Kada je on najlepshi?

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Sokolica_M:
Da, i kad se smeje...
Pa svi smo lepi kad se smejemo... :)
attachment.php
attachment.php
 
Butterflies And Hurricane:
Zene kada su vam oni najlepshi?

Kada me prvi put poljubio ispod kishobrana na sred knez mihajlove...skroz spontano, opushteno i neochekivano...
Kada mu uvalim gitaru da svira, a on se skroz zbuni (iako nece to da pokaze :razz: )...
Kada ga vidim kako kulira moj pms...gori u sebi i cuti...a rado bi me isprebijao... :lol:
Kada sedimo zajedno na drvetu i gledamo oblake ( a ja krishom sa vremena na vreme pogledam u njega)...
Kada peshacimo par kilometara do nekog mesta na kom zelimo da imamo sex...i onda shvatimo da ce nas "spaliti grom" ako ostanemo...i krenemo da vrishtimo od smeha... :lol:
Svaki put kada poljubim njegove socne mekane usne...
I tako...
Eh, neki su se baaaaš zaljubiška. :lol:
 
Citat:
Original postavio Butterflies And Hurricane
Zene kada su vam oni najlepshi?

Kada me prvi put poljubio ispod kishobrana na sred knez mihajlove...skroz spontano, opushteno i neochekivano...
Kada mu uvalim gitaru da svira, a on se skroz zbuni (iako nece to da pokaze )...
Kada ga vidim kako kulira moj pms...gori u sebi i cuti...a rado bi me isprebijao...
Kada sedimo zajedno na drvetu i gledamo oblake ( a ja krishom sa vremena na vreme pogledam u njega)...
Kada peshacimo par kilometara do nekog mesta na kom zelimo da imamo sex...i onda shvatimo da ce nas "spaliti grom" ako ostanemo...i krenemo da vrishtimo od smeha...
Svaki put kada poljubim njegove socne mekane usne...
I tako...


Eh, neki su se baaaaš zaljubiška.

Da, da, blago njima :) Eee, nisam zavidna osoba, ali zelim i sebi isto ovako ... to je ono shto sam rekla na temi 'Da li ste sami' - `ebo sex, toga ima da ne mogu da postignem, ali ovoga o chemu pishe Butterflies ... nema.
 
Vesela_zena_beogradska:
Da, da, blago njima :) Eee, nisam zavidna osoba, ali zelim i sebi isto ovako ... to je ono shto sam rekla na temi 'Da li ste sami' - `ebo sex, toga ima da ne mogu da postignem, ali ovoga o chemu pishe Butterflies ... nema.

I ja volim kad procitam nesto ovako. Tamo gde ima ljubavi tu zena moze da primeti sve te sitnice i napise nesto ovako za svog muskarca.
 
Butterflies And Hurricane:
Zene kada su vam oni najlepshi?

Kada me prvi put poljubio ispod kishobrana na sred knez mihajlove...skroz spontano, opushteno i neochekivano...
Kada mu uvalim gitaru da svira, a on se skroz zbuni (iako nece to da pokaze :razz: )...
Kada ga vidim kako kulira moj pms...gori u sebi i cuti...a rado bi me isprebijao... :lol:
Kada sedimo zajedno na drvetu i gledamo oblake ( a ja krishom sa vremena na vreme pogledam u njega)...
Kada peshacimo par kilometara do nekog mesta na kom zelimo da imamo sex...i onda shvatimo da ce nas "spaliti grom" ako ostanemo...i krenemo da vrishtimo od smeha... :lol:
Svaki put kada poljubim njegove socne mekane usne...
I tako...
Cek, bre, stvarno, nije spominjala u toku sexa, hmmmm :?
 

Back
Top