Kad neko godi sujeti?

Ја могу китом да закуцам ексер!

У остале мајсторије и тестерисања, електрика, столарија, ламперија, кречење... се слабо разумем.


Ово прво ме вади за све остале области живота.

Ajde testerisanja, ali da li se barem u baštovanstvo razumeš? 🤗

Žene vole da njihov baštovan bude obdaren. Daju dodatne napojnice 🥰.
 
Pa i ovdje je na snazi interes. Ona da ne ostane sa djecom sama (lakše udvoje),on vođen logikom da je ozbiljna žena u pitanju,domaćica, ugađa mu,da će dobro voditi računa o porodici. Više razumski odabir, a nerijetko to ispadne dobra priča.
Bilo je toga kod nas dosta nakon rata.
Pa, ne znam kako zvuči tema, ali nije to ništa negativno. Interes, korist je ono što ljude veže. Kad već nema ničeg dubljeg.
 
Sećam se srećnog vremena od pre 8-9 god na pdf Muškarci gde su forumaši muškarci kmečali kako ih žene iskorišćavaju, kako su bahate, egoistične i sve rade samo za sebe, ucenjuju sexom itd. itd.

A danas se raspravlja o taktici maximalnom podilaženju i hvalisanju muškaraca...:manikir:

Vremena se menjaju. :per::D

Pa sad, nećemo od 1 teme da pravimo priču 😁...
A nikad podilaženje ne ide bez da se nešto ne dobije zauzvrat. Msm ko bi to radio...
 
Posmatram tako neke brakove i veze i vidim da ima žena koje uspeju muškarce da pridobiju na njihovu sujetu. Recimo, ona uvek podržava, uvek je tu, i kad se ne slaže slaže se, uvek mu daje do znanja da je odličan, da je dobar, da sve radi na mestu, da je naj, sa njim je protiv drugih nekritički, kao i da nema svoje mišljenje ili da kažemo u svemu se poklapaju?

Sa druge strane, iako se ona njemu i nije nešto dopadala, njena konstantna naklonost i prisutnost i benevolentnost čini da se on kraj nje smiri i zaboravi i da mu se nije nešto dopadala, jednostavno spolja gledano ona ga je zbarila, on se nije otimao već mu je očigledno sve to prijalo.

Sad, da li je to uspešan recept za nas žene, da li tako treba da se ponašamo, da se prosto nametnemo svojim prisustvom i podrškom, ili je to recept za zbarivanje samo određenog tipa muškaraca?

Da li ima onih koje privlače žene koje bi im udarale kontru, savetovale ih šta da urade, ukazivale na greške i zablude? To ne godi sujeti, ali je mudro.

Šta kažu muškarci, šta kaže iskustvo?

Pa ocigledno da kod nekih muskaraca to prolazi.
Kod mene ne prolazi nijedna fora :)
Mora da bude sve iskreno, genuine sto bi rekli.
 
secam se kad sam se jednom finom damom odavde grupno upoznao na drinku i poceo provokativno neformalni razgovor o darwinu gde samo ubacih poznatu tvrdnju da mu je deda erasmus sve napisao a on samo prepisao i uz to da se tek na samrti ispovedio kad je shvatio sta je zasro svojim poreklom vrsta...sine..kad ona poce da me sutira nogama ispod stola i upucuje otrovne strele vatajuci se za flasu ko onaj siroti martinovic sa kosova de bi mi je nabila u otvor moje mudrosti :rotf:
 
Čak i ne razumem ovo 😁
Kod mene je sve jednostavno. Onako je kako se čuje i vidi. Što držim u sebi držim, kad kažem to je to.
imas pametne muskarce, ono pametne uzmi uslovno koji kad sede sa zenom prvi put upoznavajuci se i onako setno i mudro gledaju prema tavanici kad serendaju mantre koje su izasrali milion puta pre a ko da im sveti petar licno daje ti klikove i de oce da deluju zanimljiviji no sto jesu :lol:

zato je bolje jednostavno... ruka na koleno, jarke oci i onaj pogled koji otapa glecere :rotf:
 
Posmatram tako neke brakove i veze i vidim da ima žena koje uspeju muškarce da pridobiju na njihovu sujetu. Recimo, ona uvek podržava, uvek je tu, i kad se ne slaže slaže se, uvek mu daje do znanja da je odličan, da je dobar, da sve radi na mestu, da je naj, sa njim je protiv drugih nekritički, kao i da nema svoje mišljenje ili da kažemo u svemu se poklapaju?

