kafa?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
Moracu da vas razocaram, ali kako sam ja saznala skoro, kod odraslih osoba, seksualno formiranih, eksplicitni seksualni sadrzaj u snovima ne znaci to sto vi prvo pomislite. :-)

Inace, ja sad pijem kapucino, a resila sam da nocas ne spavam. :razz:
 
Peta W.:
Heh...ja isto to sanjala skoro sa hanibal77..a nikad je u zhivotu videla nisam... :? Zna neko da tumachi snove...onako,uz kafu? :wink:
iju peta draga :shock: :lol: :lol: :lol:
ja mislim da to znaci da treba da se uclanis kod nas u lez lobi :mrgreen:
a sad ozbiljno:jednom sam postavila temu o tome naglasavajuci incest snove pa su mi obrisali misleci da sam manijak.ali procitah da kad sanjas sex sa nekim zapravo zelis da se zblizis sa tom osobom,bilo kao prijatelj ili kao sestra ili na bilo koji drugi nacin.peta imas moj pp ;) :)
 
Peta W.:
@ hanibal
Aham...a kakva je procedura oko tog uchlanjenja,mislim kome treba da se javim i to...uputi me.. ? :p :wink::mrgreen:
pa javi se meni a ja cu da vidim sa kucnim savetom kad mozemo da ti zakazemo audiciju na cuvenom perinom kaucu :lol:
da se "neko" ne bi bunio :mrgreen: naglasavam ti da sve clanice lez lobija vode dvostruki zivot-promene se desavaju samo kad nema banana:lol:
 
Ih..najvise volim onu prvu jutarnju kaficu(tursku) ,cim otvorim oci ceka me na stolu !
P.S javno se zahvaljujem tati koji uvek ustane pre mene da je skuva!
 
hehehe...ustanovila sam: ako sama sebi kuvam prvu jutarnju, obavezno je isprosipam dok je donesem do kompa :P Ko Ivica i Marica ...da se vratim po tragu :lol:
 

Back
Top