kakav je muski rak kao vodja?

Vodja u kom smislu? Rak ume da lagano i posdvesno utice na druge osobe, pozitivno..
Npr, od kada sam prestao da jedem meso, skoro svi u mojoj porodici su takodje prestali,
kao da sam bio podrska, u tome, a neko je morao da pokrene taj lanac. A da bas kazem,
znaci posle mene 5 brace i 2 sestre postali vegetarijanci. A roditelji, [tvrdoglavi], tesko da ce
u ovom zivotu nesto promeniti..
 
Vodja u kom smislu? Rak ume da lagano i posdvesno utice na druge osobe, pozitivno..
Npr, od kada sam prestao da jedem meso, skoro svi u mojoj porodici su takodje prestali,
kao da sam bio podrska, u tome, a neko je morao da pokrene taj lanac. A da bas kazem,
znaci posle mene 5 brace i 2 sestre postali vegetarijanci. A roditelji, [tvrdoglavi], tesko da ce
u ovom zivotu nesto promeniti..

Sta si u podznaku? Znas li gde ti je mars, u kojoj kuci i znaku?
 
Pa na primer program Cartus du ciel .. tako se zove, to je astronomski program, ili sky chart na
koji se mogu dodavati kataloge zvezda i galaxija, sasvim lak program za rukovoditi i ocitavati
koordinate, magnitude i puno stvari u vezi astronomije. Ima i program Spica, malo je jednostavniji
i bez nekih mogucnosti al pokazuje isto. Reci ti onda gde se to moze mapirati, tj ocitati kakve
su polozaje planeta u odnosu na datum rodjenja. Posto vidim da neznam sta je tropski a sta sideralni
zodijak, samo vec sam cuo negde ono da svakih oko 25000 godina sunce rano ujutru izlazi pod drugim
znakom, a kako to... ???
 
Pa na primer program Cartus du ciel .. tako se zove, to je astronomski program, ili sky chart na
koji se mogu dodavati kataloge zvezda i galaxija, sasvim lak program za rukovoditi i ocitavati
koordinate, magnitude i puno stvari u vezi astronomije. Ima i program Spica, malo je jednostavniji
i bez nekih mogucnosti al pokazuje isto. Reci ti onda gde se to moze mapirati, tj ocitati kakve
su polozaje planeta u odnosu na datum rodjenja. Posto vidim da neznam sta je tropski a sta sideralni
zodijak, samo vec sam cuo negde ono da svakih oko 25000 godina sunce rano ujutru izlazi pod drugim
znakom, a kako to... ???
Da ne bi smo brkali babe i žabe, položaje planeta - u astrološke svrhe - možeš odrediti pomoću nekog astrološkog softvera ili na www.astro.com, ili naravno neko odavde može to uraditi umesto tebe, ako se ne snalaziš.

Za početak, evo, ja sam pogledala položaje za tvoj datum rođenja - Sunce je (naravno) u Raku, a Mars u Lavu.
 
Znaci zapravo ispada da je realno horoskop pomeren jedno polje unapred, ako je tako ispalo,
sunce u raku, a mars u lavu(pisao bih ove planete i znakove sa velikim slovima na pocetku, al nezgodno mi je shift tipkati sada). Neka bude.. tako, jel to onda tropski zodijak? Citao sam pre neki
dan Vedsku astrologiju i cini mi se da je bazirana na sideralnom. Snalazim se dobro na netu, samo
sto ova brzina relativno spora interneta, provideri nesto muckaju, platili smo 1Mbit brzinu i to je
brze nego sto je ADSL, al tokom dana sporo, samo posle 12h noci se moze razviti ta brzina..
inace ovo je kombinacija satelitske antene i GPRS-a, e to retki znaju uklopiti... moj brat ume.
 
Da, hajde da kažemo tako nekako. :wink: Zapravo je razlika nekih 23 i kusur stepeni ali Ok, otprilike vidiš kolika je razlika.

Zapadna astrologija je bazirana na tropskom zodijaku (to je ovo što sam ti ja napisala), a vedska na sideralnom, to si dobro rekao.

Eto, ukratko, to je to.
 
Stormy
Kako Sunce u Blizancima, a datum govori da je u Raku?


Eto, tako astronomske programe prikazuju.. al nije bitno, ako zodijak kaze drugacije..
profil mi se slaze po opisu Raka. Stormy, sto bas ljubicastu boju koristis za text?
Danas i nekih proslih dana cesto vizueliziram tu boju sa plavom bojom na mestu 6 chakre, ili
treceg oka, kazu da se tako probudjuje energija u chakri.. I celi opis Vigyane Bhairave Tanre je
u toj boji, za proveru link http://www.otantra.net/oTantra/VBTv1/chapter01.html
Izvinite sto jako sirim svoje komentare, to zato jer imam poverenje u ljude i pre nego ih upoznam i
zato sto bivam suvise iskren pa onda se odnosim kao da sam sa svima prijatej. 8-)
Elle, tebe secam se sreo sam vec na Filozofiji sa Modrunom i Patkom...
 

Back
Top