kako bez muke smuvati devojku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
# = = B O K Y = = #:
Devojke dajte savete na sta prvo padnete kada vas decko muva 8) ;)
pocni da se bavis alternativnim disciplinama tipa hipnoza, voodoo magija itd...
pasce svaka :lol:
a ja cu tebi da dam jedan savet, nemoj nista da pitas zene, pogotovo na sta padaju, jer one toga nisu svesne, a i da znaju ne bi ti rekle istinu...
a jos manje ima smisla pitati ortake, posto im tako dajes povoda da te ismejavaju, a muske price su jako stetne, jer unistavaju potencijal kod muskarca da bude privlacan zenama...
 
Evo kako ja smuvah cicu u cetvrtak : Cugam ja pice sa drugom i oni predjoshe na narodnjake i odoh da igram .
Primetim ja da me neka pogledom skida u mislima , plus igra do mene , primaknem ti se ja i ona .
Uhvatih je za ruku i poceo sam da igram sa njom i ona se nije bunila i zvala se Ana .
 
sis:
Evo kako ja smuvah cicu u cetvrtak : Cugam ja pice sa drugom i oni predjoshe na narodnjake i odoh da igram .
Primetim ja da me neka pogledom skida u mislima , plus igra do mene , primaknem ti se ja i ona .
Uhvatih je za ruku i poceo sam da igram sa njom i ona se nije bunila i zvala se Ana .
Imao si srece brate.Svaka tebi cast.Uzgred,aj' mi reci gde si nas'o ribu,da i ja idem tamo da nadjem nesto sebi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top