Kada biste saznali

VELIKI NOS:
Ovo je samo za muskarce:
Recimo da ste jako-jako zaljubljeni u vacu curu, il nedavno ste ste ozenili.
Nakon 2-3 meseca doznate da se vasa cura ****** sa vasim komsijom, ili vasim prijateljem
Kako biste reagovali kada bi to saznali da vam je komsija ***** curu ili zunu pre nego sto ste je vi upoznali ?
Dal biste pozvali njegog bivseg jbaca na kafu, il veceru ?
Gledo sam taj flm....Dzejms Spajder glumi arhitektu...advokata ili tako neshto.
Znachi na kraju kad te smeste u Lazu pozovi zenu da te poseti i zadavi je.Izvucicesh se sa "privremenom neurachunljivoshcu".:)
 
e al vidi najvise se zene bune,kao kakve veze ima njen sexualni zivot pre-pa naravno da ima ne nego trebamo svi da budemo sisice i naletis na neku koju je overilo pola grada!!!okej ako je bila sa 3-4lika ali preko...a sa komsijom neverujem da bi se druzio
 
VELIKI NOS:
Ovo je samo za muskarce:
Recimo da ste jako-jako zaljubljeni u vacu curu, il nedavno ste ste ozenili.
Nakon 2-3 meseca doznate da se vasa cura ****** sa vasim komsijom, ili vasim prijateljem
Kako biste reagovali kada bi to saznali da vam je komsija ***** curu ili zunu pre nego sto ste je vi upoznali ?
Dal biste pozvali njegog bivseg jbaca na kafu, il veceru ?
drzi prijatelje blizu, neprijatelje jos blize!
 
Dario85:
e al vidi najvise se zene bune,kao kakve veze ima njen sexualni zivot pre-pa naravno da ima ne nego trebamo svi da budemo sisice i naletis na neku koju je overilo pola grada!!!okej ako je bila sa 3-4lika ali preko...a sa komsijom neverujem da bi se druzio

Da... ono ides gradom sa njom a svaki treci ti se smeulji :) :) :)
 
pa pazi imam ortaka koji je naleteo na jednu takvu i posle mi je pricao kao idu krajem a ono svaki lik pa de si ti mala,nismo se dugo videli i tako. I posle je cuo da je nasla nekog lesa vole se imaju dugu vezu i tako...Uglavnom ima jos dosta takvih primera.E sad nekazem ja da riba mora da ima samo jednog ali brate neke bas preteruju,ustvari vecina preteruje...
 
Kad god neko od vas kaze "ovo je samo za muskarce", javice se bar nas pet...
Nekad je ta recenica ko med za nas pcelice...
Zenski odgovori su super cesto...zasto bi iskljucio zene, ne kapiram?
Mozda se i tvoja zena ponekad oseca tako...iskljuceno...
 

Back
Top