Kafana MEČ LOPTA Vol. 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bez obzira na rezultat, Jeca se borila. To se videlo.
Samo mi nije jedno jasno. Publika se ne buni na dranje prilikom toka meca, a kada nasa Jelena nesto komentarise, njoj se zvizdi. Da li ce zvizdati i kada Endi pocne da gundja? Bas cemo da vidimo.
I bas me zanima da li ce se ove dve rukovati na kraju, jer je Sarita ljuta sto ju je nasa nenamerno pogodila lopticom dok ju je vracala na stranu Eranijevoj posto je ova servirala u tim trenucima.
 
Ovo je gotovo.
Jelena je zavrsila.

- - - - - - - - - -



Ne moze nazalost nista vise da uradi Jeca.
Sara je u naletu.
A te Jahveove reci su vec usle u legendu.
Uvek kad neko to kaze, ja se setim njega.
Ali mislim da je to Jahve citirao Noleta... cini mi se.
Neka me Jahve ispravi, ako gresim.

Jeste, Jahve je citirao Noleta, to je ona njegova izjava nakon povrede skočnog zgloba...
Svi smo je oberučke prihvatili :D

- - - - - - - - - -

Bez obzira na rezultat, Jeca se borila. To se videlo.
Samo mi nije jedno jasno. Publika se ne buni na dranje prilikom toka meca, a kada nasa Jelena nesto komentarise, njoj se zvizdi. Da li ce zvizdati i kada Endi pocne da gundja? Bas cemo da vidimo.
I bas me zanima da li ce se ove dve rukovati na kraju, jer je Sarita ljuta sto ju je nasa nenamerno pogodila lopticom dok ju je vracala na stranu Eranijevoj posto je ova servirala u tim trenucima.

Pa Jelena ima imidž svađalice na terenu, pa možda zato publika ponekad tako odreaguje...?

- - - - - - - - - -

Prvi set je bio predivan, steta samo sto nije u Jeleninu korist!

Je li moguce da je Jahveu potpis ono sto je Nole rekao kad je bio izvio nogu... :D neprevazidable!

Pa da je povreda bila ozbiljne prirode, sigurno ne bi to stavio u citat. To je bila jedna od onih Noletovih povreda što traju 3 dana :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top