Kajem se... :-(

Ima sluchajeva kojima ne smeta da "razmenjuju" devojke(kakve su one necju komentarisati).Moji drugovi iz osnovne su u u fazonu chim jedan raskine sa devojkom drugi pokusha da je smuva, a pri tome su najbolji ortaci.

Inache sledecji put bolje gledaj :lol:
Drug ti je brze snimio situaciju tako da on ima prednost,a ti trazi drugu. 8)[/quote]

Sto se tice ovog prvog... imao sam jednu slicnu situaciju samo sto je devojka koja je raskinula sa mojim drugom jurila mene. Njemu ona nije nesto posebno znacila i 100% mu ne bi smetalo da sam bio s njom ali meni je to nekako bilo... jadno...

A ovo drugo... iskreno njega je usr*lo jer se on te veceri malo vise dobio nego inace i obicno je u takvim situacijama prolazio veoma lose sve neke gaborke, ali gde sad bas da ga us*re... :evil:
 
inspirion:
Pa nemaju lepe devojke puno frajera oko sebe.
Nemoj da si u zabludi. Ali ih startuju cesto seljaci.Ali oni....najgori.

Tako da,opusteno sa lepim devojkama.
Koliko je lepota plus,toliko je i minus.


To je istina....ne znam da li se momci plase lepih devojaka,al stoji da one nemaju puno frajera.Ili su same uobrazene( :oops: )ili ih startuju najgori sabani.


Ja sam licno samo jednom ostavila decka zbog drugog...i vecini je delovalo da sam to uradila iz cistog zezanja,i kao da mi je ovaj drugi bio bolji,al u sustini prica je bila mnogo slozenija i dublja.....
 
aroma vanilla:
I Dovla sta je bilo na kraju? Jel ortak uspeo da je smuva?

Danas sam se video s njim i rekao je da su izasli juce malo se vatali i 90% ce se smuvati i evo bio je pre jedno sat vremena kod mene da se pohvali da su se danas videli i konacno smuvali. Kad sam ga pitao sto je dosao cak do mene kuci kad je mogao telefonom da mi kaze on je odgovorio da je opet krenuo da se vidi s njom i da ona ustvari zivi dve ulice nize od mene... sutra krecem po komsiluku od vrata do vrata da se upoznam sa komsijama :evil: :evil: :evil: ne moze vise ovako... prilike mi prolaze bukvalno ispred nosa. :evil:
 
Dovla:
i evo bio je pre jedno sat vremena kod mene da se pohvali da su se danas videli i konacno smuvali. ona ustvari zivi dve ulice nize od mene... sutra krecem po komsiluku od vrata do vrata da se upoznam sa komsijama :evil: :evil: :evil: ne moze vise ovako... prilike mi prolaze bukvalno ispred nosa. :evil:

Moras malo da se opustis. 1. ti tom oortaku verovatno dosta znacis cim je dosao i tebi rekao. pretpodstavljam da on nema pojma da se ona i tebi svidja? 2. znam da neces bukvalno ici da se upoznajes sa komsijama, ali bolje da nikoga ne pitas nista u vezi nje... a ako slucajno nju sretnes, bolje cuti i pravi se lud... a i to je jedna prilika, imaces ih jos 999999999....... :D :D
 
aroma vanilla:
Moras malo da se opustis. 1. ti tom oortaku verovatno dosta znacis cim je dosao i tebi rekao. pretpodstavljam da on nema pojma da se ona i tebi svidja? 2. znam da neces bukvalno ici da se upoznajes sa komsijama, ali bolje da nikoga ne pitas nista u vezi nje... a ako slucajno nju sretnes, bolje cuti i pravi se lud... a i to je jedna prilika, imaces ih jos 999999999....... :D :D

1. znacim ja njemu a znaci i on meni veoma smo dobri drugari... i da on zna da mi se ona svidja pa mi je davao njen broj nije hteo on da je zove i na kraju sam ga odbio i naterao da je zove posto se i njemu svidjala a on je ne bi zvao zbog mene ja je ne bih zvao zbog njega i tako bi izvisili obojica a ovako njemu je sad lepo nasao je zensku a ja em sto nemam zensku em sto sad necemo moci zajedno da izlazimo tako cesto kao pre. :?:
2. a sto se tice nje sreo sam je par puta pozdravili se pricali malo. Ona zna celu pricu sta je i kako bilo (posto joj je moj drug ispricao detaljno) i... nemam pojma. Jednom mu je predlozila da izadjemo zajedno da ce ona povesti neku drugaricu pa kao da se odvojimo... nisam hteo... ma ja sam budala necu vise da jurim ni zenske ni muskarce, necu da cinim vise nikome usluge... ma puko sam...
 
