Kad i koliko ucite?

Kada se slusa na casu vise od pola stvari se nauci.Ja na primer kuci najvise pola sata ucim i to dan pre nego sto imam taj predmet.To svima preporucujem.Koristeci se ovakvim nacinom ucenja ja sam od prvog razreda 5.00 i sad sam proglasena za djaka generacije a uopste se nisam trudila da nesto naucim.
Odmah da kazem da nisam streber,ne volim skolu i najvise od svega MRZIM da ucim!!!!!!
 
tajdzi:
Kada se slusa na casu vise od pola stvari se nauci.Ja na primer kuci najvise pola sata ucim i to dan pre nego sto imam taj predmet.To svima preporucujem.Koristeci se ovakvim nacinom ucenja ja sam od prvog razreda 5.00 i sad sam proglasena za djaka generacije a uopste se nisam trudila da nesto naucim.
Odmah da kazem da nisam streber,ne volim skolu i najvise od svega MRZIM da ucim!!!!!!


Koja skola i gdje?
 
uchim 24 sata dnewno...
uchim da se lepo izrazawam....
uchim da qliram roditelje...
uchim da budem dobra prema drugaricama....
uchim da wolim dechka i da ga mazim i pazim....
uchim da ne zagadjujem okolinu...
uchim druge da kazu: dobar dan, hwala, izwolite, molim....
uchim da organizujem swoje wreme...
uchim da stalno budem srecna i nasmejana i da pozitiwno gledam na swet...
uchim da se ne nerwiram zbog gluposti...
uchim da prashtam gluposti....
uchim.....
 
Pre sam učila samo pred kontrolne,usmene i tako to,a u II godini sam se odrala od učenja(ne baš bukvalno,ali bila sam blizu :p ),tako da sam počela redovno da učim...Za razliku od mojih drugarica koje uče do 2,3 sata u noć,ja učim po danu,a veče ipak ostavljam za lalanje :D
 
Sizzlym:
uchim 24 sata dnewno...
uchim da se lepo izrazawam....
uchim da qliram roditelje...
uchim da budem dobra prema drugaricama....
uchim da wolim dechka i da ga mazim i pazim....
uchim da ne zagadjujem okolinu...
uchim da organizujem swoje wreme...
uchim da stalno budem srecna i nasmejana i da pozitiwno gledam na swet...
uchim da se ne nerwiram zbog gluposti...
det is it 8-)
kada se pomene ychenje shto mora da se odmah pomisli na shkolisko gradivo i bla bla....
lepo kaze ona rechenica....chovek se ychi dok je ziv :wink:
 
tajdzi:
Kada se slusa na casu vise od pola stvari se nauci.Ja na primer kuci najvise pola sata ucim i to dan pre nego sto imam taj predmet.To svima preporucujem.Koristeci se ovakvim nacinom ucenja ja sam od prvog razreda 5.00 i sad sam proglasena za djaka generacije a uopste se nisam trudila da nesto naucim.
Odmah da kazem da nisam streber,ne volim skolu i najvise od svega MRZIM da ucim!!!!!!



Owo je DETALJAN opis i moga ziwota!!!
 

Back
Top