Kako da se srbi sloze i umnoze

ZILOT IZ CACKA:
Бл:
Obersturmfuehrer:
pa jeste, lako je kucati...
idi juri jeretike, muslimane i bezboznike....il si se usro?? ajde pojuri ih, pa se javi iz nekog Iraka i daj svojim recima tezinu....

Сељачино доста сам ја ратовао од Р.С до КиМ, је*еми се за Ирак и сл. рупе.
bl brate, mnogo psuješ,daeš loš primer. :(

У ПРАВУ СИ
 
Obersturmfuehrer:
a verovatno volis i da tu i tamo zapalis koju dzamiju...
narocito ako je iz 16 veka kao ova sto je zapaljena u nisu u martu prosle godine...

Ја сам архитекта па више волим да променим намену објекта него да га запалим. А ако нема друге опције па сектаси су свкако. А безбожнике и јеретике треба протерати у сваком случају
 
Бл:
Obersturmfuehrer:
a verovatno volis i da tu i tamo zapalis koju dzamiju...
narocito ako je iz 16 veka kao ova sto je zapaljena u nisu u martu prosle godine...

Ја сам архитекта па више волим да променим намену објекта него да га запалим. А ако нема друге опције па сектаси су свкако. А безбожнике и јеретике треба протерати у сваком случају

da ih proteras?
zar nisi ti pricao da mrzis jeres, a ne jeretike?
 
pa i hriscani su bili pre no sto su postali zvanicni, pripadnici sekte. i u to vreme jeretici.
Bl osobe kao ti, spremne da opsuju, pre nego shvate i prihvate suprotnost, nisu drage Bogu, rekla bih. Novokomponovani pravoslavci su posast izvornog Pravoslavlja i zbog takvih covek moze samo da se stidi. Bogomolje su svetinja, ako verujes u Boga, i svejedno je cije su, ne treba ih skrnaviti! Postuj tudju veru, da bi mogao da postujes svoju. To je pravoverstvo.To sto si spreman na osudu i zlocin pre nego na prihvatanje i sajedinstvo, mislis da te cini velikim pravoslavcem? Izgleda da si preskocio osnovne Zapovesti, i da si svojim stavom blizi jeresi nego veri.
i da dodam, trebalo bi da se zapitamo koliko smo gresni pa nam se desavaju svi ovi progoni? nista nije bez veze, ni slucajno!
 
antihrista:
pa i hriscani su bili pre no sto su postali zvanicni, pripadnici sekte. i u to vreme jeretici.
Bl osobe kao ti, spremne da opsuju, pre nego shvate i prihvate suprotnost, nisu drage Bogu, rekla bih. Novokomponovani pravoslavci su posast izvornog Pravoslavlja i zbog takvih covek moze samo da se stidi. Bogomolje su svetinja, ako verujes u Boga, i svejedno je cije su, ne treba ih skrnaviti! Postuj tudju veru, da bi mogao da postujes svoju. To je pravoverstvo.To sto si spreman na osudu i zlocin pre nego na prihvatanje i sajedinstvo, mislis da te cini velikim pravoslavcem? Izgleda da si preskocio osnovne Zapovesti, i da si svojim stavom blizi jeresi nego veri.
i da dodam, trebalo bi da se zapitamo koliko smo gresni pa nam se desavaju svi ovi progoni? nista nije bez veze, ni slucajno!
Sve si upravu i lepo rasudjujes,ali cemu nick koji te razdvaja od Hristolubivih...
 
hvala. jednom sam objasnila. rodjena na zemlji, sa svim osobinama koje me krase, ima neceg tako necistog u meni. nisam jedina u tome, svi smo takvi, osim dece dok su mala sasvim. s tim u vezi, sa svim mojim greskama, ne bih mogla u odnosu na Boga drugacije da se nazovem. svi smo mi antihristi u svojim delima i mislima. samo sto se neki trude da to isprave, skromno cu reci, jedna od njih sam i ja.
sto se tice samog nika delovao mi je simpaticno iz detinjeg ugla, vise seretski, nego opredeljujuci.simpaticno onako petarpanovski.
 
antihrista:
hvala. jednom sam objasnila. rodjena na zemlji, sa svim osobinama koje me krase, ima neceg tako necistog u meni. nisam jedina u tome, svi smo takvi, osim dece dok su mala sasvim. s tim u vezi, sa svim mojim greskama, ne bih mogla u odnosu na Boga drugacije da se nazovem. svi smo mi antihristi u svojim delima i mislima. samo sto se neki trude da to isprave, skromno cu reci, jedna od njih sam i ja.
sto se tice samog nika delovao mi je simpaticno iz detinjeg ugla, vise seretski, nego opredeljujuci.simpaticno onako petarpanovski.
o.k.ali mani ga,bog ljubi gresnike i zato mi ljubimo Hrista,te toliko biti strog prema sebi opet nije dobro,ali cenim.......
 
antihrista:
hvala. jednom sam objasnila. rodjena na zemlji, sa svim osobinama koje me krase, ima neceg tako necistog u meni. nisam jedina u tome, svi smo takvi, osim dece dok su mala sasvim. s tim u vezi, sa svim mojim greskama, ne bih mogla u odnosu na Boga drugacije da se nazovem. svi smo mi antihristi u svojim delima i mislima. samo sto se neki trude da to isprave, skromno cu reci, jedna od njih sam i ja.
sto se tice samog nika delovao mi je simpaticno iz detinjeg ugla, vise seretski, nego opredeljujuci.simpaticno onako petarpanovski.

sta je to tako nechisto u tebi? zahto mislish da to i svi ostali imaju... meni je ideja greha, ili chega vec... pre nego ga ima wrong.
 
ZILOT IZ CACKA:
Na svm forumima mozemo vidjeti da i vjeri postoje strujekoje su uvjek anti svega sto je vredno u hriscanskoj bastini.Oni se smeju Hristu,smeju se svojim predcima,svojoj kulturi pa i obocajima.sa jene strane oni sa druge mi.Mi smo kao neki opet advokati Hristovi koji bez potrebe ponekad smo grubi prema njima.ONI I MI!MI I ONI!A KO TO MI???A KO TO ONI???Dali ima sanse da se Srbija duhovno i nacionalno preporodi i da kaze ne sektama kojih je sve vise svaki dan? :roll:

Rekao bih da deo Srba to moze a da deo srba to nikad nece moci.
Nas ocekuje cepanje crkve na ekumeniste i na ovo krilo blize vasoj zilotskoj opciji. Kada se pocepa crkva pocepace se i narod

Uostalom Hrist je reko da ce onih pravih ostati neverovatno malo pa je i logicno da to nece biti neka veca skupina
 
pa sta se bunis,sad ste jedno
2.gif
 
Када ти се овај свет учини као тамница, без капије и вратница, вера ти твоја говори: Не бој се! Створитељ твој држи све у својој власти. Он тебе назива сином, и воли да ти Њега зовеш оцем.

Када те оставе и презру суседи твоји, вера те твоја брани и сведочи ти: Отац твој небесни није те оставио и није те презрео.

Када згрешиш, па људи виде твој грех и осуде, и одбаце те као сувишну дроњу у овоме свету, вера твоја брани цену твоју и говори ти: Христос за грешнике умре на крсту. Он је платио твој грех пред Богом, и ти си Богу врло скупоцен и драгоцен.

Када ти се догоде губици и штете, и нема никога на кога би наслонио своју брижну главу, вера те твоја брани од мрачних мисли и брига и казује ти, како све оно што је испало из твоје руке пало је у руке Оца твог, чија су сва богатства и сва имања и сва блага свих светова.
 

Back
Top