Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U tom " uzrastu",a ni kasnije nisam baš bacao penu za devojkama koje vugljače sobom neke knjižurine...
Moj znak raspoznavanja su bile štiklijane,sprednjisa szadnjica i...ende!:hahaha:
Boja očiju?
Ako i sad znam koja je koju boju imala -grom me spalio!
Kakve knjige...:mrgreen:
 
Da li bi bio tako usKicen da je ta devojka imala knjige od nekih engleskih/irskih/americkih autora?;)

Заиста тешко да би био фасциниран, али никад се не зна, што каже Драгољуб, стари вук у пуној снази, можда би ме и Хемингвеј привукао, ако је компензован неким минићем.
U tom " uzrastu",a ni kasnije nisam baš bacao penu za devojkama koje vugljače sobom neke knjižurine...
Moj znak raspoznavanja su bile štiklijane,sprednjisa szadnjica i...ende!:hahaha:
Boja očiju?
Ako i sad znam koja je koju boju imala -grom me spalio!
Kakve knjige...:mrgreen:
Па, Драгољубе, није ни ова била лоша, али моје претензије нису биле у том фазону. Па мајку му, ваљда постоји и нешто друго осим, оног...:D
 
Пре неки дан, док сам се безвољно, са очима на пола копља, од неколико потпуно непотребно попијених пива, тетурао по аутобусу, журећи да седнем на једино слободно место, угледао сам једну симпатичну девојку, са неком чудном фризуром, како у крилу држи 3 књиге. Био сам запрепашћен оним што сам видео. У питању су биле ,,Америка", од Кафке, ,,Узорана Ледина" од Шолохова коју баш тренутно читам и ,,Мртве Душе" од Гогоља. Алкохол у комбинацији са, усхићењем, натера човека, да ризикује и постане непристојан. Без неког великог увода, заподенуо сам разговор с њом. И сада ме је блам када се сетим тих уводних мисаоних егзибиција, којима сам покушао да јој привучем пажњу. Па кад још помислим и на благо заплитање језиком, заиста се онако, добро, презнојим. Међутим, она је реаговала крајње смирено. И таман, када сам хватао залет да саопштим неке епохалне мисли о животу, дошла је њена станица. Да ли је фингирала излазак из аутобуса, или је то стварно била њена станица, не бих могао да одгонетнем...:D

Ovo izgleda kao neka priča...simpatična...
 
Пре неки дан, док сам се безвољно, са очима на пола копља, од неколико потпуно непотребно попијених пива, тетурао по аутобусу, журећи да седнем на једино слободно место, угледао сам једну симпатичну девојку, са неком чудном фризуром, како у крилу држи 3 књиге. Био сам запрепашћен оним што сам видео. У питању су биле ,,Америка", од Кафке, ,,Узорана Ледина" од Шолохова коју баш тренутно читам и ,,Мртве Душе" од Гогоља. Алкохол у комбинацији са, усхићењем, натера човека, да ризикује и постане непристојан. Без неког великог увода, заподенуо сам разговор с њом. И сада ме је блам када се сетим тих уводних мисаоних егзибиција, којима сам покушао да јој привучем пажњу. Па кад још помислим и на благо заплитање језиком, заиста се онако, добро, презнојим. Међутим, она је реаговала крајње смирено. И таман, када сам хватао залет да саопштим неке епохалне мисли о животу, дошла је њена станица. Да ли је фингирала излазак из аутобуса, или је то стварно била њена станица, не бих могао да одгонетнем...:D
Prelepo opisan trenutak! Hajde da ga upotpunimo!
 
Заиста тешко да би био фасциниран, али никад се не зна, што каже Драгољуб, стари вук у пуној снази, можда би ме и Хемингвеј привукао, ако је компензован неким минићем.

