Kad zena muzu dosadi

mislis po pitanju inicijative?

svakako da postoje..i muskarci znaju da budu itekako pasivni...

da.
za nekoga inicijativa znaci - imati seks, a to opet znaci- udji,izadji.
a za nekoga imati seks znaci nesto bez granica.
e tu moze da dodje do tih nesporazuma o kojima pricas. trazenje i nedobijanje, pa onda, koliko su ti prohtevi "normalni" u necijem, ajde, pomalo ogranicenom shvatanju seksa i telesnosti.
 
da.
za nekoga inicijativa znaci - imati seks, a to opet znaci- udji,izadji.
a za nekoga imati seks znaci nesto bez granica.
e tu moze da dodje do tih nesporazuma o kojima pricas. trazenje i nedobijanje, pa onda, koliko su ti prohtevi "normalni" u necijem, ajde, pomalo ogranicenom shvatanju seksa i telesnosti.
ja vec nekoliko tema otvarao po osnovu musko/zenskog nerazumevanja..

hod po mukama je trazenje tog zajednickog jezika..

ili onaj fazon kao zasto mladi bracni par zaluta kad podje na letovanje?
pa zato sto zene ne umeju da citaju kartu a muskarci se stide da pitaju za put:)
 
pored toga sto je on ocigledno tako vaspitan da zenu posmatra na odredjeni nacin, verujem da ipak i sama zena gradi tu sliku o sebi, tj kako ce je neko dozivljavati....nek se oblaci, ponasa provokativnije...mozda cak i nekad flertuje pred njim mada je to opasna rabota, tj moze izazvati svakakve reakcije...nek na sve moguce nacine se potrudi da je shvati kao seksualno bice prvo, s vremena na vreme
ima jedna fenomenalna igrica, koja je u stvari prosto igranje uloga, gde se par nalazi u nekom lokalu, praveci se pri tom da se ne poznaje, i pocinju da se udvaraju jedno drugom...kako bi se podsetili kako je to bilo na pocetku...ako se covek zaista uzivi u ulogu verujem da moze da utice na osvezavanje odnosa

pri tom mislim da je naslov totalno pogresan...da banlizuje stvari...nije samo dosadi kao dosadi...odnos se vremenom menja i ne moze biti isti kao na pocetku samo ima drugacije oblike
 
Meni se svidja kako razmišljaju Gossca, Navar i NovaIsta.
I ja mislim kako njemu treba pružiti samo malo ljubavi i pažnje, ali na neki drugi način, ne sexualno. Možda bi žena trebala da ga pusti na miru neko vreme kad je sex u pitanju. Uzevši u obzir prilično buran sexualni život koji su vodili, moguće je da je samo došlo do prezasićenja. Ako je samo prolazna faza u pitanju, rešiće se samo po sebi.
 
Ja sam imao isti problem sa svojom suprugom.Mislio sam da ako odem kod druge da ce posle sve da se vrati u normalu ali ne to je bila velika greska.
Nismo vodili ljubav vise od dve nedelje a zamislite spavali u isti krevet ali ono uvek nesto nadjem danas sam umoran puno sam vozio popio par piva i ostale gluposti ali posle te dve nedelje neznam ali video sam svoju suprugu malo ono sexy obucenu onda sam je zgrabio i odveo u krevet.
probaj i ti isto posle ce da vidis i sam rezultate.
 
paa sad..nije manje efikasan..cak je i efikasniji....kad jednom osoba zakoraci u to worth_less razmisljanje..tesko se iz njega vadi..to je bas put ka dnu..mislim na osobe oba pola..kojim se nesto tako desi..a dok osoba skapirao o cemu se radi vec je debelo zabrazdila..ponekad cak i nema nazad vec samo napred i sto brze do dna..pa tek onda u slobodu..tesko je a ponekad i nemoguce zaustaviti kola koja idu nizbrdo a nemju vise kocnice

paaa...jes + je vizura bitno drukcija onima sto sjede u kolima koja jure niz nizbrdicu
nego onima sto ih...zapanjeni promatraju sa strane :)
 