Sa druge strane, iako se ona njemu i nije nešto dopadala, njena konstantna naklonost i prisutnost i benevolentnost čini da se on kraj nje smiri i zaboravi i da mu se nije nešto dopadala, jednostavno spolja gledano ona ga je zbarila, on se nije otimao već mu je očigledno sve to prijalo.

Sad, da li je to uspešan recept za nas žene, da li tako treba da se ponašamo, da se prosto nametnemo svojim prisustvom i podrškom, ili je to recept za zbarivanje samo određenog tipa muškaraca?

Da li ima onih koje privlače žene koje bi im udarale kontru, savetovale ih šta da urade, ukazivale na greške i zablude? To ne godi sujeti, ali je mudro.

Šta kažu muškarci, šta kaže iskustvo?
Recimo to ovako....Svi znamo da je ženski ego neprevazidjen, a zovu ga samopoštovanje i dvolično prozivaju muškarce za to što prema njima osećaju od poštovanja do strahopoštovanja, što im ne godi baš.
I onda nastane tema o muškom egou, a bez šminke i natrćenih sisa sa dva kila sundjera, da naljute druge žene, ne izlaze ni do podruma.
 
Recimo to ovako....Svi znamo da je ženski ego neprevazidjen, a zovu ga samopoštovanje i dvolično prozivaju muškarce za to što prema njima osećaju od poštovanja do strahopoštovanja, što im ne godi baš.
I onda nastane tema o muškom egou, a bez šminke i natrćenih sisa sa dva kila sundjera, da naljute druge žene, ne izlaze ni do podruma.

Haha, ali ovo je praktična tema. Znaš, ja možda pišem svašta, ali sam sama i sama sve radim. A neka druga žena koja zna stvar njoj muž drnda više kesa iz samousluge i bavi se koječime dok ona lakira nokte. A sve to može da dobije pravilno usmerenim i mudrim pohvalama i kompromisima. Ko je tu pametan a ko lud. Ja pametna baš i nisam za svakodnevni život. To mi je rekla jedna saobraćajna sudijnica 😂 u sudu. Dala mi kaznene poenčiće i tako to i naglasila, možda ste vi pametni za vaš posao ali za svakodnevni život niste. 🙂
 
Kod sudija, makar i ženskih, ne pomaže iskrenost, naprotiv vrlo smeta, naročito ako se radi o materiji koju ne poznaje, a saobraćaj je težak ženski problem...:)
Istina je, još je gore ako je iskrena sa muškarcem, uvek pogrešne reči izabere, pa ih se drži, što je mnogo bolje ako laska i dobije šta želi....
 
Pa ne verujem, ali ako se okrenu trojica dok gledaš....malo poraste zavist...a pazi, još i ne liči na nešto lepo...:)
Recimo da se ti ne bi okrenula za njom, ali koliko je onih za kojima bi?
Možda polaziš od sebe jer ti poraste zavist kad vidiš da se ribe okreću za tipom u dobrom autu.

A možda nisu svi takmičarski i hvalisavski nastrojeni niti su im predmeti interesovanja i ciljevi isti.
 
Možda polaziš od sebe jer ti poraste zavist kad vidiš da se ribe okreću za tipom u dobrom autu.

A možda nisu svi takmičarski i hvalisavski nastrojeni niti su im predmeti interesovanja i ciljevi isti.
Naravno da nisu, a nisu ni svi muškarci isti, al ih turite u isti koš, valjda iz istog razloga, različitosti od vas....
Istina je da nisam sreo ženu koja nema osećaj za detalje....:)
 
mislim za zbarivanje određenog tipa, kod nekih to ne pali, moraš da im budeš riba, ne pomaže ni da si fina ni da nisi, mada često i ne znam šta oni hoće, oni pitaju, odgovorim, vidim da sam promašila, ali stvarno ne znam bolje. svakako ako vidiš da je neko opasan ne zaleći se prosto jer onda više ne znaš de se nalaziš i sebi otežavaš
 

Back
Top