Kafana Kafana "Sedmi pečat"

even_the_ancient_roman_empire_wasnt_as_unequal_a.jpg
 
eh da. moj kung fu je najjaci, moja magija najsnaznija, moj intelekt masivan kao stena i britak kao zilet.

lep sam kao slika, zavide mi svi a zene me vole jer sam duhovit, zabavan, inteligentan i zracim animalnom privlacnoscu.

jedem meso jer dusa tigra i udrava pamet tako nalazu, pijem alkohol jer volim i kao Blejd Raner jurim po gradu fukare, ubice i silovatelje skrajnute pameti.

ja sam tata Dzek.
svi bi da budu kao ja
i kazem opet -

lepo je biti Dzek, tata Dzek, Blejd Runner Tigar Papa Dzek!
 
veceras najava za Bg promo ne mogu kucati sa mobilnog telefonskog aparata sa tacskrinom i android opeeacionim sistemom mnogo me to nervita to nabadanje. Ja sam probadac a ne nabadac. Pa da je Hi-Men od granita, razleteo bi se u paramparcad od papa Dzekove sile uzgona i potiska a Hi Menova gazdarica bi donila taktilni osecaj neznosti kao poljubac proletnog lahora, dok je necuvena strasr ne obuzme. Onda bi se ime Dzekovo orilo iz zenskog grla jecajima sladostrasca da odzvanja po gradu. E to je papa tata Dzek probijac
 
Poslednja izmena od moderatora:
Knjiga je tehnički odrađena perfektno. U tiražu od 1000 kom, što je za domaću fantastiku iznad prosećan tiraž. Naime, po koricama možeš prosuti pivo ili nešto drugo a da se ne ošteti a povez je takav da možeš bagerom drndati po njoj, ni jedan list se neće izdvojiti.


Elem, promocija će se održati u Beogradu, u Poletu, ulica Cetinjska br 15, mislim da je to na Skadarliji ali vi ćete znati to bolje, sa početkom u 20:30 časova.

Dobrodošli.

Ipak, ne znam koliko ću imati vremena da proćaskam sa vama i posvetim vam pažnju, ali običaj je da se nakon promo zadržimo tu, ili u nekoj kafani, vele da tu ima i kafana, pa eto... Znam iz iskustva da se tako razrede po astalima, pa ćemo gledati neki krug da napravimo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top