Neke zene ce uraditi sve za muskarca koga vole, ubijedice sebe da zele da dube na trepavicama jer je on nekada izrazio zelju za tim... znaci, nije to zato sto on trazi, vec zato sto to one silno zele...
Sta mislis da probamo anal?... Naravno dragi, sve za tebe, pa neka i boli, ako ti trazis, sve cemo
Sta mislis da probamo fisting?.. ............................................-||-................................
Sta mislis da dovedemo jos jednu zenu u krevet?.....................-||-.............................
Sta mislis da uvedemo jos dvije?
Sta mislis o tome da ja gledam kako te yebe neki drugi tip?
i tako u nedogled... jer sve to ona zeli, nije to zato sto on trazi... sve ce za njega, samo da mu ne dosadi
A dosadice... mora, jer nisu dovoljni jedno drugom, a kriju se iza eksperimentisanja... ne uzivaju jedno u drugom, sex je samo sport, obaranje rekorda
 
Mislim da zena uvek treba da bude sredjena u tom smislu da je privlacna i svom i drugim muskarcima...i naravno da je sama sebi lepa...

Medjutim, nikad necu zaboraviti scenu iz jedne serije, u kojoj je bracni par imao slican problem...On kaze prijatelju , kako da mi bude sexy i sve ostalo, kad je sam je danas video da riba wc solju....? Ebi ga, vracamo se opet na onu narodnu...Licno mislim da je to samo prisho problem koji on treba da resi u glavi...mozes ti nekog voleti koliko hoces, ali bez sexa, pa i loseg, nema tu nicega...zena ce ili otici ili naci drugoga...
Mnogo mi je krivo kad cujem ovo i nazalost, cini mi se da je ovo sve cesca pojava...i muskarci na ovo pitanje nemaju odgovor, a zene u cudu....
 
Neke zene ce uraditi sve za muskarca koga vole, ubijedice sebe da zele da dube na trepavicama jer je on nekada izrazio zelju za tim... znaci, nije to zato sto on trazi, vec zato sto to one silno zele...
Sta mislis da probamo anal?... Naravno dragi, sve za tebe, pa neka i boli, ako ti trazis, sve cemo
Sta mislis da probamo fisting?.. ............................................-||-................................
Sta mislis da dovedemo jos jednu zenu u krevet?.....................-||-.............................
Sta mislis da uvedemo jos dvije?
Sta mislis o tome da ja gledam kako te yebe neki drugi tip?
i tako u nedogled... jer sve to ona zeli, nije to zato sto on trazi... sve ce za njega, samo da mu ne dosadi
A dosadice... mora, jer nisu dovoljni jedno drugom, a kriju se iza eksperimentisanja... ne uzivaju jedno u drugom, sex je samo sport, obaranje rekorda

:ok:
jeste, kad nestane carolije pocinje gimnastika
 
modrne zene se previse doteruju da bi privukle sexualnog partnera..kriju svoje mane ko sto zmija krije noge..i kad nakon nekog vremena zajednockog suzivota muskarac spozna da ona zapravo i nje savrsena zena u koju se zaljubio ..vec da ima mane i slabosti.kao uostalom i svako drugo ljudsko bice dolazi do tihog ali sustinskog razocarenja..jer osoba koja je pored njega nije osoba u koju se pre dve godine zaljubio..
 
modrne zene se previse doteruju da bi privukle sexualnog partnera..kriju svoje mane ko sto zmija krije noge..i kad nakon nekog vremena zajednockog suzivota muskarac spozna da ona zapravo i nje savrsena zena u koju se zaljubio ..vec da ima mane i slabosti.kao uostalom i svako drugo ljudsko bice dolazi do tihog ali sustinskog razocarenja..jer osoba koja je pored njega nije osoba u koju se pre dve godine zaljubio..

pa tu nije problem u doterivanju. nego u muskoj inteligenciji:mrgreen:. ne misle valjda da smo bozanska bica i da ne podrigujemo? :mrgreen:
 
modrne zene se previse doteruju da bi privukle sexualnog partnera..kriju svoje mane ko sto zmija krije noge..i kad nakon nekog vremena zajednockog suzivota muskarac spozna da ona zapravo i nje savrsena zena u koju se zaljubio ..vec da ima mane i slabosti.kao uostalom i svako drugo ljudsko bice dolazi do tihog ali sustinskog razocarenja..jer osoba koja je pored njega nije osoba u koju se pre dve godine zaljubio..