Master_Chief:
pametno odgovoreno "Uki",vidi sta tje se desiti s drugom,ako nista ne bude onda se ti oprobaj...ali da si se zeznuo,jesi...licno mislim da se svaka prilika valja iskoristiti kad su ovakve stvari u pitanju.

skroz si u pravu...od kajanja nemash nishta nego pamet u glavu i vataj sledecu cupi...mislim priliku!!! :wink:
 
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
pametno odgovoreno "Uki",vidi sta tje se desiti s drugom,ako nista ne bude onda se ti oprobaj...ali da si se zeznuo,jesi...licno mislim da se svaka prilika valja iskoristiti kad su ovakve stvari u pitanju.

skroz si u pravu...od kajanja nemash nishta nego pamet u glavu i vataj sledecu cupi...mislim priliku!!! :wink:
zar nisi ti zensko? :)

jesam!!!
so what????????
previshe vremena provedenog sa mushkarcima vidish do cega dovodi...skroz sam postala devojcica sa mushkim srcetom!!! :D

p.s.josh uvek vishe preferiram mushki pol kad su veze u pitanju.. 8)
 
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
pametno odgovoreno "Uki",vidi sta tje se desiti s drugom,ako nista ne bude onda se ti oprobaj...ali da si se zeznuo,jesi...licno mislim da se svaka prilika valja iskoristiti kad su ovakve stvari u pitanju.

skroz si u pravu...od kajanja nemash nishta nego pamet u glavu i vataj sledecu cupi...mislim priliku!!! :wink:
zar nisi ti zensko? :)

jesam!!!
so what????????
previshe vremena provedenog sa mushkarcima vidish do cega dovodi...skroz sam postala devojcica sa mushkim srcetom!!! :D

p.s.josh uvek vishe preferiram mushki pol kad su veze u pitanju.. 8)
nemas pojma kolko mi je sad lakse...znaci osvojiva si! 8)
 
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
Yguana:
Master_Chief:
pametno odgovoreno "Uki",vidi sta tje se desiti s drugom,ako nista ne bude onda se ti oprobaj...ali da si se zeznuo,jesi...licno mislim da se svaka prilika valja iskoristiti kad su ovakve stvari u pitanju.

skroz si u pravu...od kajanja nemash nishta nego pamet u glavu i vataj sledecu cupi...mislim priliku!!! :wink:
zar nisi ti zensko? :)

jesam!!!
so what????????
previshe vremena provedenog sa mushkarcima vidish do cega dovodi...skroz sam postala devojcica sa mushkim srcetom!!! :D

p.s.josh uvek vishe preferiram mushki pol kad su veze u pitanju.. 8)
nemas pojma kolko mi je sad lakse...znaci osvojiva si! 8)


pa sad ako se neko mnogo potrudi DAAAAAAAAA!!!!!
mada.....i nemorash neshto mnogo kad si vecprovalio da zanosim u levo iskoristi to!!! :P :P :P
 
Yguana:
jesam!!!
so what????????
previshe vremena provedenog sa mushkarcima vidish do cega dovodi...skroz sam postala devojcica sa mushkim srcetom!!! :D

danas nemas nikakve vajde od zenskog srca... pogotovo ako ti se neki lik svidja, a on hoce samo kratku kombinaciju, a ti to neces, lako ce on da nadje "zrtvu" za to... i zensko srce opet na gubitku....
 
i zasto je potrebna vise ovolika diskusija

Propustio je priliku da bude sa tom devojkom. Kao da bi imao neku pristojnu vezu sa njom, to bi vise bila veza za jednu noc :)
I sta ima vise da se kaje, takvu kao sto je ona moze uvek da nadje.
 
Master_Chief:
spring_storm:
i zasto je potrebna vise ovolika diskusija

Propustio je priliku da bude sa tom devojkom. Kao da bi imao neku pristojnu vezu sa njom, to bi vise bila veza za jednu noc :)
I sta ima vise da se kaje, takvu kao sto je ona moze uvek da nadje.
od kud ti znas??mozda mu je to soulmate. :wink:
wow,ywah...onda se mozda nadju i na nekom drugom kontinentu... :roll: :wink:
 

Back
Top