Kafana Kafana: Zvezdane staze

oduvek me privlačilo nešto nesvakidašnje i intrigantno , između ostalog i zvezde sa mnogo aspekata , fizika , hemija , astronomija i sve nešto tako , pa i ovo o "astrologiji"
daleko od toga da sve nešto verujem ili uzimam zdravo za gotovo, čisto iz zabave i znatiželje šta je to ustvari
sve je zabava i igra , daleko bilo da treba verovati u ovakve stvari i što onamo reče Mita , moraću da ponovim ono što je rekao
sve je zabava i skidam odgovornost od Krstarice i mene ako neko se vodi onom pisaniju
ma ima još mnogo ali jednostavno zabava i ništa drugo
:kez:
 
znakova (@Manga Hilux uveo i Lakonogu kao 13.) i
trinaesti znak stvarno postoji u zodijaku, jedna me članica potsetila na to , i da bude drugačije nazvao sam ga Lakonoga
nešto sam štancao tamo , nešto se slučajno poklopilo , pogrešno razumela misleći da je njoj namenjeno , pa smo sada na , nuli
ako pročita ovo prepoznaće se , i ovom prilikom koristim priliku da joj kažem da ono nije bilo ništa konkretno i posebno namenjeno
prepoznaće se ona, i zato evo joj ovo
:vzagrljaj::zag::ortaci2:
 
Mada, taj retrogradni Merkur mi je prošli put hebao sve po spisku: srušila sam i polomila TV, pokvarila mi se veš mašina i pukla letva volana na kolima. Sve to u 5 dana. E sada, da li je do zvezda ili nije ali ja ga zapamtih.
 

Back
Top