Mnooogo grešiš...
 
modrne zene se previse doteruju da bi privukle sexualnog partnera..kriju svoje mane ko sto zmija krije noge..i kad nakon nekog vremena zajednockog suzivota muskarac spozna da ona zapravo i nje savrsena zena u koju se zaljubio ..vec da ima mane i slabosti.kao uostalom i svako drugo ljudsko bice dolazi do tihog ali sustinskog razocarenja..jer osoba koja je pored njega nije osoba u koju se pre dve godine zaljubio..

Ako dotjerivanjem krije svoje mane, znaci da su one fizicke prirode
Koje to mane ona moze kriti pa da ih on otkriva nakon dvije godine zajednickog zivota?
Sta to on moze otkriti nakon toliko vremena, pa da se, kako rece, sustinski razocara?
To bi znacilo da je on slijep pored ociju... nerealan
 
ne mislim na fizicke mane vec na mane licnosti..to je ono e ovaj mi se svidja pa ja cu sad da mu se predstavim u svom najboljem izdanju..iz zelje da ostavi utisak i muskarac i zena se foliraju do besvesti..inace sam cin preteranog doterivanja zena je posledica psiholoske prirode..
 
Ako dotjerivanjem krije svoje mane, znaci da su one fizicke prirode
Koje to mane ona moze kriti pa da ih on otkriva nakon dvije godine zajednickog zivota?
Sta to on moze otkriti nakon toliko vremena, pa da se, kako rece, sustinski razocara?
To bi znacilo da je on slijep pored ociju... nerealan


Mane koje se mogu sakriti ili umanjiti šminkom, iskusnom muškarcu (ili barem koji ima sestru :lol: ), nisu prepreka da shvati kakva je devojka "u prirodnom stanju" - može da ode sa njom na letovenje, npr, pa sve postane jasno.
Međutim, može proći i više od 2 godine, a da se neke karakterne osobine ne pokažu u punoj svetlosti - sve dok se životne prilike ne promene - a onda se pitamo : "ko je ova osoba pored mene?" I to se odnosi na oba pola.
 
ne mislim na fizicke mane vec na mane licnosti..to je ono e ovaj mi se svidja pa ja cu sad da mu se predstavim u svom najboljem izdanju..iz zelje da ostavi utisak i muskarac i zena se foliraju do besvesti..inace sam cin preteranog doterivanja zena je posledica psiholoske prirode..

Foliranje postoji, srećom ne kod svih, i nanosi najveću štetu baš onoj osobi koja se folira, jer sve dok ne počne da se ponaša prema svojoj prirodi, neće naći odgovarajućeg partnera.
Naravno, pri prvim susretima, svi (čak i kad traže posao) žele da se pokažu u najboljem svetlu...ali sve ima meru, i svoj kraj - ne može se dugo folirati, prava priroda je jača od svakog foliranja.
Što se preteranog doterivanja tiče, ili je u pitanju nedostatak ukusa, ili svesti o svom izgledu, a najčešće je neka vrsta poremećaja, kao što je, uostalom, i svako drugo preterivanje (piće, pušenje, hvalisavost, pedanterija ili neurednost...ima toga mnogo).
 
Mane koje se mogu sakriti ili umanjiti šminkom, iskusnom muškarcu (ili barem koji ima sestru :lol: ), nisu prepreka da shvati kakva je devojka "u prirodnom stanju" - može da ode sa njom na letovenje, npr, pa sve postane jasno.
Međutim, može proći i više od 2 godine, a da se neke karakterne osobine ne pokažu u punoj svetlosti - sve dok se životne prilike ne promene - a onda se pitamo : "ko je ova osoba pored mene?" I to se odnosi na oba pola.

Da bi znao kakva je u prirodnom izdanju, dovoljno je da je pogleda kada ustane ujutro, ili da je osmotri dok izlazi ispod tusa

A ovo drugo je sasvim normalan tok upoznavanja
zato veze i postoje, da dobro upoznas partnera, njegove reakcije u raznoraznim situacijama
i uvijek se mozes iznenaditi, pa i nakon godina i godina braka
Samo, ovo tesko da ima veze sa temom
 

Back
Top