Kad se vojska na Kosovo vrati: Osvanule moćne poruke širom severa Kosova i Metohije

Prosli izbori, Beograd u iscekivanju pregleda lekara raznih specijalnosti , dijagnostickih snimanja i fizioterapeutskih terapija.....

Haos u zdravstvenim ustanovama..

Na zalost ne i House u zdravstvenim ustanovama...

И ондак на велику сцену ступе млађани К.К. и Урке. Систем није заказао!
 
Ко зночинци.. Срби!?? Ма дааЈ!
Срби су највећи хуманисти и добротвори. Они никада не би ни мрава згазили, с камоли неко вече зло починили. Ми смо Народ Чојства, ниједан наш драги комшија нема такво што, нити му је познато.
 
Срби су највећи хуманисти и добротвори. Они никада не би ни мрава згазили, с камоли неко вече зло починили. Ми смо Народ Чојства, ниједан наш драги комшија нема такво што, нити му је познато.

Да нас љубе у пеДу ко’ко смо добри!
 
Еманципација у п. м. Срби Усрећитељи!
Да није било нас, они би били кметови и коњушари Беча и Будимпеште. Овако ми смо им дали шансу и могућност да се профилишу као нације и равноправни народи.
Али,џабе, дивљак остаје дивљак.
Није случајно по европским катедралама писало ,,Сачувај нас Боже, глади, куге и Хрвата". ;)
 
Да није било нас, они би били кметови и коњушари Беча и Будимпеште. Овако ми смо им дали шансу и могућност да се профилишу као нације и равноправни народи.
Али,џабе, дивљак остаје дивљак.
Није случајно по европским катедралама писало ,,Сачувај нас Боже, глади, куге и Хрвата". ;)

Покајали се они брзо кад су видели с’ ким имају посла.
 

Back
Top