Kako biste popravili svet?

Пријатељу, не важим се, ако било ко има различито мишљење од, опет, било кога, то не смије бити разлог за сметање или несметање. Ту смо да причамо ко с ким жели, кој не жели, широко му поље. Овај госн Навар на моје обраћање са Пријатељу, одговори у следећем посту дословно: "Ја ти нијесам пријатељ" Да сам дотичноме шта ружно рекао, па ајде де. Ма ич ништа. Ако ли му се нешто код мене не свиђа нек ме игнорише као што ћу ја љега убудуће.

Sa ovim boldovanim se ne mogu vishe sloziti. Ostalo necu da komentarishem jer me se vash odnos ne tiche. Nego, tek sada sam skapirao ko si :) E, vidi, stvarno si prelud lik, i ja to poshtujem, ali ne mogu da znam kako da se postavim prema tebi. Mislim, vec sam se postavio prijateljski, i, kako sam dochekan? Beshe " Ish "? :neutral:
 
Sa ovim boldovanim se ne mogu vishe sloziti. Ostalo necu da komentarishem jer me se vash odnos ne tiche. Nego, tek sada sam skapirao ko si :) E, vidi, stvarno si prelud lik, i ja to poshtujem, ali ne mogu da znam kako da se postavim prema tebi. Mislim, vec sam se postavio prijateljski, i, kako sam dochekan? Beshe " Ish "? :neutral:


Прво, јавио сам ти се јер сам видио да ти и Навар говорите о мени. Пошто те то не интересује нећу ни помињати.
Ти си њему рекао: „Човек мени не смета, а и видим и са његове стране неко мишљење без обзира што се не слаже с мојим“.
Кад кажеш „прелуд си“ може се тумачити и позитивно и негативно.
То ми је неважно. Само ако ми неко нешто ружно каже и ја ћу покушати да му узвратим. Танте за танте.
Е сад не знам на шта мислиш кад кажеш: „већ сам се поставио пријатељски, и, како сам дочекан? Beše " Ish "?
Ја сам у посту написао да „Да сам дотичноме (Навару) нешто ружно рекао, па ајде де. Ма ич, ништа“ Што би у преводу ваљда архаизма, турцизма…(не знам) значило: Ма, баш (или, уопште) ништа.

Или ти није одговарало оно главно што сам хтио рећи. Мислим да није у реду кад кажеш:“Човек мени не смета а видим и са његове стране неко мишљење, без обзира што се не слаже с мојим“.
Једино сам ти направио замјерку што моје мишљење испада гријех или јерес јер се не слаже с твојим.
Да ли је твоје мишљење еталон у мишљењу па би сви требали као ти.
Могуће да је омашка, попут онога „Исх“
Можда сам и ја нешто превидио тек нијесам имао никакву лошу намјеру.
Ако ти не знаш како да се поставиш према мени, ја знам како ћу према теби.
Пријатељски, зезаћу се али не с лошом намјером. Ако ти мој хумор не одговара немој ни одговарати или одговори двоструко, по нахођењу. Јбг, сви смо различити само сам ја мало различитији ;)
 
Прво, јавио сам ти се јер сам видио да ти и Навар говорите о мени. Пошто те то не интересује нећу ни помињати.
Ти си њему рекао: „Човек мени не смета, а и видим и са његове стране неко мишљење без обзира што се не слаже с мојим“.
Кад кажеш „прелуд си“ може се тумачити и позитивно и негативно.
То ми је неважно. Само ако ми неко нешто ружно каже и ја ћу покушати да му узвратим. Танте за танте.
Е сад не знам на шта мислиш кад кажеш: „већ сам се поставио пријатељски, и, како сам дочекан? Beše " Ish "?
Ја сам у посту написао да „Да сам дотичноме (Навару) нешто ружно рекао, па ајде де. Ма ич, ништа“ Што би у преводу ваљда архаизма, турцизма…(не знам) значило: Ма, баш (или, уопште) ништа.

Или ти није одговарало оно главно што сам хтио рећи. Мислим да није у реду кад кажеш:“Човек мени не смета а видим и са његове стране неко мишљење, без обзира што се не слаже с мојим“.
Једино сам ти направио замјерку што моје мишљење испада гријех или јерес јер се не слаже с твојим.
Да ли је твоје мишљење еталон у мишљењу па би сви требали као ти.
Могуће да је омашка, попут онога „Исх“
Можда сам и ја нешто превидио тек нијесам имао никакву лошу намјеру.
Ако ти не знаш како да се поставиш према мени, ја знам како ћу према теби.
Пријатељски, зезаћу се али не с лошом намјером. Ако ти мој хумор не одговара немој ни одговарати или одговори двоструко, по нахођењу. Јбг, сви смо различити само сам ја мало различитији ;)

Slushaj me. Loshe sam formulisao. Hteo sam naglasiti da i ti imash pravo na sebe i svoje mishljenje, ma koliko se razlikovao, i ma koliko nekome smetash. A meni ne smetash sigurno. To sam hteo da kazem. Lepo sam rekao da se slazem sa tobom, a da me se ostalo ne tiche. Nemoj od mene praviti netolerantu osobu, jer to svakako nisam. Znam shta znachi " ich ", ali sam " ISH! ", ja dobio od tebe. Pazi sada. Ponovicu da me se tvoj i Navarov odnos ne tiche. Ali, molim te, degutanto je da meni prichash kako je Navar ispao losh prema tebi, jer si ti ispao losh prema meni. Vishe puta. Isto kao shto je tebe povredilo: " Ja ti nisam prijatelj ", mene je povredilo tvoje: " Nemoj da me bratish ", kada sam ti rekao " brate ". Secash se? A pre toga si me napushio u original nicku. I na kraju, kada sam uljudno pokushao da ti odgovorim na temu, jer sam mislio da stvarno zelish da chujesh, dobio sam ish iliti shu shu. A to tek nije u redu. Ja sam se prema tebi ( i prema tebi Walburga ) postavio maksimalno prijateljski. A sada mi Vas dvoje ovde prodajete teorije kako ja u stvari hocu da ubijem sve zivo. Nishta, ja sam i dalje dobronamerno & prijateljski nastrojen, ali za sve ovo shto sam gore naveo ochekujem izvinjenje ukoliko uopshte mislish da prichamo o nekom prijateljstvu.

