KAKO DA NOVOSAĐANI UDVOSTRUČE PROBLEME SA NOVOSAĐANKAMA

Dovoljan je i volan, saam.

Da nadomesti jednu novosadjanku.

283886-A.jpg
 
krvolok:
Nema načina, jer su iscrpljena sva sredstva, ali ipak ... !!! Ako nekim slučajem, postoji tzv. " Instrument sudnjeg dana ", kojim se uobraženost, foliranje i bahata nezainteresovanost sugrađanki, mogu podići na još viši nivo, neka to neko javno iznese, pa da se Porodilište u izgradnji, rekonstrukciji, završnoj fazi ( i sve ono što se kaže kada se, vešto pokrade namenski fond ! ) zatvori i prirodna reprodukcija obustavi !!!
P. S. Ovo pišem na polzu otečestva, jer sam u dužoj, srećnoj vezi sa jednom Beograđankom, pa me, lično ovo sve ne pogađa mnogo !!!


Pa zar tako?? :lol:
 
E umreh od smeha...nema pomoci NSadjankama...ZATVORITI Betaniju(sto zbog zagadjene H2O,sto zbog toga da je svako umnozavanje ove specif vrste zenki krajnje opasno po populaciju)...
Mada,moram priznati da ima i dosta viceva o Novosadjanima tj njihovim "sposobnostima" zavodjenja...:)
I tako...ja vec 4 god zivim u NSu i nisam se zarazila tom cudnom bolescu domacih zenki-"TVRDIMPAZARDAJJOSJEDANKRUG":)
 
Trinity_girl:
E umreh od smeha...nema pomoci NSadjankama...ZATVORITI Betaniju(sto zbog zagadjene H2O,sto zbog toga da je svako umnozavanje ove specif vrste zenki krajnje opasno po populaciju)...
Mada,moram priznati da ima i dosta viceva o Novosadjanima tj njihovim "sposobnostima" zavodjenja...:)
I tako...ja vec 4 god zivim u NSu i nisam se zarazila tom cudnom bolescu domacih zenki-"TVRDIMPAZARDAJJOSJEDANKRUG":)
'ebooooo te, mi se tu sprdamo sa onim Perom Žderom, a sad mi dolazi u pamet : možda je čovek baš i zaglavio zatvor, onako, poprilično, zbog tih cevi, vode i još svašta nešto, što je on tu radio !!! :shock:
 

Back
Top