Па, Драгољубе, није ни ова била лоша, али моје претензије нису биле у том фазону. Па мајку му, ваљда постоји и нешто друго осим, оног...:D

Postoji,ali fol...:hahaha:
Sve ti je u funkciji:zaseni i kreši!:rotf:
 
Učenici su duboko raspravljali
o La Tseovoj izreci:

“Oni koji znaju – ne govore;
Oni koji govore – ne znaju.“

Kad je k’ njima došao učitelj,
pitali su ga šta tačno znače te riječi.
Učitelj im reče:
“Ko od vas poznaje miris ruže?“
Svi su ga znali.
Potom im reče:
“Izrazite ga riječima.“
Svi su ćutali. :)
A na ovom pdf-u,nižu se reči,pa zamiriše ceo forum!
 
Zdravo, stranče! Kako si proveo dan? Jesi li se smrzao (jesu li naprednjaci izveli "tople probe" na vreme ili su prekjuče grunuli punom parom, tako da se sistem raspao)? Jesi li gladan, ili možda žedan? Šta kažu novine, ima li ranjenih? A mrtvih? Je li ko proglasio nezavisnost od juče (ili su svi zavisnici)? Koju si knjigu listao posle ručka?, itd... Pitam, jer mi je dosadno. Umoran sam i nemam snage da izadjem na pivo s ljudima koji se ne vole dok su trezni; malo bauljanja po forumu, pa spavanjac...

Dakle, stranče!
 
Jeste da slabije greju po stanovima,svratio kod tašte oko podne na kafu posle nekih
obavljanja po gradu ...
Ovde ,ćiku je druga priča...Comp,tv,veca ja i sinak po pivkana...Gledao sam Real-Barsa i
pomalo ove naše šljampave...
Ne čitam ovih dana...Osim s foruma...Dvojica se pokačili na filozofiji nadugačko,eto to sam čitao...
Iako su pametni,fali im širina ,jedva da sam ostavio komentar...
Ovo popodne je pivkan najboljeg ukusa...;)
Da je bilo lepše bio bih na pecanju-nije mi se dalo po tako ružnom vremenu...Eto...
 
Timoti Bajford u jednom dokumentarcu reče da ne bi bilo ribolovaca kada bi ribe njištale poput konja, skičale poput svinja, roptale poput pasa dok im se udica zabija u meso. Ako si barem latentni spinozist, a ti se sažali na ribice. Za njihovo dobro, ako već nisi gladan, prijatelju po pivkanama.

:ortaci3:
 
Ša latentni...Reinkarnirani...:mrgreen: Još i čivut ybt ko Baruh,a naravno i panteista(na moj način),ali to ide
s pivkanima...
Elem ribolov...To je toliko grandiozna tema da mi i pdf filozofija nedovoljan za nju...Onaj pdf o ribolovu i lovu je
još manje mesto jer ide na tehniku...Meni je to duhovnost,taj ribolov...Otprilike kao Miki Alasu...
To je jedna veoma pobožna crkva,a Neptun kao boža je u njoj marginalni lik ,tek da se spomene kao...
Tamo svako ima pravo na svoj Zakon itd...
(Ybt,prošla ponoć...):bye:
 
Tvoj račun je bez krčmara! Hoćemo "krčmara"! A krčmar ima blok-račun u kome sve lepo piše, crno na belo moliću lepo! Da bi me ozbiljno shvatio i ti svako treći ko bi eventualno, ponukan tvojim nadasve militantnim upadom i poništavanjem rezultata glasanja, podneo neki svoj potpuno NOV račun, uz neslaganje sa prethodnim računom, OBAVEZNO istaknite u svom postu sve poene koje ste sabirali. Elem, hoćemo krčmaricu!
Шта то лупаш!
 
Шта то лупаш!
Ništa brate, pravim zasebnu sobicu koja je nekada u krčmi služila za prevrtanje seoskih cura. Ne kažem da se sinoć nisam malkice zaneo pa umalo nisam prevrnuo i tebe. Oprosti.
Baš...ko da nema ovih dana pametnija posla...Pa ,sajam je...
Dragoljube, ako te na Sajmu udari u potiljak kariran stolnjak smotan u kljupče, znaj da ga je lično Koja zdipio iz jedne birtije prekoputa i bacio na tebe! Zabošćeš svoju nosinu u dvovekovnu Vukovu tribinu, a ne u neki tamo Kojin, da ga tako nazovem - graditeljski poduhvat, je li!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top