P.S. Ovo " prelud lik " je bilo maksimalo pozitivno, znachi kompliment, rekoh ti da te zbog toga bash poshtujem.
P.P.S. Ne mogu svi tako lako da shvate tvoj smisao za humor. Znam ja da ti imash dobru nameru i da se zezash, ali si iz dobre namere dosta ljudi i uvredio.
 
Poslednja izmena:
:zaljubljena: Sala:super:
Sta znam, ljudi su jednostavno puni zlobe, i previse su opcinjeni sobom, svojim izgledom,ugledom...i tudjim izgledom, niko ne gleda sta je unutra i nikoga ne zanima kako je nekome kad mu je lijepo-svi su u fazonu-lako mi je za tebe, a kad je neko ubedacen onda se sklanjaju od tog nekog jer je previse propao i patetican... Itd.milion razloga.
 
:zaljubljena: Sala:super:
Sta znam, ljudi su jednostavno puni zlobe, i previse su opcinjeni sobom, svojim izgledom,ugledom...i tudjim izgledom, niko ne gleda sta je unutra i nikoga ne zanima kako je nekome kad mu je lijepo-svi su u fazonu-lako mi je za tebe, a kad je neko ubedacen onda se sklanjaju od tog nekog jer je previse propao i patetican... Itd.milion razloga.

Mislih, takvi ljudi su u vecini?
P.S. Ma i ja lupam gluposti. Znam da je skoro nemoguce na taj nachin neshto menjati. Zato sam i postavio temu " kada bi mogli "... Batali obrazlozenja :) ... :cmok: ( nije shala :) )
 
Ja nisam video :( I? Shta cemo sada? Jel' sam chuo ja to " Oprosti, Ne_Vazim_Se, bash nije trebalo da te napushim, kada si samo hteo da se druzish sa mnom " ? P.S. Borac za prava zivotinja, izvini za off, necu vishe da spamujem. Weißenberg, odgovori na pp.
 
Аха, сад се дрште, мислим теме. Иначе....
Па да ме борац неби сјеби (ово је ијекавски и немој неко јопет погрешно да разумије)
Морам се држати теме. Кад бих могао да мијењам свијет, (еее ја сам једном игро, тј. подносио амандмане Вишњем) могу ли јопет???
Прво бих промијенио ове што:"Ne mogu svi tako lako da shvate tvoj smisao za humor"
у смислу да могу схватити. Па бих онда промијенио себе: "да ali si iz dobre namere dosta ljudi i uvredio"
Ово ти је оно, почисти прво у свом дворишту што рече Шопенхауер или мисли глобално ради локално што рече Лао Це.
Па бих замолио Не важим се, да ми таксативно поброји све за шта требује да му се јавно извинем, на мој начин јакако.
Ако ти се не свиди ти си крив, не разумијеш мој хумор гбј.
Кад то опослим, идем глобално.
Намјестим себи 7-цу на лоту, С тим парама окупим плаћеничку војску, заузимам главни град успостављам нови систем, Аљехизам.
Организујем земљу као Оф шор и почињем шверц цигарима, дрогом итд. Постајемо најача дестинација за прање пара. Свјетским банкама дајем најповољније услове и отварам 150 најјачих банака. Кад се нафатирам до одређене границе, фингирам нови државни удар, прогласим ванредно стање и банкрот свих банака.
Сву лову опет улажем у плаћенике и најмодерније тајно наоружање и спремам план
Drang nah western.:super:
-nastaviće se-
 
Pa evo, da se i ja drzim teme. Ja bih prvo pocheo od Aljehina. Njega bih uchinio malo osecajnijim. Ali bih mu ostavio super kul smisao za humor. A onda bih, za pochetak, po sred planete napravio jedan super turbo mega ultra zaje*ano nesalomivi zid. Zatim bih pola planete vratio u difolt stanje, ono shto neki nazivaju " anarhijom ", a na drugoj polovini kreirao supreme high tech society, bez pushaka i kaveza, sa pravilom: " Ne diraj nikoga, pa te niko nece dirati ". Prekrshiocima bi sledovala automatska deportacija na drugu polovinu. To je onako, grubo skicirano, za pochetak. Nastavice se :)
 
Poslednja izmena:
Jeste, ali nishta ti to ne vredi. Mozesh ti da obidjesh Tajland, Singapur i pola Afrike, ali morash da se vratish ovde. Mozesh i da odesh turistichki, ali morash da se vratish ovde. Ne mozesh da odesh za stalno. Naravno da postoji opcija da se odlazak u beli svet odradi po njihovim pravilima, ali zahteva mnogo, mnogo vremena i truda. Nije mi problem da se potrudim jako, ali vremena bash i nemam :neutral: A vreme teche, kako god okrenesh. Inache, ljudi sa pushkama su granichari :)

Ma ukapirala sam da su ljudi sa puskama granicari, ali ...
e ako bi nesto bez truda i na brzaka onda se mozes zaista upisati u one sto se ne vaze :D
ma salim se, nisam ni ja nesto vredna ali nudi se to sto se nudi
nema tu rasprave, a ti uzmi il ostavi
 

Back
Top