kada neko

pa tvoji jedino ako hoćeš da me isprovociraš :)

svrha provokacije je neki odgovor, ne?
a kada taj odgovor izostane, šta onda?
onda se sam provokator nervira
a ti si zadovoljan jer si iskulirao kretena
 
pa tvoji jedino ako hoćeš da me isprovociraš :)

svrha provokacije je neki odgovor, ne?
a kada taj odgovor izostane, šta onda?
onda se sam provokator nervira
a ti si zadovoljan jer si iskulirao kretena
Ne razumeš...nije mi namera da bilo koga provociram...
Nego sam mislio na to da ponekad kuliranje ne daje rezultate...
 
namerno, fino osmisljeno provokacijama zeli da vas izbaci iz takta...
uvek su me odusevljavali ljudi koje realne dogadjaje izvrnu tek onoliko koliko njima odgovara.

dakle biti pametan i skloniti se il biti budala i pasti na provokaciju?

sad ce svi reci skloniti se z:) ali koliko vas se u realnom zivotu zaista i skloni

Ja sam
Matches.jpg
...***:)
 
misliš u smislu da taj neko navaljuje i navaljuje i ne prestaje sa provokacijama?

ništa, onda ga tresnem u nos hihi :)

Da, to...
Napisala si "udahnem duboko makar za toliko da ne reagujem na prvu loptu
a posle obično ne reagujem uopšte"
Mislim da se tada i te kako reaguje, ali podsvesno...i ne valja kad to pređe u naviku...linija manjeg otpora možda obeshrabri toga ko provocira, ali svakako ubija živce...
Ma dobro...nema veze...
 
Ja se uvek sklanjam...i ne podnosim takve situacije...
Kao i sto se nikad ne ubedjujem sa nekim, i ako znam da sam u pravu...
Jedino me neciji cist idiotizam i bezobrazluk mogu pomeriti sa mesta...i tad znam bas burno da reagujem...
 
Da, to...
Napisala si "udahnem duboko makar za toliko da ne reagujem na prvu loptu
a posle obično ne reagujem uopšte"
Mislim da se tada i te kako reaguje, ali podsvesno...i ne valja kad to pređe u naviku...linija manjeg otpora možda obeshrabri toga ko provocira, ali svakako ubija živce...
Ma dobro...nema veze...
nemoj nema veze :)

pa da, pokušam da iskuliram taj prvi napad besa
jer znam da ću se posle kajati ako odmah poludim
i onda, kada malo provarim tu situaciju
obično rešim da pustim, jer me i bes prođe
i onda mi bude lepo, eto
tako to kod mene ide :p
 
namerno, fino osmisljeno provokacijama zeli da vas izbaci iz takta...
uvek su me odusevljavali ljudi koje realne dogadjaje izvrnu tek onoliko koliko njima odgovara.

dakle biti pametan i skloniti se il biti budala i pasti na provokaciju?

sad ce svi reci skloniti se z:) ali koliko vas se u realnom zivotu zaista i skloni

Uvek dozvolim da me isprovociraju.Zatim kazem sta imam i ostavim ih da placu z;)
 
nemam nesto takvih ljudi u okruzenju, a i moj stav prema svima je suvise na distanci da bih i bila mnogo zanimljiva za provokaciju...a kad se to i desi, znam biti bas pogana...nema kod mene tada ograda.....bude zestoko.....
 
ako je "fino osmisljena provokacija" onda se ja namerno "izbacim iz takta" , jer naposletku, on to bas i hoce, a to je i car te igre-da se razumemo, ovo se odnosi na musko-zenske provokacije, na one ostale ponekad nasednem, ponekad ne, zavisi kakav mi je bio dan...
 
namerno, fino osmisljeno provokacijama zeli da vas izbaci iz takta...
uvek su me odusevljavali ljudi koje realne dogadjaje izvrnu tek onoliko koliko njima odgovara.

dakle biti pametan i skloniti se il biti budala i pasti na provokaciju?

sad ce svi reci skloniti se z:) ali koliko vas se u realnom zivotu zaista i skloni

Jednostavno, imaš osobe koje vole da prave predstave (probude se ujutro sa novim scenarijom-"svi me mrze...ili ja najpametniji...."), i naravno potrebni su im sporedni glumci, kako bi njihova drama (ličnost) došla do izražaja...i šta god da uradiš, taj će okrenuti po svom scenariju...Ma meni je to uglavnom smešno, mada ulovim se i ja i uđem u tu dramu, ali sve manje ...z:dm5:
 
namerno, fino osmisljeno provokacijama zeli da vas izbaci iz takta...
uvek su me odusevljavali ljudi koje realne dogadjaje izvrnu tek onoliko koliko njima odgovara.

dakle biti pametan i skloniti se il biti budala i pasti na provokaciju?

sad ce svi reci skloniti se z:) ali koliko vas se u realnom zivotu zaista i skloni

Ako su uperene na mene, sklonim se, ko ce se s budalom raspravljat'.Ako su uperene protiv meni dragih osoba koje nemaju veze sa situacijom, onda se, bogami, ne sklanjam.Takvi cesto zazale, jer umem da budem radioaktivno otrovan. :)
 

Back
Top