje jadno).
Recimo, udesi da mu neko dođe baš kad je kuhinja u tom stanju ili udesi da kuhinja bude u tom stanju kad mu neko dođe, onda će da sredi, el da? :)
 
I smorili ste, mislim Aca je očigledno kriv donekle ali ste se svi našli doktori da kažete kako je on za sve kriv, e pa nije :) jednostavno mu brat koristi situaciju i to je, dođavola, primarno, kad će ljudi da prestanu da krive sekundarnog krivca? OK, popušta i nervira se i postavio se kao kewa, a ovaj ladi jaja.
Verovatno još kuka kako mu zvoca po ceo dan, pa opet ništa ne radi da to promeni, jer mu je tako lakše. Dakle - lakše mu je da trpi zvocanje i da kuka kako je on žrtva zvocanja nego da digne dupe kad treba da se ide u prodavnicu na 40 stepeni.
 
Ajd ugovori sastanak pa javi gde ste ima svi da dođemo! Ajde Paaaaaaaaaaarrrrrrrrkaaaaaaaaaaaaa budi drug! :D

bug.gif
 

Back
Top