Kako da isključim zvuk dolazečih poruka?

Samsung galaxy A04 (android 13)
Kako da isključim (ili utišam) onaj zvuk kad mi stigne neka poruka (whatsapp, facebook, Sms)
Ali da ne bude stišan zvuk kad me neko zove
U nekim situacijama bude jako nezgodno (naročito ako je žena u blizini) hahaha
Када притиснеш механичко дугме за јачину звука појавити се визуелно јачина звука, имаш оне три тачке на тој вертикалној површини, притиснеш на њих и појавиће ти се додатне опције за подешавање звука. Па пробај који тачно одговара за подешавање звука када се примају поруке. Може и тако да не тражиш у подешавањима.
 
Samsung galaxy A04 (android 13)
Kako da isključim (ili utišam) onaj zvuk kad mi stigne neka poruka (whatsapp, facebook, Sms)
Ali da ne bude stišan zvuk kad me neko zove
U nekim situacijama bude jako nezgodno (naročito ako je žena u blizini) hahaha

Staviš sve te prijateljice na hide i pod šifru, pa i ako ne ugasiš zvuk piše stigla poruka, a kad otvore nema ništa. Tako da uvek možeš da se vadiš na "vidi, zaglupeo se i telefon".
 
Samsung galaxy A04 (android 13)
Kako da isključim (ili utišam) onaj zvuk kad mi stigne neka poruka (whatsapp, facebook, Sms)
Ali da ne bude stišan zvuk kad me neko zove
U nekim situacijama bude jako nezgodno (naročito ako je žena u blizini) hahaha
Meni se slično događa.Kad mi stigne poruka oglašava se na mobilnom sve dok je ne otvorim,a najgore kada popodne legnem.Ima gore na vrhu malo povučem vidi se waifi i zvuk.Isključim zvuk jednim klikom i vise mi nezvrcka,ali kada stigne nova poruka samo zasvetli.Ludela sam od zvrckanja poruke mnogi pokušali da mi rgulišu pa neide.Moj savet a mobilni je SAMSUNG Galaxy A10 ima mu dosta godina.Meni dosbro
Da zvuk nije utišan kad neko zove čuje se.Od mene toliko.
:bye:
 

Back
Top